بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'سرم رفع مو خوره'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  سرم مو حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  سرم مو حاوی روغن آرگان مورال آپ یک محصول تخصصی برای تقویت و حفاظت از ساقه مو با خاصیت درخشان کنندگی و نرم کنندگی مو است. سرم موی حاوی روغن خالص آرگان، ضمن ایجاد یک لایه محافظ بر روی ساقه مو، در ترمیم و تقویت موهای آسیب دیده موثر است. از ویژگی های این محصول می توان به محافظت از ساقه مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی ، نرم‌کننده و حالت‌دهنده مو ، درخشان‌کننده مو ، موثر در تقویت و ترمیم مو ، رفع گره و شکنندگی تار مو ، موثر در رفع موخوره، خشکی و وز ساقه مو اشاره کرد.

  سرم مو حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  سرم مو حاوی روغن زیتون مورال آپ، یک محصول تخصصی برای تقویت و حفاظت از ساقه مو با خاصیت درخشان کنندگی و نرم کنندگی مو است. سرم موی حاوی روغن خالص زیتون ضمن ایجاد یک لایه محافظ بر روی ساقه مو، ماندگاری بالایی دارد. از ویژگی های این سرم مو می توان به محافظت از ساقه مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی ، نرم‌کننده و حالت‌دهنده مو ، درخشان‌کننده مو ، رفع گره و شکنندگی تار مو ، موثر در رفع موخوره، خشکی و وز ساقه مو اشاره کرد.

  سرم مو حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  سرم موی مورال آپ، یک محصول تخصصی برای تقویت و حفاظت از ساقه مو با خاصیت درخشان کنندگی و نرم کنندگی مو می باشد. سرم موی حاوی روغن خالص ماکادمیا ضمن ایجاد یک لایه محافظتی بر روی ساقه مو، دارای بافتی سبک بوده و به سرعت جذب مو می‌شود. از ویژگی های این محصول می توان به محافظت از ساقه مو در برابر حرارت و عوامل مخرب محیطی ، نرم‌کننده و حالت‌دهنده مو ، درخشان‌کننده مو ، رفع گره و شکنندگی تار مو ، موثر در رفع موخوره، خشکی و وز ساقه مو اشاره کرد.

  سرم رفع مو خوره

  تولید کنندگان