بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  شارژر تبلت و موبایل

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 7 DUAL

  81,000 تومان
  شارژرهای فندکی یک راه رایج برای جلوگیری از تمام شدن شارژ باتری گجت‌های هوشمند شما در طول روز و ساعاتی که به پریز برق دسترسی ندارید، محسوب می‌شوند. شما با استفاده از یک شارژر فندکی می‌توانید باتری گوشی‌های موبایل، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه‌های از این قبیل خود را داخل خودرو، بدون نیاز به استفاده از پریز برق، شارژ کنید. شارژرفندکی «TCG 7 DUAL» یکی از محصولات شرکت «تسکو» (TSCO) است که با استفاده از پلاستیک ساخته شده است. این شارژر فندکی با درگاه‌ فندکی اغلب خودروها سازگاری دارد. روی سطح این شارژر 4 درگاه خروجی USB تعبیه شده که شدت جریان خروجی در آن‌‌ها به 5.1 آمپر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید با این شارژر فندکی علاوه بر شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل، باتری تبلت یا آیپدتان را هم به راحتی شارژ کنید. ولتاژ ورودی در این محصول 12 تا 24 ولت است. پس برای استفاده از آن کافی است شارژر را به طور مستقیم به درگاه فندک داخل خودرو متصل کنید. سپس دستگاه مورد نظر را با استفاده از یک کابل USB به شارژر متصل کرده و منتظر بمانید تا باتری آن شارژ شود. این شارژ فندکی یک انتخاب مناسب برای افرادی خواهد بود که مجبور هستند ساعت‌های زیادی از روز را داخل خودرو باشند و دسترسی مناسبی به پریز برق ندارند.

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 1

  35,000 تومان
  شارژر فندکی از گجت های دوست داشتنی و کاربردی در زندگی امروزی است تا پاسخگوی نیاز افرادی باشد که زمان زیادی را در خودروی خود می گذرانند و وقت کافی برای منتظر ماندن برای شارژ ابزارهای الکترونیکی خود را ندارند. این مدل شارژر با تامین برق مورد نیاز برای شارژ دستگاه های متصل، از برق باتری خودرو استفاده می کند تا محدودیت دسترسی به برق شهری مانع شارژ ابزارهای الکترونیکی نشود. TCG 1 یک شارژر فندکی از سری محصولات شرکت تسکو، که با طراحی زیبا و کارآیی بالایی که دارد، به عنوان یک گزینه خوب برای پاسخگویی به نیاز کاربران مورد توجه قرار گرفته است. این محصول با دارا بودن 2 درگاه خروجی، به کاربر اجازه شارژ همزمان دو دستگاه را می دهد تا گجت ها بدون اتلاف وقت و صرف زمان اضافی به طور مطمئن شارژ شوند. درگاه خروجی تعبیه شده در این مدل از نوع USB می باشد که مناسب اتصال به میزان زیادی از موبایل ها، تبلت ها، دوربین های دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال است همچنین یک کابل MicroUSB نیز همراه با این محصول ارائه می گردد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که بیشتر زمان خود را در رفت و آمد میگذرانید یا وقت کافی برای منتظر بودن برای شارژ گجت های خود را ندارید، این محصول شرکت TSCO یک گزینه مناسب برای شما محسوب می شود.

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 21

  42,000 تومان
  شارژر فندکی از گجت های دوست داشتنی و کاربردی در زندگی امروزی است تا پاسخگوی نیاز افرادی باشد که زمان زیادی را در خودروی خود می گذرانند و وقت کافی برای منتظر ماندن برای شارژ ابزارهای الکترونیکی خود را ندارند. این مدل شارژر با تامین برق مورد نیاز برای شارژ دستگاه های متصل، از برق باتری خودرو استفاده می کند تا محدودیت دسترسی به برق شهری مانع شارژ ابزارهای الکترونیکی نشود. TCG 21 یک شارژر فندکی از سری محصولات شرکت تسکو، که با طراحی زیبا و کارآیی بالایی که دارد، به عنوان یک گزینه خوب برای پاسخگویی به نیاز کاربران مورد توجه قرار گرفته است. این محصول با دارا بودن 2 درگاه خروجی، به کاربر اجازه شارژ همزمان دو دستگاه را می دهد تا گجت ها بدون اتلاف وقت و صرف زمان اضافی به طور مطمئن شارژ شوند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که بیشتر زمان خود را در رفت و آمد میگذرانید یا وقت کافی برای منتظر بودن برای شارژ گجت های خود را ندارید، این محصول شرکت TSCO یک گزینه مناسب برای شما محسوب می شود.

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 17

  62,000 تومان
  شارژرهای فندکی یک راه رایج برای جلوگیری از تمام شدن شارژ باتری گجت‌های هوشمند شما در طول روز و ساعاتی که به پریز برق دسترسی ندارید، محسوب می‌شوند. شما با استفاده از یک شارژر فندکی می‌توانید باتری گوشی‌های موبایل، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه‌های از این قبیل خود را داخل خودرو، بدون نیاز به استفاده از پریز برق، شارژ کنید. شارژرفندکی «TCG 17» یکی از محصولات شرکت «تسکو» (TSCO) است که با استفاده از پلاستیک ساخته شده است. این شارژر فندکی با درگاه‌ فندکی اغلب خودروها سازگاری دارد. روی سطح این شارژر 2 درگاه خروجی USB تعبیه شده که شدت جریان خروجی در آن‌‌ها به 3.6 آمپر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید با این شارژر فندکی علاوه بر شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل، باتری تبلت یا آیپدتان را هم به راحتی شارژ کنید. ولتاژ ورودی در این محصول 12 تا 24 ولت است. پس برای استفاده از آن کافی است شارژر را به طور مستقیم به درگاه فندک داخل خودرو متصل کنید. سپس دستگاه مورد نظر را با استفاده از یک کابل USB به شارژر متصل کرده و منتظر بمانید تا باتری آن شارژ شود. خوشبختانه به همراه این محصول یک کابل microUSB وجود دارد. این شارژ فندکی یک انتخاب مناسب برای افرادی خواهد بود که مجبور هستند ساعت‌های زیادی از روز را داخل خودرو باشند و دسترسی مناسبی به پریز برق ندارند.

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 19

  41,000 تومان
  شارژرهای فندکی یک راه رایج برای جلوگیری از تمام شدن شارژ باتری گجت‌های هوشمند شما در طول روز و ساعاتی که به پریز برق دسترسی ندارید، محسوب می‌شوند. شما با استفاده از یک شارژر فندکی می‌توانید باتری گوشی‌های موبایل، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه‌های از این قبیل خود را داخل خودرو، بدون نیاز به استفاده از پریز برق، شارژ کنید. شارژرفندکی «TCG 19» یکی از محصولات شرکت «تسکو» (TSCO) است که با استفاده از پلاستیک ساخته شده است. این شارژر فندکی با درگاه‌ فندکی اغلب خودروها سازگاری دارد. روی سطح این شارژر 2 درگاه خروجی USB تعبیه شده که شدت جریان خروجی در آن‌‌ها به 3.1 آمپر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید با این شارژر فندکی علاوه بر شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل، باتری تبلت یا آیپدتان را هم به راحتی شارژ کنید. ولتاژ ورودی در این محصول 12 تا 24 ولت است. پس برای استفاده از آن کافی است شارژر را به طور مستقیم به درگاه فندک داخل خودرو متصل کنید. سپس دستگاه مورد نظر را با استفاده از یک کابل USB به شارژر متصل کرده و منتظر بمانید تا باتری آن شارژ شود. خوشبختانه به همراه این محصول یک کابل microUSB وجود دازد. این شارژ فندکی یک انتخاب مناسب برای افرادی خواهد بود که مجبور هستند ساعت‌های زیادی از روز را داخل خودرو باشند و دسترسی مناسبی به پریز برق ندارند.

  شارژر فندکی تسکو مدل TCG 20

  48,000 تومان
  شارژرهای فندکی یک راه رایج برای جلوگیری از تمام شدن شارژ باتری گجت‌های هوشمند شما در طول روز و ساعاتی که به پریز برق دسترسی ندارید، محسوب می‌شوند. شما با استفاده از یک شارژر فندکی می‌توانید باتری گوشی‌های موبایل، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه‌های از این قبیل خود را داخل خودرو، بدون نیاز به استفاده از پریز برق، شارژ کنید. شارژرفندکی «TCG 20» یکی از محصولات شرکت «تسکو» (TSCO) است که با استفاده از پلاستیک ساخته شده است. این شارژر فندکی با درگاه‌ فندکی اغلب خودروها سازگاری دارد. روی سطح این شارژر 4 درگاه خروجی USB تعبیه شده که شدت جریان خروجی در آن‌‌ها به 7 آمپر می‌رسد. بنابراین شما می‌توانید با این شارژر فندکی علاوه بر شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل، باتری تبلت یا آیپدتان را هم به راحتی شارژ کنید. ولتاژ ورودی در این محصول 12 تا 24 ولت است. پس برای استفاده از آن کافی است شارژر را به طور مستقیم به درگاه فندک داخل خودرو متصل کنید. سپس دستگاه مورد نظر را با استفاده از یک کابل USB به شارژر متصل کرده و منتظر بمانید تا باتری آن شارژ شود. خوشبختانه به همراه این محصول یک کابل microUSB وجود دازد. این شارژ فندکی یک انتخاب مناسب برای افرادی خواهد بود که مجبور هستند ساعت‌های زیادی از روز را داخل خودرو باشند و دسترسی مناسبی به پریز برق ندارند.