بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'محصولات مورال آپ'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری براق کننده مو مورال آپ به دلیل دارا بودن روغن آرگان باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این اسپری فاقد چربی سنگین می باشد و به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد.از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای نرمال مناسب می باشد.

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری مو مورال آپ به دلیل دارا بودن روغن زیتون باعث نرمی و درخشندگی موها می شود . این اسپری به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند و همچنین وز مو را می گیرد. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد. از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای خشک مناسب می باشد.

  اسپری درخشان کننده مو حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسپری براق کننده مو مورال آپ به به دلیل دارا بودن روغن ماکادمیا باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این اسپری فاقد چربی سنگین می باشد و به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهد و در عین حال با اکسیژن‌رسانی مناسب به موها و پوست سر در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند. این محصول در برابر رطوبت مقاومت نشان داده و اگر در تماس با آب قرار گیرد حالت خود را از دست نمی‌دهد. از این محصول می توان در پایان سشوار، شنیون یا براشینگ مو برای ایجاد یکنواختی و براق شدن بر روی موها با رعایت فاصله 30 سانتی متری استفاده کرد. این اسپری برای موهای چرب مناسب می باشد.

  اسکراب بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن آرگان مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن آرگان، ضمن لایه‌برداری قوی به ترمیم بافت پوست نیز کمک می‌کند. همچنین جوان کننده و روشن کننده پوست بدن می باشد. از شل شدن و افتادگی پوست بدن جلوگیری می کند. برای پوست نرمال مناسب می باشد.

  اسکراب بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن زیتون مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن زیتون، مناسب برای پوست خشک و حساس بوده و با لایه‌برداری ملایم به پوست آسیب نمی‌رساند.

  اسکراب بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ

  تماس بگیرید
  اسکراب بدن حاوی روغن ماکادمیا مورال آپ سلول‌های مرده را از سطح پوست زدوده و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. در نتیجه پوستی روشن، لطیف و پاکیزه خواهید داشت. اسکراب بدن مورال آپ حاوی روغن ماکادمیا، ضمن لایه‌برداری قوی به ترمیم بافت پوست نیز کمک می‌کند. این محصول جوان کننده و روشن کننده پوست بدن می باشد. از شل شدن و افتادگی پوست بدن پیشگیری می کند . این اسکراب برای پوست چرب مناسب می باشد.

  محصولات مورال آپ

  تولید کنندگان