بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'نشر چکه'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اگرهای جادویی/ بفرمایید عینک مادام سوسکه

  11,000 تومان
  «بفرمایید عینک مادام سوسکه»، داستان سوسک پرافاده‌ ای است که هر روز خودش را توی آینه نگاه می ‌کند و از خودش خوشش می‌ آید. اگر کسی خاله سوسکه، صدایش بزند ناراحت می ‌شود و خاله را با تُف از تو شناسنامه ‌‌اش پاک می‌ کند و به جای آن «مادام» می ‌نویسد.

  اگرهای جادویی/ دست ها بالا گاو مُسلّح است

  11,000 تومان
  دست ‌ها بالا، گاو مسلح است، داستان گاوی است که وقتی اسم و شماره حسابش را روی یک پارچه بزرگ می ‌بیند، یک ماغ بنفش می ‌کشد و مثل پولدارها قیافه می ‌گیرد و بقیه را کنار می‌ زند. هفت تیری به دست می ‌گیرد و هر که بر سر راهش قرار می‌ گیرد را با شلیک هوایی تهدید می ‌کند. تا این ‌که به بانک می ‌رسد و چشمش به بسته‌ های گنده پول می‌ افتد و اسلحه ‌اش را آماده می‌ کند تا چند تیرهوایی شلیک کند اما…

  بازماندگان طلسم شده

  21,500 تومان
  آدلینا آموترئو یکی از بازماندگان تب خونی است. ده سال پیش، این بیماری مرگبار کل شهر را در برگرفت. بسیاری از بیماران فوت کردند، اما برخی از کودکانی که جان سالم به در بردند، آثاری عجیب و غریب روی صورت یا بدن شان داشتند. موهای سیاه آدلینا نقره ای شد و چشم چپ خود را به دلیل عفونت از دست داد. پدر بی رحمش او را دختری مالفتو یا مایه ی ننگ می دانست و اعتقاد داشت که وجود آدلینا موجب از دست رفتن اعتبار و آبروی خانواده است. در کوچه و بازار شایعه شده بود که این کودکان بازمانده علاوه بر آثار عجیب، موهبتی نیز از تب خونی به دست آورده اند و آن قدرتی خارق العاده و فرازمینی است. آن ها هویت اصلی خویش را آشکار نمی کردند و عموم مردم نام (بازماندگان طلسم شده) را بر آنها نهاده بودند. ترن سانتورو برای شاه کار می کند. او به عنوان سر بازرس ماموریت دارد تا این بازماندگان جوان را بیابد و قبل از آنکه آنها شاه و حکومتش را از میان بردارند، او آنها را از پای درآورد. ترن باور دارد که این جوانان خطرناک و نفرت انگیز هستند، اما خود او سیاهترین راز را دارد و آن این است که او نیز یکی از همین بازماندگان قدرتمند است. انزو والنسیانو عضو انجمن جوانان شگفت انگیز است. این جوان باهوش همیشه چند قدم از ترن جلوتر است و سریع تر از او دیگر بازماندگان مرموز را می یابد. اما وقتی این انجمن، آدلینا را می یابد متوجه می شود که قدرت او بسیار نادر و کارآمد و عجیب است. آدلینا تلاش می کندد به این باور برسد که انزو حامی او و ترن دشمن سرسخت اوست. عجیب است که زندگی این سه نفر به طرز غیر قابل باوری به هم گره خورده است و هریک از آنها در مبارزه ای منحصر به فرد درگیر شده است. اما یک باور مشترک نیز بین آن سه وجود دارد و آن این است که آدلینا توانمندی هایی دارد که به این دنیا متعلق نیست.

  بهترین قصه های تصویری دنیا/ باغ وحش هیولاها

  10,000 تومان
  وقتی صاحب باغ‌وحش به تعطیلات می‌رود… هیولاها بازی‌گوشی‌شان گل می‌کند! حواست به آروغ‌های آتشین گورپ‌های بنفش باشد. هامپل و مورف و کویئزها را هم سرجایشان بنشان، ولی… از همه بیش‌تر مراقب اسکویر گال گنده باش! فکر کنید یک پسر کوچولو می‌تواند از پس باغ‌وحشی پر از هیولاهای شیطان و بازیگوش بربیاید؟

  بهترین قصه های تصویری دنیا/حالا نه ، بچه

  10,000 تومان
  برنارد پسرکوچولویی است که پدر و مادرش آن‌قدر گرفتار کارهای روزمره هستند که توجهی به او ندارند. برنارد سخت تلاش می‌کند که توجه آن‌ها را جلب کند و باید دید چه اندازه موفق خواهد بود.

  بهترین قصه های تصویری دنیا/گروفالو

  15,000 تومان
  موش کوچولویی از جنگل تاریکی رد می‌شود. برای اینکه طعمه‌ی حیواناتی مثل روباه، جغد و راسو نشود، داستانی تعریف می‌کند و از موجودی خیالی به‌نام گروفالو حرف می‌زند. آیا او می‌تواند از دست این حیوانات جان سالم به‌در ببرد؟ آیا گروفالو واقعاً وجود دارد؟ داستان گروفالو اینطور شروع می‌شود: روزی از روزها موشی داشت از اعماق جنگل تاریک رد می‌شد که روباهی او را دید. موش به‌نظر خوشمزه می‌آمد. «موش‌کوچولوی قهوه‌ای! کجا داری می‌ری؟ به خونه‌ی زیرزمینی من بیا تا با هم ناهار بخوریم.» «تو واقعاً لطف داری روباه، اما من دارم می‌رم تا با گروفالو ناهار بخورم.» «گروفالو؟ گروفالو دیگه چیه؟» «گروفالو! واقعاً تو گروفالو را نمی‌شناسی؟»….

  نشر چکه

  تولید کنندگان