جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  Bitdefender

  نمایش به عنوان گرید فهرست
  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019 یا همان Bitdefender Family Pack 2019 از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به نهایت محافظت برای سیستمهای عامل ویندوز، مک، اندروید و iOS وحفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما جدید اشاره کرد.
  880,000 تومان
   آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یک کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یک کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Mobile Security for Android از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به حفظ حریم خصوصی اکانت شما و بازیابی دستگاه در موارد گم شدن یا سرقت اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای یک کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  70,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 ده کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 ده کاربر یک ساله

  آنتی ویروس ( Anti Virus ) به نرم افزاری گفته می‌شود که مسئولیت پاکسازی و جلوگیری از ورود ویروس و عوامل مخرب به کامپیوتر را بر عهده دارد. در واقع آنتی ویروس یک برنامه کامپیوتری است که برای مرور فایل ها و تشخیص و حذف ویروس ها و دیگر بدافزارها از آن استفاده می شود. از ویژگی های خاص این محصول می توان به Network Threat prevention و Multi-layer ransomware protection اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای ده کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.نسخه 2019 دارای قابلیت های زیادی است که جدید ترین نسخه این نرم افزار قدرتمند است شرکت Bitdefender نرم افزار Bitdefender Internet security به بازار عرضه کرده ست
  550,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر مک یک کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر مک یک کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Antivirus for MAC از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به حفاظت کامل در برابر همه تهدیدهای مک و حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای یک کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  240,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 ده کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Total security از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به تشخیص ۱۰۰ درصد بدافزارها و غیرقابل شکست ، حفاظت بهتر از حریم شخصی با ویژگی حفاظت از وب کم جدید ، حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما و بهینه سازی سرعت و کارایی چند پلت فرمه اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای ده کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  650,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 سه کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Total security از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به تشخیص ۱۰۰ درصد بدافزارها و غیرقابل شکست ، حفاظت بهتر از حریم شخصی با ویژگی حفاظت از وب کم جدید ، حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما و بهینه سازی سرعت و کارایی چند پلت فرمه اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای 3 کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  390,000 تومان