بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  مزایای استفاده از ‌هارد اکسترنال وایرلس

  مزایای استفاده از ‌هارد اکسترنال وایرلس

  مزایای استفاده از ‌هارد اکسترنال وایرلس

  چیزی مهم تر از دسترسی به اطلاعات کاری و فایل‌ها در هر زمان و مکانی که به آنها نیاز دارید، نیست. طبیعتاً حجم داده‌هایی که می‌توان روی تلفن همراه ذخیره کرد چندان زیاد نیست بنابراین آسان ترین راه همراه داشتن یک ‌هارد مخصوص از نوع وایرلس است. استفاده از ‌هارد وایرلس مزایای زیادی دارد که در ادامه به بیان مزایای استفاده از ‌هارد اکسترنال وایرلس خواهیم پرداخت .

  دلایل استفاده از ‌هارد وایرلس

  1. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ‌هارد وایرلس، بی سیم بودن آن است که ارتباط مستقیمی با قابل حمل بودن آن دارد. قابل حمل بودن یکی از مهم ترین مزایای یک هارد قابل حمل محسوب می‌شود. همانطور که قبلاً اشاره شد، با درایو قابل حمل می‌توانید هر زمان و هر مکانی به اطلاعات خودتان دسترسی داشته باشید پس بدون شک قابلیت حمل یک مزیت مهم محسوب می‌شود.

  2. مهم ترین ویژگی بعدی ‌هارد وایرلس این است که می‌توان آن را به هر وسیله سازگار با وای‌فای مثل دوربین، گوشی موبایل، تبلت و غیره متصل کرد. این قابلیت برای مواقعی که نیاز به ذخیره اطلاعات بر روی یک وسیله جانبی دارید بسیار مفید است.

  3. با توجه به نیاز و اهمیت استفاده از ‌هارد وایرلس باید ماندگاری شارژ آن را هم در نظر داشت. ‌هارد وایرلس از باتری استفاده می‌کند در نتیجه برای مواقعی که گزینه دیگری در دسترس نداشته باشید، می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین بیشتر ‌هاردها ابعادی دارند که داخل جیب قرار می‌گیرد و با توجه به طراحی پلاگ اند پلی خاصی که دارند می‌توانند شارژ مورد نیازشان را از یک پورت USB استخراج کنند.

  4. در نهایت، میزان فضایی که هارد اکسترنال در اختیار شما قرار می‌دهد یکی از مزایای قابل توجه آن است. به این ترتیب نه تنها بیشترین حجم از داده‌های مهم را بر روی آن ذخیره می‌کنید بلکه هر زمان و هر جایی که به آن نیاز داشته باشید می‌توانید با قیمتی مناسب به آن دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که هزینه پرداختی برای تهیه ‌هارد وایرلس کاملاً معقول و توجیه پذیر است چون در واقع شما برای فضای ذخیره اطلاعات هزینه پرداخت می‌کنید و قرار نیست یک خرید معمولی انجام دهید.

  بنابراین با توجه به همه ویژگی‌های مثبت داشتن ‌هاردوایرلس، می‌توان گفت که چنین محصولی برای همه مفید است بخصوص اگر برای کار به آن نیاز داشته باشید یا به عکاسی حین سفر علاقمند باشید.
  اگر حین سفر به مشکل برخورد کردید و اطلاعات هاردتان به هر دلیلی پاک شد، توجه داشته باشید که بازیابی اطلاعات از ‌هارد اکسترنال به راحتی قابل انجام است.

   

   

   

  منبع : Remosoftware

  نظر خود را وارد نمایید.