بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  چراغ هوشمند

  چراغ هوشمند

   

  چراغ هوشمند

  ویژگی ها:

  • دارای قابلیت های مستقل دستگاه الکسا می باشد، C توسط GE Sol با الکسای آمازون به وای فای متصل است و امکان استفاده از صدا برای کنترل ویژگی های روشنایی، تنظیم تایمر ها، بررسی وضعیت آب و هوا، اعلام زمان و پخش موسیقی از کتابخانه الکسا را برای شما فراهم می کند.

  • این محصول در حقیقت بیش از یک نور هوشمند است و دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد، Sol با تغییرات دستی و خودکار نور و درجه حرارت، امکان انتخاب رنگ مناسب متناسب با خلق و خوی و ایجاد چرخه خواب آرام را برای کاربران فراهم می کند.

  • یک لامپ هوشمند برای تمام اتاق ها می باشد، درحقیقت یک گزینه روشنایی فوق العاده و مناسب برای دفتر کار، اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن به حساب می آید. GE Sol یک نور هوشمند است که امنیت و راحتی هر اتاق را توسط کنترل صوتی و برنامه ریزی از طریق C با GE افزایش می دهد.

  • به عنوان یک دستگاه الکسا فعال، Sol به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از دستگاه های متصل هوشمند خانگی و هزاران مهارت الکسا کار می کند.

  • Sol با طراحی زیبا، براق، مدرن و بهره گیری از ویژگی خورشیدی به عنوان یک پل زیبایی شناختی بین تکنولوژی کاربردی و طراحی داخلی عمل می کند.

   

  مشخصات فنی:

  چراغ هوشمند

   

  رتبه بندی بر اساس نظر کاربران:

  چراغ هوشمند

  چراغ هوشمند

  Sol یک لامپ هوشمند همه جانبه است که دارای ویژگی ها، قابلیت ها و کنترل صدای الکسای آمازون می باشد. اولین محصول نورپردازی با الکسای داخلی آمازون در صنعت می باشد.

  طراحی تطبیق پذیر مینیمالیستی Sol با الهام از ویژگی های خلاقانه طراحی ریچارد کلارکسون استفاده از آن در هر فضایی، معاصر و یا سنتی را ممکن کرده است.

   

  چراغ هوشمند

  الکسای آمازون و کنترل صدا:

  با استفاده از صدای خود کنترل نورپردازی، دریافت اخبار، بررسی وضعیت آب و هوا و پخش موسیقی از کتابخانه موسیقی فعال الکسا را به راحتی انجام دهید.

  به این نکته مهم توجه داشته باشید که حالت حفظ حریم خصوصی، میکروفون را قطع می کند.

  شاخص های بصری : 

  این محصول بیش از یک لامپ رومیزی ساده می باشد.

  Sol امکان هماهنگی نشانه های روشنایی بصری با کارهای روزمره، مانند: تنظیم تایمر با ساعت شمارش معکوس قابل مشاهده را برای شما فراهم می کند. حتی یک تابع وجود دارد که ساعت های سنتی را روی Sol ایجاد می کند.

  این محصول شگفت انگیز، از درجه حرارت رنگ برای تنظیم رنگ و حمایت ریتم شبانه روزی بدن انسان استفاده می کند.

  در حقیقت با ایجاد نور گرم سبب از بین نرفتن و ماندگاری تولیدات ملاتونین قبل از خواب می شود و هم چنین با ایجاد یک نور خنک و مرتعش به بیدار شدن شما از خواب در صبح کمک شایانی می کند.

  به عبارت دیگر، از چرخه خواب یا بیداری طبیعی بدن شما حمایت می کند.

   

  دارای نور قابل تنظیم می باشد:

  کم نور، روشن و یا تنظیم نور هوشمند جایگزین 60 وات به نور روز یا درجه حرارت سفید رنگ ملایم با فرمان صوتی و یا از طریق C توسط برنامه GE. 

  نور نیروبخش و با طراوت در یک محیط اداری و نور گرم و آرامش بخش در محیط خانه خانواده بدون نیاز به تغییر لامپ امکان پذیر است.

  چراغ هوشمند

   

  دفتر کار:

  Sol بهترین لامپ رومیزی می باشد که نور روشن و با طروات مخصوص کار را به شما ارائه می دهد و سبب بیدار و با انرژی ماندن جهت انجام امور و پیگیری اخبار مهم می شود، هم چنین امکان دسترسی به برنامه های مهم خود با صدا را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

   

  چراغ هوشمند

  اتاق خواب :

  حالت های نور مخصوص صبح و شب، ریتم شبانه روزی خواب طبیعی را از طریق تنظیمات خودکار دمای نور روشن پشتیبانی می کند.

  GE Sol هم چنین سایر دستگاه های متصل مانند: ترموستات هوشمند و چراغ های متصل اضافی را با استفاده از کنترل صدای الکسا، کنترل می نماید.

   

   چراغ هوشمند

  آشپزخانه :

  به لطف بهره گیری از الکسا، C توسط GE Sol کمک به ایجاد یک محیط آشپزخانه سازنده می کند و به شما اجازه تنظیم تایمر ها و دسترسی هندزفری به دستورالعمل ها و تبدیل های اندازه گیری را می دهد. در حالی که در کنار تمام این خدمات، وضعیت آب و هوا و گزارش های خبری مورد نیاز را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

   

   چراغ هوشمند

   

  اتاق نشیمن :

  Sol امکان تنظیم روشنایی نور و پخش موسیقی از طریق بلندگوی داخلی را برای شما فراهم می کند.

  در حقیقت Sol به راحتی امکان تنظیم و هماهنگی امور از طریق صدا را برای شما به ارمغان می آورد.

   

  چراغ هوشمند

   چراغ هوشمند

  نظر خود را وارد نمایید.