جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  Bitdefender

  مرتب‌ سازی بر اساس
  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019

  آنتی ویروس بیت دیفندر فامیلی پک 2019 یا همان Bitdefender Family Pack 2019 از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به نهایت محافظت برای سیستمهای عامل ویندوز، مک، اندروید و iOS وحفاظت چندلایه در برابر باج افزارها برای ایمنی فایل های شما جدید اشاره کرد.
  880,000 تومان
   آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یک کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یک کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Mobile Security for Android از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به حفظ حریم خصوصی اکانت شما و بازیابی دستگاه در موارد گم شدن یا سرقت اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای یک کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  70,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر مک یک کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر مک یک کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender Antivirus for MAC از سری محصولات امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به حفاظت کامل در برابر همه تهدیدهای مک و حفاظت چندلایه در برابر باج افزارها اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای یک کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  240,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 سه کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 پنج کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender plus 2019 از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به بهترین عملکرد در برابر خطرات در ویندوزهای PC ، عملکرد مطلوب در استفاده از باطری و سرعت کامپیوتر، عملکرد چند لایه در برابر باجگیرهاMulti-Layer Ransomware Protection، امکانات امنیت از قبیل safe pay و ... اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای 5 کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  380,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 ده کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 ده کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender plus 2019 از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به بهترین عملکرد در برابر خطرات در ویندوزهای PC ، عملکرد مطلوب در استفاده از باطری و سرعت کامپیوتر، عملکرد چند لایه در برابر باجگیرهاMulti-Layer Ransomware Protection، امکانات امنیت از قبیل safe pay و ... اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای 10 کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  450,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 یک کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 یک کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender plus 2019 از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است . از ویژگی های خاص این محصول می توان به بهترین عملکرد در برابر خطرات در ویندوزهای PC ، عملکرد مطلوب در استفاده از باطری و سرعت کامپیوتر، عملکرد چند لایه در برابر باجگیرها Multi-Layer Ransomware Protection، امکانات امنیت از قبیل safe pay و ... اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای 1 کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  190,000 تومان
  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 سه کاربر یک ساله

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس 2019 سه کاربر یک ساله

  نرم افزار Bitdefender plus 2019 از سری محصولات خانگی امنیتی شرکت Bitdefender می باشد. جدیدترین نسخه این نرم افزار قدرتمند ، نسخه 2019 می باشد که دارای قابلیت های بسیاری است. از ویژگی های خاص این محصول می توان به بهترین عملکرد در برابر خطرات در ویندوزهای PC ، عملکرد مطلوب در استفاده از باطری و سرعت کامپیوتر، عملکرد چند لایه در برابر باجگیرهاMulti-Layer Ransomware Protection، امکانات امنیت از قبیل safe pay و ... اشاره کرد. این آنتی ویروس قابل استفاده برای 3 کاربر در مدت زمان یک سال می باشد.
  250,000 تومان
  تصویر از آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۱ تک کاربره ۱۲ ماهه

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۱ تک کاربره ۱۲ ماهه

  آنتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۲۱ تک کاربره ۱۲ ماهه
  300,000 تومان