بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  بهترین کارگزاران ابر 2019

  بهترین کارگزاران ابر 2019

  با کمک این کارگزاران می‌توانید از بهترین سرویس‌های ابر استفاده کنید
  اگر قصد سرمایه گذاری در بازار بورس را داشته باشید، می‌توانید خودتان مستقیماً از طریق بانک خرید سهام را انجام دهید یا اینکه با یک کارگزار بورس قرارداد ببندید تا به شما برای خرید سهام و اوراق بهادار با بهترین قیمت کمک کند و در نهایت بتوانید مناسب ترین و پرسودترین خرید را انجام دهید.
  کارگزاران ابر هم به همین صورت کار می‌کنند اما فقط به جای خرید و فروش سهام و اوراق بهادار در زمینه ارزیابی سرویس‌های ابر مختلف و مذاکره برای رسیدن به بهترین قیمت‌ها کار می‌کنند. این شرکت‌ها می‌توانند به فرایند ادغام و یکپارچه سازی هم کمک کنند که برای سازمان‌های بزرگ بسیار مفید خواهد بود.

  cloud brokers
  در این راهنما برخی از بهترین کارگزاران ابر فعال در بازار امروزی را به شما معرفی خواهیم کرد. تمام این کارگزاران می‌توانند به شما جهت تهیه فهرست این سرویس‌ها و مدیریت سرویس‌های ابر مورد استفاده خودتان و ادغام آنها با سرویس‌های جدید کمک کنند.

  AWS Service Broker

  1.کارگزار سرویس‌های AWS
  پلتفرم قدرتمند AWS قادر به برآورده ساختن تمام نیازهای شما در زمینه کارگزاری ابر است
  -دوره رایگان
  -اپن سورس
  -نیاز به داشتن اشتراک AWS
  کارگزار سرویس‌های AWS بخشی از وب سرویس‌های شرکت آمازون است. این راهکار، اپن سورس است و امکان استفاده از اپلیکیشن‌های دیگر مثل Red Hat OpenShift را به همراه سرویس‌های AWS فراهم می‌کند.
  کارگزار سرویس‌های AWS، سرویس‌های AWS را مستقیماً با راهکارهای AWS Network Partners ادغام و یکپارچه سازی می‌کند. مزیت این روش ایجاد یک اینترفیس یکپارچه است که کاربران می‌توانند در آنجا تمام اپلیکیشن‌ها و منابع خود را مدیریت کنند. کاربران می‌توانند زیرساخت‌ها و منابع را مدیریت کرده و از طریق الگوهای آماده AWS CloudFormation منطق مورد نظرشان را پیاده‌سازی کنند. این شامل مجموعه‌ای از پارامترهای قابل تنظیم است که محیط‌های تولید، تست و توسعه نرم افزار را پیاده سازی می‌کنند. همچنین می‌توانند با اپلیکیشن‌ها هم در تعامل باشند و به صورت اتصالات (binding) OpenShift قابل ذخیره هستند.
  کارگزار سرویس‌های AWS در پلتفرم Red Hat OpenShift و روی AWS QuickStart قابل ادغام است. OpenShift نمونه‌های master، etcd و نود را مدیریت می‌کند. برای استفاده از این کارگزار نیاز به یک اکانت AWS دارید.
  AWS سه روش قیمت گذاری دارد که عبارتند از: Pay as you Go، Save when you reserve و Pay less using more. برای دریافت قیمت این طرح‌ها باید مستقیماً با بخش فروش این شرکت تماس بگیرید.
  اما AWS یک دوره رایگان هم دارد که سرویس‌های خاصی را برای 12 ماه در اختیار شما قرار می‌دهد. بعد از این مدت باید یکی از طرح‌های ذکر شده را خریداری کنید یا عضویت AWS خودتان را لغو کنید.

  IBM Cloud Brokerage Managed Services

  2.سرویس‌های کارگزاری ابر مدیریت شده‌ی IBM
  ارائه سرویس‌های کارگزاری ابر مدیریت شده از چندین شرکت تامین خدمات
  -مدیریت هر چه بهتر IT
  -حفظ سازگاری
  -صرفه جویی در هزینه‌ها
  -بالا بودن هزینه اولیه
  شرکت IBM هم پلتفرم کلود خود را دارد اما در کنار آن سرویس‌های کارگزاری ابر مدیریت شده‌ای را عرضه کرده تا بتوانید از سرویس‌های ابر چندین شرکت مختلف به صورت یکپارچه و متمرکز استفاده کنید.
  با استفاده از سرویس‌های مدیریت شده‌ی کارگزاری ابر IBM می‌توانید تمام مدل‌های ابر را از طریق یک پلتفرم واحد طراحی و مدیریت کنید. با جابجایی اپلیکیشن‌ها و بهینه سازی سرویس‌ها به کمک این پلتفرم می‌توانید هزینه‌ها را به حداقل برسانید.
  یکی از اهداف کلیدی این سیستم ایجاد امکان کنترل زیرساخت‌های IT تحت یک پلتفرم واحد و کم کردن پراکندگی آنهاست بخصوص برای مواقعی که ممکن است بخش‌های مختلف یک سازمان برای فروش، تجارت الکترونیک یا مدیریت ارتباط با مشتریان زیرساخت کلود خاص خود را داشته باشند و این منجر به افزایش پیچیدگی محیط IT شده باشد.
  هر چند هزینه‌های ابتدایی این سرویس بیشتر است اما صرفه جویی در هزینه‌های عملیاتی می‌تواند منجر به جبران این هزینه‌های ابتدایی شود. بعلاوه، IBM ابزارهایی برای مدیریت هزینه‌ها به همراه قابلیت‌های تحلیل داخلی دارد که به افزایش هر چه بیشتر بهره وری کمک می‌کند.
  تجمیع و یکپارچه سازی هر آنچه بخش IT مورد نیاز دارد، به صورت یک پلتفرم واحد منجر به تسهیل مدیریت، دستیابی به دیدی واضح تر در رابطه با نیازها، سرویس‌ها و هزینه‌ها و تعدیل هر چه بیشتر این موارد می‌شود بدون اینکه نیازی به کنار گذاشتن ابزارها و فرایندهای مورد نیاز داشته باشید.
  در مجموع شرکت IBM انتظار دارد که در سال‌های پیش رو بیش از نیمی از سازمان‌ها به سمت استفاده از خدمات کارگزاری ابر حرکت کنند که این به نفع توسعه دهندگان، مدیران کسب و کار و مدیران بخش IT خواهد بود.

  Cloudmore

  3.Cloudmore
  شرکت سوئیسی Cloudmore تمام سرویس‌های مبتنی بر ابر مورد نیاز شما را به صورت یکپارچه و منظم ارائه می‌کند
  سیستم قیمت گذاری PAYG
  رابط کاربری قابل درک
  راحتی ادغام API
  Cloudmore یک کمپانی سوئدی است که برای کشورهای استونی، بریتانیا و امریکا خدمات عرضه می‌کند. این کمپانی در سال 2007 تاسیس شد. راهکار این کمپانی تمام سرویس‌های IT مبتنی بر ابر را به صورت یک پلتفرم یکپارچه ادغام می‌کند.
  Cloudmore در قالب SaaS (سرویس نرم افزاری) ارائه می‌شود. در این سیستم هیچ سخت افزاری برای خرید و هیچ هزینه نصب اولیه‌ای وجود ندارد. هر آنچه از یک کارگزار ابر احتیاج دارید، از ابتدا در اختیار شما خواهد بود به جز افزونه‌هایی که ممکن است به مرور زمان تصمیم به نصب آنها بگیرید.
  طراحی اینترفیس این پلتفرم به صورتی است که تمام کاربران می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
  مدل قیمت گذاری پلتفرم‌های کارگزاری Cloudmore به صورت pay-as-you است. در این سرویس باید هزینه مدیریت سرویس‌های مورد استفاده را پرداخت کنید و همچنین امکان خرید افزونه‌های مورد نیاز نیز وجود دارد.
  APIی Cloudmore به سادگی روی هر سیستمی ادغام می‌شود و به این ترتیب امکان اتوماسیون کارها در آن وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این پلتفرم می‌توانید به صورت مستقیم با Cloudmore تماس بگیرید.

  Jamcracker Cloud Services Brokerage

  4.کارگزار سرویس‌های ابر Jamcracker
  یکپارچه سازی زیرساخت‌های IT با یک پلتفرم کارگزاری مدیریت شده
  -پشتیبانی از چندین زبان و ارز
  -پلتفرم قدرتمند و انعطاف پذیر
  -ارائه گزینه‌های متنوع
  کارگزار سرویس‌های ابر Jamcracker نیز فرصت مدیریت سرویس‌های ابر مختلف را از طریق یک پلتفرم واحد برای سازمان‌ها فراهم کرده است. به این ترتیب سازمان‌ها می‌توانند عملیات ابر خصوصی، عمومی و ترکیبی را یکپارچه سازی کرده و آنها را در اختیار بخش‌ها و مشتریان مختلف خودشان قرار دهند.
  همچنین، این پلتفرم می‌تواند نیازهای SaaS، Paas و IaaS را به همراه سایر مجازی سازی‌ها یکپارچه سازی کند و از زبان‌ها، ارزها و منطقه‌های زمانی مختلف پشتیبانی می‌کند.
  مثل گزینه بالا، در این مورد هم انتظار می‌رود که ساده سازی زیرساخت ابر منجر به صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش بهره وری شود ولی معمولاً کمپانی‌های کارگزار سرویس‌های ابر در کنار ارائه این مزایا به دنبال فروش سرویس‌های خودشان نیز هستند.
  در مجموع Jamcracker جایگاه خودش را به عنوان یکی از ارائه دهندگان اصلی ابزارهای یکپارچه سازی و مدیریت ابر تثبیت کرده و در کنار آن خدمات کارگزاری ابر را نیز برای سازمان‌ها ارائه می‌کند.

  Dell Boomi

  5.Dell Boomi
  پشتیبانی از مدل‌های ابر مختلف و ادغام و یکپارچه سازی آسان، Boomi را تبدیل به یک گزینه ایده‌آل برای بسیاری از کمپانی‌ها کرده است
  -پشتیبانی از چندین معماری ابر
  -ادغام آسان
  -سختی یادگیری
  Dell Boomi واحد بیزنسی شرکت Dell است که در سال 2010 توسط این شرکت خریداری شد. این شرکت در زمینه ارائه راهکارهای مبتنی بر ابر، مدیریت API و مدیریت داده‌های Master تخصص دارد.
  از مشتریان اصلی این شرکت می‌توان به Micorsoft Azure، MapAnything و Novartis اشاره کرد.
  می‌توانید در این پلتفرم راهکارهای ابر درون سازمانی، ابر به ابر و ابر ترکیبی را ادغام کنید و اینترفیس آن ابزارهای لازم برای ایجاد جریان‌های کاری end-to-end را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  Dell Boomi امکان درگ و دراپ را هم دارد که باعث ساده شدن هر چه بیشتر فرایند ادغام و یکپارچه سازی می‌شود. سرویس این شرکت به صورت PaaS (پلتفرم به صورت سرویس) عرضه می‌شود. کاربران می‌توانند تمام یکپارچه سازی‌ها را به صورت آسان و هموار نصب و مدیریت کنند.
  Boomi Suggest این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند ایده‌های یکپارچه سازی و ادغام را به سایرین نشان داده و نظرات آنها را جویا شوند.
  همچنین، کاربران می‌توانند داده‌های مربوط به فرایندهای ادغام را در AtomSphere ثبت کنند تا برای تغییرات آینده تست و بررسی شوند. Boomi یک پلتفرم چند مستاجره است که کل نرم افزار مدیریت داده شما را مدیریت می‌کند و با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مثل MailChimp، GoogleCloud و Slack نیز همکاری دارد.
  برخی از کاربران اعلام کرده اند که یادگیری کار با این پلتفرم کمی سخت است بنابراین ممکن است گزینه مناسبی برای افراد مبتدی نباشد.

   

   

  منبع : Techradar

  نظر خود را وارد نمایید.