جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته
  خبرخوان

  نوشته‌های وبلاگ ‌«1398» ‌«آبان‌»

  ده علت استفاده از Apple Maps
  (0) ده علت استفاده از Apple Maps
  اپلیکشن Apple Maps در طی سال ها کامل شده است و در حال حاضر یک ابزار مسیر یابی کارآمد برای زمانی می باشد که قصد رفتن به جایی را دارید. در اینجا ده علت استفاده از Apple Maps را بیان می کنیم. نخستین ورژن Apple Maps باگ ها و مشکلات متفاوتی داشت که اپل را مجبور به تلاش برای تعمیر آن نمود اما این اپلیکیشن از آن زمان تا به امروز کامل شد و اکنون دسته ای از قابلیت ها و راه های کارآمد را پیشنهاد می دهد که در مسیر یابی، در حال رانندگی و پیاده روی یا استفاده از وسایل نقلیه عمومی به شما کمک خواهد کرد. در سیستم عامل Ios 13، اپلیکیشن Apple Maps تعدادی روش هوشمندانه جدید را برای سهولت در سفرهای رفت و برگشتی ضمیمه می کند. اکنون ده مورد از قابلیت های جالب Apple Maps را بررسی می کنیم.
  فیلم آموزشی نرم افزار SeTracker
  (0) فیلم آموزشی نرم افزار SeTracker
  فیلم آموزشی نرم افزار SeTracker
  تکنولوژی Tensor Cores
  (0) تکنولوژی Tensor Cores
  یکی دیگر از تکنولوژی های کارت گرافیک انویدیا Tensor Cores است. “Mark Lipacis” تحلیلگر موسسه “Jefferies” وجه تمایز کارت‌های گرافیک مبتنی بر “Volta” با دیگر محصولات را هسته‌های “Tensor” می‌داند که به کارت اجازه می‌دهد عملیات ضرب ماتریس را با روشی بسیار کارآمد پردازش کند. در حال حاضر، این کارت‌ها به دیتاسنترها فروخته می‌شود زیرا این مراکز، اصلی‌ترین مکان‌ها برای حوزه در حال رشد هوش مصنوعی می‌باشند. کارت‌های گرافیک همچون محصولات سری “Volta”، با توان محاسباتی بالاتر، به پروسه یادگیری سیستم‌های هوش مصنوعی سرعت خواهند بخشید.
  دسته بندی های IPX
  (0) دسته بندی های IPX
  اگر دنبال چراغ قوه ای جدید بوده اید، احتمالا متوجه طبقه بندی هایی مانند IPX4 و IPX7 شده اید و معنی آن را از خود پرسیده اید. هم چنین احتمالا به عنوان مصرف کننده درباره کاربرد آن جهت نیاز های شخصی از خود پرسیده اید. در مقاله کوتاه پیش رو، پرسش های بالا را مطرح خواهیم کرد، که به یافتن بهترین چراغ قوه برای نیازهای شخصیتان کمک خواهد کرد. IP در کلمه ی IPX مخفف ingress Protection می باشد. به عبارت دیگر، درجه ی محافظت لامپ در برابر هر شیئی که می تواند وارد آن شده و به آن آسیب برساند، مانند اشیا، گردوغبار، و آب. دسته بندی های IP درجه ی محافظت در برابر جامدات و مایعات در محصولات مختلف را شرح خواهد داد. حرف X، یا گاهی اوقات یک عدد( حرف سوم در دسته بندی IP مانند X در IPX یا 4 در IP4 به درجه ی محافظت در برابر اشیا جامد مانند انگشتان، دست ها، ابزارها، سیم ها و.. اشاره دارد). حرف X در این مورد صرفا یعنی در این حوزه هیچ تستی صورت نگرفته است و به این معنی نیست که لامپ در برابر چنین چیزهایی محافظت نمی شود. تنها به همین دلیل هیچ آزمایش قابل اندازه گیری انجام نشده است. سازندگان چراغ قوه عمدتا به تست هایی علاقمند می باشند که دقیقا روی طراحی و کاربرد چراغ قوه قابل اجرا است، اجرای آزمایشات مورد نیاز توسط استاندارد ANSI Flashlight محتمل تر خواهد بود. از آن جا که اشیا جامد بخشی از استاندارد ANSI Flashlight نمی باشند، بسیاری از سازنده ها تستی در این حوزه انجام نمی دهند.