جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  A4tech

  نمایش به عنوان گرید فهرست
  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  هاب ای فورتک مدل HUB-64

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-64

  اگر می خواهید چند فلش مموری یا چند دستگاه نظیر اسپیکر، ماوس و کیبورد که دارای رابط های USB هستند را به یک کامپیوتر یا لپ تاپ متصل کنید، باید به فکر تهیه هاب چند پورت باشید. هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک (A4tech) مدل HUB-64 انتخاب مناسبی برای این مواقع است. روی بدنه این هاب، 4 پورت از نوع USB 2.0 قرار داده شده که چهار فلش مموری یا دستگاه مختلف را می توانید به صورت همزمان به آن متصل کنید. سرعت انتقال اطلاعات از طریق این هاب به 480 مگابیت بر ثانیه می رسد که سرعت مطلوبی است. هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-64 از طریق کابل 1.5 متری خود به راحتی به پشت کیس کامپیوتر شما متصل شده و روی میز قرار می گیرد. از جمله ویژگی های این هاب 4 پورت می توان به فعالسازی خودکار آن اشاره کرد. بنابراین پس از اتصال این هاب به کامپیوتر بلافاصله می توانید از پورت های چهارگانه روی بدنه آن استفاده کرد.
  0 تومان
  هاب ای فورتک مدل HUB-56

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-56

  یکی از جذاب ترین هاب هایی که توسط کمپانی ای فورتک (A4tech) طراحی شده هاب 4 پورت USB 2.0 مدل HUB-56 است. ای فورتک یکی از خوشنام ترین شرکت هایی است که در زمینه تولید لوازم جانبی دیجیتال فعالیت می کند. طراحان این کمپانی هاب 4 پورت مدل HUB-56 را به گونه ای تولید کرده اند که از طریق کابل 1.5 متری و سوکت USB به کامپیوتر یا لپ تاپ شما متصل می شود. نکته قابل توجه این است که برای فعالسازی این هاب نیازی به نصب درایور آن ندارید و بلافاصله پس از اتصال به کامپیوتر، پورت های آن قابل استفاده است. شما از این هاب 4 پورت می توانید برای اتصال 4 فلش مموری یا دستگاه هایی نظیر اسپیکر، ماوس و کیبورد به کامپیوتر استفاده کنید. سرعت انتقال داده ها از طریق این کابل به 480 مگابیت بر ثانیه می رسد. شدت جریان خروجی در پورت های این هاب مجموعاً به 2 آمپر می رسد که اگر به سرعت بیشتری نیاز دارید می توانید با اتصال آداپتور برق به این هاب، شدت جریان بیشتری در اختیار داشته باشید.
  0 تومان
  هاب ای فورتک مدل HUB-77

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-77

  یکی از کاربردی ترین هاب هایی که توسط کمپانی ای فورتک (A4tech) ساخته شده، هاب 4 پورت USB 2.0 مدل HUB-77 است. این هاب به گونه ای طراحی شده که می توان آن را روی میز کار قرار داد و به عنوان جا قلمی از آن استفاده کرد. ای فورتک این هاب را با 4 پورت از نوع USB طراحی کرده تا کاربران به راحتی بتوانند 4 دستگاه مختلف نظیر ماوس، کیبورد، اسپیکر و حتی فلش مموری را از طریق آن به کامپیوتر متصل کنند. سرعت انتقال داده ها از طریق این هاب به 480 مگابیت بر ثانیه می رسد که سرعت مطلوبی است. هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-77 از طریق کابل 1.5 متری به کامپیوتر یا لپ تاپ شما متصل می شود. نکته جالب توجه در خصوص این هاب عدم نیاز آن به نصب درایور است. بنابراین پس از اتصال کابل هاب به کامپیوتر بلافاصله این وسیله توسط کامپیوتر شما شناسایی و فعال می شود.
  0 تومان
   هاب ای فورتک مدل HUB-54

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-54

  یکی از مشکلاتی که بسیاری از لپ تاپ های امروزی دارند، کمبود درگاه USB روی آن است. از سوی دیگر بسیار از دستگاه های دیجیتال از ماوس و کیبورد گرفته تا اسپیکر و هارد اکسترنال همگی به کابل USB مجهز هستند و برای اتصال این دستگاه های دیجیتال به کامپیوتر یا لپ تاپ باید به فکر راه حلی باشید. کمپانی ای فورتک (A4tech) به همین دلیل هاب 4 پورت USB 2.0 مدل HUB-54 را تولید کرده است. این هاب 4 پورت از نوع USB 2.0 در اختیار کاربران قرار می دهد که می توان از طریق آن 4 فلش مموری یا ماوس و کیبورد را به کامپیوتر متصل کرد. سرعت انتقال داده ها از طریق این هاب به 480 مگابیت بر ثانیه می رسد که به لطف شدت جریان خروجی 2 آمپری است که برای این هاب در نظر گرفته شده است. یکی از ویژگی های مهم هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-54 عدم نیاز آن به نصب درایور است. پس از اتصال کابل 1.5 متری و سوکت USB این هاب به کامپیوتر، بلافاصله می توانید از پورت های آن استفاده کنید.
  0 تومان
  هاب مدل HUB-66

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-66

  اگر برای کامپیوتر خانگی یا اداری خود به دنبال یک هاب چند پورت USB با قابلیت چسبیدن روی میز هستید، هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-66 انتخاب مناسبی است. کمپانی ای فورتک (A4tech) این هاب را به گونه ای ساخته که به وسیله سیستم مکشی که در قسمت پایین آن جای داده شده، به راحتی روی میز کاری می چسبد. به لطف وجود 4 پورت از نوع USB 2.0 روی این هاب شما می توانید دستگاه های مختلفی نظیر اسپیکر، ماوس، کیبورد و حتی فلش مموری های متعدد را به این هاب متصل کنید. سرعت انتقال داده ها از طریق این هاب ای فورتک به 480 مگابیت بر ثانیه می رسد که سرعت مطلوبی است. کابلی 1.5 متری به این هاب متصل شده که از طریق سوکت USB به پشت کامپیوتر شما متصل می شود. لازم به ذکر است که برای فعالسازی این هاب نیازی به نصب درایور آن ندارید و پس از اتصال به کامپیوتر به طور خودکار فعال می شود.
  0 تومان
  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-57

  هاب اورجینال 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-57

  یکی از مشکلاتی که بسیاری از کامپیوتر و لپ تاپ های امروزی با آن دسته پنجه نرم می کنند، کمبود درگاه USB روی آنها است. برای حل این مشکل، می توان از هاب های چند پورت که مخصوص این کار ساخته شده استفاده کرد. هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-57 نمونه ای از این هاب ها به شمار می رود. این هاب از طریق کابل 1.5 متری خود به پشت کامپیوتر یا درگاه USB لپ تاپ شما متصل می شود و بلافاصله قابل استفاده است. بنابراین هاب 4 پورت USB 2.0 ای فورتک مدل HUB-57 برای فعالسازی نیازی به صب درایور ندارد. شما می توانید 4 فلش مموری یا اسپیکر، ماوس یا کیبورد را به این هاب متصل کرده و داده های موجود در فلاش را با سرعت 480 مگابیت بر ثانیه به کامپیوتر خود منتصل کنید. طراحی زیبا و بدنه مقاوم این هاب یکی دیگر از ویژگی های برجسته آن به شمار می رود.
  0 تومان