بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو
  خبرخوان

  نوشته های وبلاگ '۷۷۶' 'دی'

  گوشی‌های 5G ، نسل جدید تلفن همراه
  0 گوشی‌های 5G ، نسل جدید تلفن همراه

  این روزها در اروپا و امریکا همه کاربران منتظر راه‌اندازی نسل جدید شبکه موبایلی هستند که امکان دانلود داده‌ها روی گوشی موبایل را با سرعتی باور نکردنی فراهم می‌کند.
  بر خلاف شرکت‌هایی مثل Verizon، Sprint و AT&T شرکت T-Mobile همین تازگی فقط یک گوشی موبایل را معرفی کرده که روی شبکه 5G این شرکت مخابراتی کار می‌کند. به این دلیل که شبکه این شرکت با شبکه سایر اپراتورها تفاوت دارد.
  سایر اپراتورها روی باندهای "موج میلی متری" فرکانس بالا کار می‌کنند که سرعت بالاتری دارد اما محدوده پوشش آن کمتر است.
  اما گوشی موبایلی که با بیشتر این اپراتورها همخوانی خواهد داشت، گوشی Galaxy S10 5G شرکت سامسونگ با تراشه اسنپ‌دراگون 855 است که هنوز تاریخ رسمی عرضه آن به بازار مشخص نیست اما مشترکین شبکه Verizon می‌توانند حدوداً در سه ماهه دوم سال 2019 از آن استفاده کنند. همچنین در تابستان (احتمالاً بعد از Verizon) مشترکین T-Mobile هم می‌توانند از این گوشی استفاده کنند که این خبر در وبلاگ رسمی خود این اپراتور هم نوشته شده است.
  اما به احتمال زیاد این گوشی فقط روی بخش کوچکی از شبکه منحصربفرد و خاص T-Mobile کار می‌کند. بخش اول شبکه 5G این شرکت مخابراتی، شبیه به شبکه‌ی موج میلی متریِ (mmWave) فرکانس بالایی است که سایر اپراتورها در حال ساخت آن هستند و گوشی Galaxy S10 برای کار با این شبکه طراحی شده است.