بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'اسپری حالت دهنده مو'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری براق کننده مو مورال آپ به دلیل دارا بودن روغن آرگان باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این اسپری فاقد چربی سنگین می باشد و به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد.از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای نرمال مناسب می باشد.

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری مو مورال آپ به دلیل دارا بودن روغن زیتون باعث نرمی و درخشندگی موها می شود . این اسپری به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند و همچنین وز مو را می گیرد. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد. از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای خشک مناسب می باشد.

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری براق کننده مو مورال آپ به به دلیل دارا بودن روغن ماکادمیا باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این اسپری فاقد چربی سنگین می باشد و به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد. از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای چرب مناسب می باشد.

  اسپری حالت دهنده مو

  تولید کنندگان