بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'خرید کتاب کودک'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اگرهای جادویی/ بفرمایید عینک مادام سوسکه

  11,000 تومان
  «بفرمایید عینک مادام سوسکه»، داستان سوسک پرافاده‌ ای است که هر روز خودش را توی آینه نگاه می ‌کند و از خودش خوشش می‌ آید. اگر کسی خاله سوسکه، صدایش بزند ناراحت می ‌شود و خاله را با تُف از تو شناسنامه ‌‌اش پاک می‌ کند و به جای آن «مادام» می ‌نویسد.

  اگرهای جادویی/ دست ها بالا گاو مُسلّح است

  11,000 تومان
  دست ‌ها بالا، گاو مسلح است، داستان گاوی است که وقتی اسم و شماره حسابش را روی یک پارچه بزرگ می ‌بیند، یک ماغ بنفش می ‌کشد و مثل پولدارها قیافه می ‌گیرد و بقیه را کنار می‌ زند. هفت تیری به دست می ‌گیرد و هر که بر سر راهش قرار می‌ گیرد را با شلیک هوایی تهدید می ‌کند. تا این ‌که به بانک می ‌رسد و چشمش به بسته‌ های گنده پول می‌ افتد و اسلحه ‌اش را آماده می‌ کند تا چند تیرهوایی شلیک کند اما…

  بهترین قصه های تصویری دنیا/ باغ وحش هیولاها

  10,000 تومان
  وقتی صاحب باغ‌وحش به تعطیلات می‌رود… هیولاها بازی‌گوشی‌شان گل می‌کند! حواست به آروغ‌های آتشین گورپ‌های بنفش باشد. هامپل و مورف و کویئزها را هم سرجایشان بنشان، ولی… از همه بیش‌تر مراقب اسکویر گال گنده باش! فکر کنید یک پسر کوچولو می‌تواند از پس باغ‌وحشی پر از هیولاهای شیطان و بازیگوش بربیاید؟

  بهترین قصه های تصویری دنیا/حالا نه ، بچه

  10,000 تومان
  برنارد پسرکوچولویی است که پدر و مادرش آن‌قدر گرفتار کارهای روزمره هستند که توجهی به او ندارند. برنارد سخت تلاش می‌کند که توجه آن‌ها را جلب کند و باید دید چه اندازه موفق خواهد بود.

  بهترین قصه های تصویری دنیا/گروفالو

  15,000 تومان
  موش کوچولویی از جنگل تاریکی رد می‌شود. برای اینکه طعمه‌ی حیواناتی مثل روباه، جغد و راسو نشود، داستانی تعریف می‌کند و از موجودی خیالی به‌نام گروفالو حرف می‌زند. آیا او می‌تواند از دست این حیوانات جان سالم به‌در ببرد؟ آیا گروفالو واقعاً وجود دارد؟ داستان گروفالو اینطور شروع می‌شود: روزی از روزها موشی داشت از اعماق جنگل تاریک رد می‌شد که روباهی او را دید. موش به‌نظر خوشمزه می‌آمد. «موش‌کوچولوی قهوه‌ای! کجا داری می‌ری؟ به خونه‌ی زیرزمینی من بیا تا با هم ناهار بخوریم.» «تو واقعاً لطف داری روباه، اما من دارم می‌رم تا با گروفالو ناهار بخورم.» «گروفالو؟ گروفالو دیگه چیه؟» «گروفالو! واقعاً تو گروفالو را نمی‌شناسی؟»….

  پیتر پنگوئن قهرمان

  5,500 تومان
  «پیتر پنگوئن قهرمان» سومین کتاب کودک درن کینگ است. این کتاب در سال 2010 نامزد دریافت جایزه ی کتاب کودک بلوپیتر، جایزه ی کتاب کودک رتردام و دانکستر شد.

  خرید کتاب کودک

  تولید کنندگان