بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'خرید کتاب نوجوان'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بازماندگان طلسم شده

  21,500 تومان
  آدلینا آموترئو یکی از بازماندگان تب خونی است. ده سال پیش، این بیماری مرگبار کل شهر را در برگرفت. بسیاری از بیماران فوت کردند، اما برخی از کودکانی که جان سالم به در بردند، آثاری عجیب و غریب روی صورت یا بدن شان داشتند. موهای سیاه آدلینا نقره ای شد و چشم چپ خود را به دلیل عفونت از دست داد. پدر بی رحمش او را دختری مالفتو یا مایه ی ننگ می دانست و اعتقاد داشت که وجود آدلینا موجب از دست رفتن اعتبار و آبروی خانواده است. در کوچه و بازار شایعه شده بود که این کودکان بازمانده علاوه بر آثار عجیب، موهبتی نیز از تب خونی به دست آورده اند و آن قدرتی خارق العاده و فرازمینی است. آن ها هویت اصلی خویش را آشکار نمی کردند و عموم مردم نام (بازماندگان طلسم شده) را بر آنها نهاده بودند. ترن سانتورو برای شاه کار می کند. او به عنوان سر بازرس ماموریت دارد تا این بازماندگان جوان را بیابد و قبل از آنکه آنها شاه و حکومتش را از میان بردارند، او آنها را از پای درآورد. ترن باور دارد که این جوانان خطرناک و نفرت انگیز هستند، اما خود او سیاهترین راز را دارد و آن این است که او نیز یکی از همین بازماندگان قدرتمند است. انزو والنسیانو عضو انجمن جوانان شگفت انگیز است. این جوان باهوش همیشه چند قدم از ترن جلوتر است و سریع تر از او دیگر بازماندگان مرموز را می یابد. اما وقتی این انجمن، آدلینا را می یابد متوجه می شود که قدرت او بسیار نادر و کارآمد و عجیب است. آدلینا تلاش می کندد به این باور برسد که انزو حامی او و ترن دشمن سرسخت اوست. عجیب است که زندگی این سه نفر به طرز غیر قابل باوری به هم گره خورده است و هریک از آنها در مبارزه ای منحصر به فرد درگیر شده است. اما یک باور مشترک نیز بین آن سه وجود دارد و آن این است که آدلینا توانمندی هایی دارد که به این دنیا متعلق نیست.

  خانه خانم پرگرین برای بچه‌های خاص

  24,500 تومان
  این کتاب با داستانی مهیج، پر تلاطم و حیرت انگیز با تصاویر و متنی فراموش نشدنی رتبه اول فهرست رمان های پر فروش را در مجله نیویورک تایمز کسب کرده.

  ژنرال بلش و خان کله پوک

  27,000 تومان
  بعد از آن که به دستور شاهزاده پانیا تمام سربازخانه ها تعطیل می شود، دُن بلش، ژنرال بازنشسته تصمیم به ساختن مجسمه ای می گیرد که درست شبیه و همسنگ خودش باشد. برای اینکار روزها و روزها حلب قیچی می کند، چکش می زند، میخ می کوبد و لحیم می کند.اما مجسمه حاضر و آماده و توخالی اش هنگام خسوف جان می گیرد و به خودش برای فتح دریاها و خشکی ها، سوار بر اسبی حلبی، راهی کوه و صحرا می شود … بعد هم همین که پایش به جزیره ی دیدنیک ها می رسد، عربده کشان اعلام می کند که از آن پس پادشاه دیدنیک ها خواهد بود. دیدنیک ها، موجودات کپل و بامزه ای که همیشه دوست داشته اند مثل آدم ها زندگی کنند، فوری از این موضوع استقبال می کنند و او را بر تخت پادشاهی می نشانند. اما هنوز خبر ندارند که مردک کله پوک چه آشی برایشان پخته است.

  سه قصه

  29,000 تومان
  داستان نخست «بمب و ژنرال» نام دارد با اتم‌هاي بيچاره‌اي كه داخل بمبي اسيرند و ژنرالي كه مي‌خواهد به هر بهانه جنگي به پا كند.داستان دوم، «سه فضانورد» سفر فضايي سه فضانورد آمريكايي، روسي و چيني و ماجراهاي جالب آنان به مريخ است.داستان سوم «كره‌اي ديگر» داستان امپراطور مغروري است كه مي‌خواهد به زور تمدن را به كره كوچك خوشبختي صادر كند.

  شهر تهی

  26,500 تومان
  در روز 3 سپتامبر 1940 کودکان خاص از دست ارتشی از هیولاهای مخوف فرار کردند و تنها کسی که می توانست به آن ها کمک کند، در هیئت یک پرنده گیر افتاده بود… اثری اعجاب انگیز… شهر تهی یکی از زیباترین کتاب های مهیج تخیلی می باشد.

  خرید کتاب نوجوان

  تولید کنندگان