جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  کیس کامپیوتر

  کیس کامپیوتر

  نمایش به عنوان گرید فهرست
  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4462

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4462

  کيس کامپيوتر TC MA-4462 با فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور ATX , microATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4462 دو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC VA-4614

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC VA-4614

  کیس کامپیوتر مدل TC VA-4614 توسط شرکت تسکو طراحی و تولید شده است.فرم فاکتوری که این کیس از آن بهره مند است از نوع Mid Tower می باشد. بدنه کیس مدل TC VA-4614 از جنس گالوانیزه و قسمتی هم از پلاستیک سخت ساخته شده است. وجود بدنه فلزی در این محصول باعث می شود که این کیس در مقابل صدمات مقاوم باشد. و همچنین به خوبی از قطعات تعبیه شده در داخل کیس محافظت می کند. کیس TC VA-4614 با مادربورد های Full ATX , micro ATX , ATX سازگار می باشد. در این کیس پاور در قسمت پایینی محصول قرار می گیرد ، به همبن دلیل اصطلاحا به آن اسکلت معکوس گفته می شود و همچنین باعث می شود مسیری برای خروج هوا در قسمت پایینی ایجاد شده و مصرف انرژی کاهش یابد. برای اتصال درایو نوری در پنل چلویی این محصول سه عدد درایو 5.25 اینچی تعبیه شده است. برای نصب هارد دیسک و تجهیزات هم اندازه آن نیز در فضای داخلی کیس 4 درایو 3.5 اینچی مشاهده می شود. در قسمت داخلی کیس TC VA-4614 سیستم مدیریت کابل ارائه شده که باعث می شود کابل ها با نظم به تجهیزات متصل شوند و دیگر کاربران نگرانی بابت وجود سیم های اضافی در کیس نخواهند داشت. از ویژگی خوب این محصول می توان به وجود یک درگاه USB3.0 و دو درگاه USB2.0 برای اتصال تجهیزاتی مانند فلش‌مموری و هارددیسک اشاره کرد.
  534,000 تومان 495,000 تومان
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4466

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4466

  کیس کامپیوتر مدل TC MA-4466 توسط شرکت تسکو به بازار عرضه شده است . فرم فاکتوری که این کیس از آن بهره مند است از نوع Mid Tower می باشد. بدنه کیس مدلTC MA-4466 از جنس گالوانیزه و قسمتی هم از پلاستیک سخت ساخته شده است. کیسTC MA-4466با مادربورد های micro ATX , ATX سازگار می باشد. در این کیس پاور در قسمت بالایی محصول قرار می گیرد. برای اتصال درایو نوری در پنل چلویی این محصول 2 عدد درایو 5.25 اینچی تعبیه شده است. برای نصب هارد دیسک و تجهیزات هم اندازه آن نیز در فضای داخلی کیس 4 درایو 3.5 اینچی مشاهده می شود. از ویژگی خوب این محصول می توان به وجود دو درگاه USB2.0 برای اتصال تجهیزاتی مانند فلش‌مموری و هارددیسک اشاره کرد، همچنین یک ورودی میکروفن و یک خروجی هدفون کنار درگاه‌های USB تعبیه شده است که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4468

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4468

  کيس کامپيوتر TC MA-4468 با فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو با طراحی زیبا و ساده به بازار عرضه شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور ATX , microATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4468 دو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4460N

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4460N

  کيس کامپيوتر TC MA-4460Nبا فرم فاکتور Mid Tower توسط شرکت تسکو با طراحی ساده به بازار عرضه شده است. قسمت بیرونی این کیس از جنس گالوانیزه و پلاستیک سخت ساخته شده است . این محصول با مادربردهايي با فرم فاکتور Full ATX , micro ATX , ATX سازگار است. در قسمت جلويي کيس کامپيوتر TC MA-4460Nدو عدد درايو سيني 5.25 اينچي براي اتصال درايو نوري تعبیه شده است. در فضاي داخلي اين کيس چهار عدد سيني 3.5 اينچي براي نصب هاردديسک و ساير تجهيزات هم سايز آن در نظر گرفته شده است. محل قرارگيري پاور در اين کيس در قسمت بالايي می باشد. جهت دسترسی سریع و آسان دو درگاه USB2.0 و یک درگاه USB3.0 براي نصب فلش مموري يا هاردديسک اکسترنال در قسمت جلویی کیس وجود دارد، همچنین يک ورودي ميکروفن و يک خروجي هدفون کنار درگاه‌هاي USB قرار گرفته است که بسیار کاربردی می باشد.
  تماس بگیرید
  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4450

  کیس کامپیوتر تسکو مدل TC MA-4450

  کيس TC MA-4450‏ محصولی با طراحی منحصربفرد تولید شده شرکت تسکو می باشد. این کيس از نوع Mid-Tower می باشد. در ساخت این کیس از ورق SGCC استفاده شده است و اين محصول قابليت دفع الکتريسيته ساکن را دارد. کيس تسکو مدل TC MA-4450‏ با مادربردهای ATX و MicroATX سازگاری کامل دارد. محل قرارگیری پاور در قسمت بالايی این محصول می باشد و پاورهای ATXPS2 را پشتيبانی ميکند. برای سيستم خنک‌کننده اين کيس قابليت نصب 3عدد فن وجود دارد، که شامل دو فن 120ميليمتری و يک فن 80ميليمتری می باشد. در پنل جلويی اين کیس دو عدد سينی درايو 5.25 اينچی برای اتصال درايو نوری قرار گرفته است. همچنین در فضای داخلی کیس چهار درايو 3.5 اينچی برای نصب هاردديسک و تجهيزات هم اندازه‌ی آن تعبیه شده است. از ویژگی های این کیس به وجود دو درگاه USB2.0 برای اتصال تجهيزاتی مانند فلش‌مموری ، تلفن همراه و ... اشاره کرد. اين کیس با قیمت مناسب و ویژگی هایی که دارد برای استفاده‌های نه‌چندان حرفه‌ای و اداری انتخاب مناسبی می باشد.
  تماس بگیرید