بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'فلش مموری وایکینگ من'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM206 ظرفیت 16 گیگابایت

  تماس بگیرید
  فلش مموری مدل VM206 که توسط شرکت وایکینگ من (Vikingman) طراحی و تولید شده است، برای کسانی که به دنبال فلش عروسکی هستند انتخاب مناسبی است. این فلش با ظرفیت 16 گیگابایتی خود علاوه بر زیبایی ظاهری، ظرفیت قابل قبولی را در اختیار شما قرار می دهد تا فیلم، عکس، آهنگ و فایل های خود را در آن ذخیره کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های فلش Vikingman VM206 مقاومت بالای آن در برابر آب، رطوبت، اشعه ایکس و مغناطیس است. بدنه این فلش مموری از پلاستیک ساخته شده و درپوشی برای محافظت از سوکت USB آن در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، شما می توانید بندی برای این فلش تهیه کنید و به محل اتصال بند روی بدنه آن متصل کنید.

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM206 ظرفیت 8 گیگابایت

  تماس بگیرید
  اگر به دنبال فلش مموری عروسکی هستید، کمپانی وایکینگ من (Vikingman) محصولات متنوعی پیش روی شما قرار می دهد. فلش مموری مدل VM206 یکی از زیباترین محصولات این شرکت است که با طراحی عروسکی قطعاً مورد رضایت شما قرار می گیرد. این فلش مموری ظرفیتی 8 گیگابایتی دارد و برای ذخیره فیلم، آهنگ، عکس و فایل های دیگر بسیار مناسب است. شرکت وایکینگ من (Vikingman) این فلش مموری را از جنس پلاستیک ساخته و درپوش زیبایی برای محافظت از سوکت USB آن در نظر گرفته است. علاوه بر این، محلی برای اتصال بند روی بدنه فلش مموری Vikingman VM206 وجود دارد که خیال شما را از بابت گم نشدن فلش راحت می کند.

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM207 ظرفیت 16 گیگابایت

  تماس بگیرید
  طراحی فانتزی و زیبای فلش مموری وایکینگ من (Vikingman) مدل VM207 نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب می کند. این فلش مموری شرکت وایکینگ من (Vikingman) با ظرفیتی معادل 16 گیگابایت عرضه شده که برای ذخیره فایل هایی نظیر فیلم، عکس، آهنگ و حتی نرم افزارهای مختلف قابل استفاده است. یکی از مهم ترین ویژگی های فلش مموری Vikingman VM207 مقاومت بالای آن در برابر آب، رطوبت، مغناطیس و اشعه ایکس است. علاوه بر این، محلی برای اتصال بند روی بدنه این فلش در نظر گرفته شده تا به راحتی بتوانید بندی متناسب با فلش به آن متصل کنید. از سوی دیگر، در پوشی از جنس پلاستیک روی سوکت USB این فلش مموری را می پوشاند تا از ورود گرد و خاک به درون فلش مموری وایکینگ من مدل VM207 جلوگیری شود.

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM215 ظرفیت 16 گیگابایت

  تماس بگیرید
  فلش ها با طرح و رنگ های متنوعی تولید می شوند. کمپانی وایکینگ من هم که یکی از فعال ترین شرکت های تولید کننده فلش مموری در دنیا است، توجه ویژه ای به طراحی و رنگ بدنه فلش های خود دارد و سعی کرده با توجه به نیاز کاربران، طرح های فانتزی متنوعی را در نظر بگیرد. فلش مموری مدل VM215 یکی از محصولات فانتزی این شرکت است که با ظرفیت 16 گیگابایت عرضه شده است. اگر مقاومت بدنه فلش برای شما اهمیت ویژه ای دارد خوب است بدانید که بدنه فلش مموری Vikingman VM215 مقاومت بالایی در برابر آب، مغناطیس و اشعه ایکس دارد. علاوه بر این، درپوش زیبایی برای محافظت از سوکت USB این فلش در نظر گرفته شده و محلی برای اتصال بند روی بدنه آن ایجاد شده است.

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM215 ظرفیت 8 گیگابایت

  تماس بگیرید
  فلش مموری مدل VM215 که توسط شرکت معروف و خوشنام وایکینگ من (Vikingman) ساخته شده، به دلیل طراحی عروسکی و فانتزی خود، از محبوبیت بالایی برخوردار است. این فلش مموری از جنس پلاستیک ساخته شده و ظرفیتی معادل 8 گیگابایت برای آن در نظر گرفته شده است. یکی از جالب ترین ویژگی های این فلش مموری، مقاومت بالای آن در برابر آب، مغناطیس و اشعه ایکس است. کمپانی وایکینگ من، بدنه این فلش را به گونه ای طراحی کرده که می توانید یک بند مخصوص فلش روی آن نصب کنید تا گم نشود. در پوش زیبایی هم روی سوکت USB کشیده شده تا از ورود گرد و خاک به داخل آن جلوگیری شود.

  فلش مموری وایکینگ من مدل VM219 ظرفیت 16 گیگابایت

  تماس بگیرید
  تنوع در طراحی و استفاده از شکل های عروسکی مهم ترین ویژگی فلش مموری های شرکت وایکینگ من (Vikingman) است. فلش مموری مدل VM219 که توسط این کمپانی ساخته شده، با طراحی منحصر به فردی که دارد، نمونه ای از ذوق و خلاقیت طراحان آن را نشان می دهد. بدنه این فلش از پلاستیک ساخته شده و مقاومت بالایی در برابر آب، رطوبت، اشعه ایکس و مغناطیس دارد. این فلش ظرفیتی معادل 16 گیگابایت دارد که برای ذخیره فیلم، عکس، آهنگ و فایل های سنگین بسیار مناسب است. فلش مموری Vikingman VM219 به گونه ای طراحی شده که محلی برای اتصال بند به بدنه آن وجود دارد تا از گم شدن فلش جلوگیری شود.

  فلش مموری وایکینگ من

  تولید کنندگان