بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'لوسیون بدن'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسکراب بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن آرگان، ضمن لایه‌برداری قوی به ترمیم بافت پوست نیز کمک می‌کند. همچنین جوان کننده و روشن کننده پوست بدن می باشد. از شل شدن و افتادگی پوست بدن جلوگیری می کند. برای پوست نرمال مناسب می باشد.

  اسکراب بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن زیتون، مناسب برای پوست خشک و حساس بوده و با لایه‌برداری ملایم به پوست آسیب نمی‌رساند.

  اسکراب بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن ماکادمیا، ضمن لایه‌برداری قوی به ترمیم بافت پوست نیز کمک می‌کند. این محصول جوان کننده و روشن کننده پوست بدن می باشد. از شل شدن و افتادگی پوست بدن پیشگیری می کند . این اسکراب برای پوست چرب مناسب می باشد.

  لوسیون خوش‌بو کننده بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  لوسیون بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ، بافتی سبک دارد و برای انواع پوست مناسب است و میزان رطوبت و چربی پوست را متعادل می‌نماید. اثر مرطوب کنندگی و رفع خشکی پوست توسط این محصول بسیار سریع بوده و برای انواع تیپ‌های پوستی مناسب است. به دلیل وجود روغن آرگان در ترکیبات خود، مناسب برای مصرف روزانه بوده و موجب نرم و لطیف شدن پوست می‌​شود.​ همچنین از پوست در برابر عوامل خارجی محافظت کرده و با آبرسانی مناسب می‌باشد.

  لوسیون خوش‌بو کننده بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  لوسیون بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ، حاوی انواع ویتامین‌های مورد نیاز پوست بوده و مناسب برای پوست‌های خشک و حساس می‌باشد. مصرف این لوسیون به تقویت سیستم دفاعی پوست بدن کمک می‌کند. این لوسیون یک آبرسان و مرطوب‌کننده قوی پوست می باشد که باعث تقویت لایه محافظ پوست می شود و همچنین یک آنتی اکسیدان قوی با ماندگاری بالا به شمار می رود.

  لوسیون خوش‌بو کننده بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  لوسیون بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ، بافتی سبک دارد و برای پوست چرب مناسب است و بخاطر جذب سریع احساس سنگینی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند. این محصول ضمن داشتن اثر آبرسانی سریع، به ترمیم و استحکام پوست بدن کمک می‌کند.

  لوسیون بدن

  تولید کنندگان