جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  هارد اکسترنال

  بررسی انواع هارد اکسترنال

  هارد اکسترنال در ظرفیت های مختلف در فضای ذخیره سازی در دسترس می‌باشد، همه آنها دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست به کامپیوتر متصل می شوند.

  یک هارد اکسترنال به عنوان یک فضای ذخیره سازی قابل حمل و نقل است، وسیله ای است که از طریق اتصال USB خارجی به کامپیوتر متصل می‌شود که اغلب برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه ها یا به عنوان یک راه حل ذخیره سازی قابل حمل استفاده می شود. داشتن این محصول به شما این امکان را می‌دهد که از هر دیتایی در رایانه یا لپ تاپ خود، پشتیبان تهیه کنید.

  چرا به هارد اکسترنال احتیاج داریم؟

  هارد خارجی دستگاهی با کاربرد آسان و قابل انتقال است که می‌توانید در هر زمان که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید همچنین هارد خارجی امکان ذخیره فوری را برای کاربران فراهم می‌کند. استفاده از هارد خارجی به‌گونه‌ای است که فقط یک سر کابل را به رایانه خود متصل کرده و دیگری را به درایو وصل می‌کنید. یکی از مزیت‌های خرید هارد‌ اکسترنال این است که می تواند به رایانه های بی شماری متصل شود و به افراد این امکان را می‌دهند که بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، مقادیر زیادی فضای ذخیره را با خود حمل کنید.

  تفاوت بین هارد داخلی و یک هارد ‌اکسترنال یا خارجی چیست؟

  تفاوت اصلی بین یک درایو داخلی و هارداکسترنال در توانایی حمل آن است. هارد اکسترنال دستگاهی است که به دستگاه شما وصل می شود تا فضای ذخیره تقریباً فوری خود را فراهم کند، بدون اینکه نیازی به فضای ذخیره سازی داخلی رایانه های خود و یا باز کردن آن باشد. درایوهای خارجی دستگاه‌های ذخیره سازی قابل حمل هستند که معمولاً برای ذخیره داده ها از جمله عکس، فیلم و اسناد استفاده می شوند.

  در حالیکه دیسک های داخلی در همه رایانه ها به عنوان سیستم عامل کار می‌کنند و نرم افزارهای مهم معمولاً از قبل نصب شده اند. اگرچه حذف درایو داخلی برای جایگزینی امکان پذیر است، اما سرمایه گذاری در یک هارد قابل حمل آسانتر است تا آن که ظرفیت را در لپ تاپ یا رایانه خود افزایش دهید. نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که یک درایو داخلی در رایانه شما تعبیه شده است، در حالیکه درایوهای خارجی این‌طور نیستند. یکی دیگر از مزیت های خرید هارد اکسترنال این است که می توانید آنها را از رایانه‌ای به رایانه دیگر منتقل کنید و آنها را برای به اشتراک گذاشتن فایل های بزرگ‌تر ارتقا دهید.

  به دلیل ظرفیت‌های بزرگ ذخیره سازی معمولاً (اغلب در ترابایت‌ها)، هارد اکسترنال برای ذخیره فایل‌های پشتیبان استفاده می شوند. استفاده از یک برنامه پشتیبان گیری برای تهیه نسخه پشتیبان از مواردی مانند: موسیقی، ویدیو یا مجموعه عکس در درایو خارجی برای ایمن نگه داشتن، جدا از اورجینال بودن در صورت تغییر تصادفی یا حذف، معمول است.

  سیستم عامل ها و فایل های نصب نرم افزار معمولاً در درایوهای داخلی نصب می شوند، در حالیکه درایوهای سخت خارجی برای فایل های غیر سیستمی مانند عکس، فیلم، اسناد و پرونده های آن نوع استفاده می شوند. هارد دیسک های داخلی از منبع تغذیه داخل یک کامپیوتر قدرت می گیرند اما هارد دیسک های خارجی از کابل داده آنها یا از طریق برق اختصاصی تغذیه می شوند.

  اگر اطلاعات در هارد نگهداری شود، داده ها بسیار کمتر به خطر می افتد قبل از اینکه کسی بتواند به فایل‌های شما دسترسی فیزیکی داشته باشد؛ زیرا آن‌ها به طور کل روی یک میز قرار دارند و باعث می شوند بتوانید تا حدودی از سرقت آن‌ها جلوگیری کنید. هارد اکسترنال با یک هارد داخلی  که در آن باید کل کامپیوتر یا هارد دیسک از داخل کامپیوتر خارج شود، متفاوت است..

  داده‌ها و حقوق آن‌ها:

  هنگامی که از تمام داده های رایانه خود بر روی هارد اکسترنال نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، پس از آن همیشه مالکیت این عکس ها، اسناد و فیلم ها را حفظ خواهید کرد. بسیاری از مردم فکر می کنند این مورد هنوز هم اتفاق می افتد که آنها از سرویس هایی مانند Google استفاده می کنند، با این وجود هنگام خواندن چاپ خوب متوجه خواهید شد که همیشه این‌گونه نیست. هنگامی که تمام این اطلاعات را در سرورها بارگذاری می کنید، شرکتی که صاحب سرویس ابری است به هر دلیلی که بخواهد می تواند از داده های شما به روش های مختلفی استفاده کند.

  حالت آفلاین:

  با خرید یک هارد اکسترنال، حتی اگر آنلاین نیستید، قابلیت حمل و دسترسی بسیار بیشتری به اطلاعات خود را در رایانه دارید. دلیل این امر این است که ابعاد هارد نسبت به گذشته بسیار کوچکتر شده‌است.

  امنیت داده‌ها:

  اگر از هارد اکسترنال استفاده می کنید، امنیت اسناد شما بسیاربیش‌تر از زمان تکیه به سرویس های مبتنی بر فضای ابری خواهند بود. با افزایش تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند، هکرهای آنلاین نیز افزایش می یابند. هر زمان که داده ها را در اینترنت ذخیره می‌کنید، مستعد حمله سایبری هستید. اگرچه بیشتر ارائه دهندگان از اقدامات امنیتی بالایی برخوردار هستند، اما هکرها اکنون از فناوری پیشرفته ای برای هک کردن حساب شما استفاده می‌کنند، بنابراین مهم است که در مورد داده هایی که آنلاین ذخیره می‌کنید، دقت کنید.

  قیمت هارد اکسترنال:

  خرید هارد اکسترنال کم هزینه است، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد هزینه های ماهانه برای ذخیره  اطلاعات در حافظه ابری نیست. اغلب اوقات، برای ذخیره داده ها یا اسناد بیشتر بر روی حافظه‌ ابری، شما برای ذخیره سازی ملزم به پرداخت پول بیشتری هستید. خرید هارد اکسترنال برای شما بسیار مقرون به صرفه است. دقیقاً مانند هارد دیسک های داخلی، این محصول نیز به هر شکل و اندازه ای عرضه می شوند، بنابراین قیمت هارد‌های اکسترنال متفاوت است.

  قابلیت اطمینان هارد اکسترنال:

  هارد اکسترنال بسیار مطمئن تر از فضای ذخیره سازی ابری است. دادن مسئولیت داده های خود به خدمات آنلاین یک مشکل مهم در استفاده از حافظه ابری است.

  نحوه استفاده از هارد اکسترنال یا هارد خارجی

  استفاده از هارد اکسترنال به راحتی وصل کردن یک انتهای کابل داده به درایو و همچنین انتهای تطبیق در رایانه، مانند درگاه USB در مورد درایوهای خارجی مبتنی بر USB است. در صورت نیاز به کابل برق، باید به یک پریز برق وصل شود. در اصل، تمام کاری که شما باید در استفاده از این هارد انجام دهید این‌است که هارد دیسک را به رایانه ای که از آن استفاده می‌کنید وصل کنید تا به آسانی داده‌های خود را مشاهده کنید‌. به طور معمول، در بیشتر رایانه ها فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا محتویات هارداکسترنال روی صفحه، نمایش داده شود.

  از آنجا که اکثر سیستم های رایانه ای فقط یک هارد دیسک دارند که به عنوان درایو اصلی عمل می‌کند، پرش کردن مستقیم به هارد برای ذخیره فایل ها، کپی کردن فایل ها از یک پوشه به پوشه دیگر، حذف داده ها و غیره گیج کننده نیست. هارد اکسترنال همچنین می تواند برای تأمین فضای اضافی در کل شبکه استفاده شود (هرچند که هارد دیسک های داخلی معمولاً در این سناریوها متداول تر هستند). این نوع دستگاه های ذخیره سازی شبکه می توانند به یکباره توسط تعداد زیادی کاربر قابل دسترسی باشند و غالباً راهی برای اشتراک کاربران در یک شبکه برای جلوگیری از ارسال ایمیل یا بارگذاری اطلاعات به صورت آنلاین هستند.

  درنهایت تنوع هارد‌های اکسترنال بسیار زیاد است و انتخاب هارد اکسترنال مناسب برای شما بسیار وابسته به نیاز شما از آن هارد است. در حالیکه ممکن است یک نفر به یک حافظه زیر 100 گیگابایت تا بیش از 1000گیگابایت نیاز داشته باشد.

  نمایش به عنوان گرید فهرست
  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 1 ترابایت

  زمانی که در حال جا به جایی حمل و نقل داده های ارزشمند خود هستید می بایست از امنیت آن ها در برابر خطراتی مانند ضربه و سقوط مطمئن باشید. هارد دیسک اکسترنال HD680 ای دیتا با بهره گیری از ساختار ویژه سه لایه، سنسور شوک و رمزنگاری AES 256-bit به بهترین شکل ممکن از اطلاعات شما محافظت می کند. هارد دیسک HD680 دارای استاندارد نظامی Military MIL-STD-810G 516.6 می باشد. این امر به دلیل بهره گیری از یک ساختار حفاظتی سه لایه محقق شده است. لایه سیلیکونی جاذب ضربه، لایه میانی مقاوم و ضربه گیر های داخلی آن موجب شده اند که هارد دیسک HD680 حتی در سقوط از ارتفاع 122 سانتی متری نیز از اطلاعات شما کاملا مراقبت نماید.این هارد دارای ظرفیت 1 ترابایت است که فضای مناسب برای ذخیره سازی فایل های با حجم بالا و تصاویر با رزولوشن بالا را در اختیارتان قرار میدهد. هارد دیسک HD680 در سه رنگ آبی، زرد و مشکی تولید شده تا با نیازهای شخصیت های مختلف سازگار باشد. در بدنه این هارد دیسک دو شیار ویژه جهت نگهداری کابل USB تعبیه شده است. در نتیجه زمانی که از هارد دیسک استفاده نمی کنید می توانید کابل را جدا نموده و از این طریق آن را به راحتی همراه هارد دیسک حمل نمایید. هارددیسک HD680 با بهره گیری از فناوری انحصاری شوک سنسور ای دیتا، به منظور حفاظت هرچه بهتر از اطلاعات ارزشمند شما با وارد شدن هرگونه شوک خارجی به هارددیسک، فعالیت های آن را متوقف نموده و نشانگر آن به حالت قرمز چشمک‌زن در می‌آید. پس از برطرف شدن شوک وارد شده، HD680 به فعالیت عادی خود باز می‌گردد و نشانگر آن به حالت آبی در می‌آید. بنابراین به کمک این نشانگر ویژه همواره از عملکرد هارددیسک خود مطلع خواهید بود. نرم افزار HDD2GO با بهره گیری از رمزنگاری AES-256 امنیت اطلاعات شما را به بهترین شکل ممکن تضمین می نماید. HD680 با بهره گیری از سخت افزار داخلی رمزنگاری AES-256، از قدرت پردازنده کامپیوتر استفاده ننموده و به هیچ وجه سرعت و عملکرد آن را کاهش نمی دهد.
  899,000 تومان
  تصویر از هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 2 ترابایت

  زمانی که در حال جا به جایی حمل و نقل داده های ارزشمند خود هستید می بایست از امنیت آن ها در برابر خطراتی مانند ضربه و سقوط مطمئن باشید. هارد دیسک اکسترنال HD680 ای دیتا با بهره گیری از ساختار ویژه سه لایه، سنسور شوک و رمزنگاری AES 256-bit به بهترین شکل ممکن از اطلاعات شما محافظت می کند. هارد دیسک HD680 دارای استاندارد نظامی Military MIL-STD-810G 516.6 می باشد. این امر به دلیل بهره گیری از یک ساختار حفاظتی سه لایه محقق شده است. لایه سیلیکونی جاذب ضربه، لایه میانی مقاوم و ضربه گیر های داخلی آن موجب شده اند که هارد دیسک HD680 حتی در سقوط از ارتفاع 122 سانتی متری نیز از اطلاعات شما کاملا مراقبت نماید.این هارد دارای ظرفیت 2 ترابایت است که فضای مناسب برای ذخیره سازی فایل های با حجم بالا و تصاویر با رزولوشن بالا را در اختیارتان قرار میدهد. هارد دیسک HD680 در سه رنگ آبی، زرد و مشکی تولید شده تا با نیازهای شخصیت های مختلف سازگار باشد. در بدنه این هارد دیسک دو شیار ویژه جهت نگهداری کابل USB تعبیه شده است. در نتیجه زمانی که از هارد دیسک استفاده نمی کنید می توانید کابل را جدا نموده و از این طریق آن را به راحتی همراه هارد دیسک حمل نمایید. هارددیسک HD680 با بهره گیری از فناوری انحصاری شوک سنسور ای دیتا، به منظور حفاظت هرچه بهتر از اطلاعات ارزشمند شما با وارد شدن هرگونه شوک خارجی به هارددیسک، فعالیت های آن را متوقف نموده و نشانگر آن به حالت قرمز چشمک‌زن در می‌آید. پس از برطرف شدن شوک وارد شده، HD680 به فعالیت عادی خود باز می‌گردد و نشانگر آن به حالت آبی در می‌آید. بنابراین به کمک این نشانگر ویژه همواره از عملکرد هارددیسک خود مطلع خواهید بود. نرم افزار HDD2GO با بهره گیری از رمزنگاری AES-256 امنیت اطلاعات شما را به بهترین شکل ممکن تضمین می نماید. HD680 با بهره گیری از سخت افزار داخلی رمزنگاری AES-256، از قدرت پردازنده کامپیوتر استفاده ننموده و به هیچ وجه سرعت و عملکرد آن را کاهش نمی دهد.
  1,295,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 4 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 4 ترابایت

  هارداکسترنال «HD710 Pro» محصولی از برند «ای دیتا» (ADATA) است. این هارد اکسترنال در گروه هاردهای ضدضربه و مقاوم دسته‌بندی می‌شود. بدنه‌ی هارد از جنس پلاستیک سیلیکونی ساخته شده که قادر است ضربه‌های وارده به محصول را به میزان خوبی دفع کند. سنسور G Shock که درون HD710 Pro به کار رفته، مانع از آسیب رسیدن به اطلاعات هارد در زمان واردآمدن شوک و ضربه به آن می‌شود. قدرت هارد HD710 Pro در جذب و دفع ضربه آن‌قدر خوب بوده که استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 هم به HD710 Pro تعلق گرفته است. تمام شکاف‌ها و درزهای بدنه‌ی هارد به طرزی پوشانده شده‌اند تا قطرات آب و ذرات گردوغبار نتوانند به درون محصول نفوذ کنند؛ این ویژگی، هارد HD710 Pro را موفق به دریافت استاندارد IP68 کرده ‌است. اتصال هارداکسترنال HD710 Pro با استفاده از کابل USB برقرار می‌شود. این هارد به رابط USB 3.1 مجهز شده و می‌تواند با سرعت زیاد، اطلاعات شما را جابه‌جا کند. برای استفاده از سرعت زیاد رابط USB 3.1، باید این پورت را در کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌تان داشته باشید؛ درغیراین‌صورت، هارد با سرعت استانداردهای پایین‌تر کار خواهد کرد.این هارد با سیستم عامل‌های ویندوزXP/Vista/7/8//8.1/10،مکینتاش 10.6 و بعد از آن و لینوکس کرنل 2.6 وبعد از آن سازگار است و دارای ابعاد 26×98×133میلی‌متر و وزن 390گرم است.پورت USB به‌کاررفته در HD710 Pro توسط یک درپوش سیلیکونی پوشانده می‌شود تا آب و خاک نتوانند به درون هارد نفوذ کنند. این هارد اکسترنال در چهار رنگ آبی، قرمز، مشکی و زرد تولید شده و در ظرفیت‌های یک، دو، چهار و پنج ترابایت قابل تهیه است.
  2,235,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 5 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 5 ترابایت

  هارداکسترنال «HD710 Pro» محصولی از برند «ای دیتا» (ADATA) است. این هارد اکسترنال در گروه هاردهای ضدضربه و مقاوم دسته‌بندی می‌شود. بدنه‌ی هارد از جنس پلاستیک سیلیکونی ساخته شده که قادر است ضربه‌های وارده به محصول را به میزان خوبی دفع کند. سنسور G Shock که درون HD710 Pro به کار رفته، مانع از آسیب رسیدن به اطلاعات هارد در زمان واردآمدن شوک و ضربه به آن می‌شود. قدرت هارد HD710 Pro در جذب و دفع ضربه آن‌قدر خوب بوده که استاندارد نظامی MIL-STD-810G 516.6 هم به HD710 Pro تعلق گرفته است. تمام شکاف‌ها و درزهای بدنه‌ی هارد به طرزی پوشانده شده‌اند تا قطرات آب و ذرات گردوغبار نتوانند به درون محصول نفوذ کنند؛ این ویژگی، هارد HD710 Pro را موفق به دریافت استاندارد IP68 کرده ‌است. اتصال هارداکسترنال HD710 Pro با استفاده از کابل USB برقرار می‌شود. این هارد به رابط USB 3.1 مجهز شده و می‌تواند با سرعت زیاد، اطلاعات شما را جابه‌جا کند. برای استفاده از سرعت زیاد رابط USB 3.1، باید این پورت را در کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌تان داشته باشید؛ درغیراین‌صورت، هارد با سرعت استانداردهای پایین‌تر کار خواهد کرد. پورت USB به‌کاررفته در HD710 Pro توسط یک درپوش سیلیکونی پوشانده می‌شود تا آب و خاک نتوانند به درون هارد نفوذ کنند. ظرفیت 5 ترابایتی این محصول برای کاربرانی‌که اطلاعات زیادی برای ذخیره‌سازی دارند بسیار مناسب است.
  2,715,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro ظرفیت 1 ترابایت

  شرکت «ای دیتا» محصولی را با نام «HD710A Pro» روانه بازار کرده که درواقع یک هارد اکسترنال با کیفیت است. این هارد اکسترنال از طراحی ساده وزیبایی بهره می‌برد. هارد HD710A Pro از طریق رابط USB3.1 به کامپیوتر متصل می‌شود و می‌تواند اطلاعات را با سرعت زیاد انتقال دهد. طراحی قسمت درگاه در هارد HD710A Pro به گونه‌ای است که می‌توان کابل آن را جدا کرد تا به این صورت حمل آن آسان‌تر شود. وزن این هارد 270 گرم بوده که به راحتی می‌‌توان آن را در کیف لپ تاپ خود قرار داده و همیشه با خود همراه داشت. جنس بدنه‌ی هارد HD710A Pro از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. در قسمت درگاه این هارد شرکت ای دیتا یک محافظ قرار داده است تا هنگام استفاده نکردن از هارد بتواند از درگاه هارد اکسترنال محافظت کند. هنگامی که قسمت درگاه این محصول بسته باشد، می‌تواند در برابر نفوذ آب و غبار مقاوم باشد. هارد HD710A Pro با سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله نسخه‌های گوناگون سیستم عامل ویندوز و مک به خوبی سازگار است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710A Pro ظرفیت 2 ترابایت

  شرکت «ای دیتا» محصولی را با نام «HD710A Pro» روانه بازار کرده که درواقع یک هارد اکسترنال با کیفیت است. این هارد اکسترنال از طراحی ساده وزیبایی بهره می‌برد. هارد HD710A Pro از طریق رابط USB3.1 به کامپیوتر متصل می‌شود و می‌تواند اطلاعات را با سرعت زیاد انتقال دهد. طراحی قسمت درگاه در هارد HD710A Pro به گونه‌ای است که می‌توان کابل آن را جدا کرد تا به این صورت حمل آن آسان‌تر شود. وزن این هارد 270 گرم بوده که به راحتی می‌‌توان آن را در کیف لپ تاپ خود قرار داده و همیشه با خود همراه داشت. جنس بدنه‌ی هارد HD710A Pro از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. در قسمت درگاه این هارد شرکت ای دیتا یک محافظ قرار داده است تا هنگام استفاده نکردن از هارد بتواند از درگاه هارد اکسترنال محافظت کند. هنگامی که قسمت درگاه این محصول بسته باشد، می‌تواند در برابر نفوذ آب و غبار مقاوم باشد. هارد HD710A Pro با سیستم‌عامل‌های مختلف از جمله نسخه‌های گوناگون سیستم عامل ویندوز و مک به خوبی سازگار است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال HD710M Proمحصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد در یک طرح ارتشی به بازار عرضه شده است . بدنه این محصول با روکش سیلیکونی مقاوم پوشانده شده است . نوع رابط این محصول USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد خوش ساخت و مقاوم وزنی در حدود270 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HD710M Proاز فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . از جمله ویژگی هایی که این هارد را به محصولی پرطرفدار و خاص در میان کاربران تبدیل کرده است می توان به ضد آب ، ضد ضربه بودن و مقاومت بالای آن اشاره کرد. این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک و دو ترابایت روانه بازار شده است.
  945,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال HD710M Proمحصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد در یک طرح ارتشی به بازار عرضه شده است . بدنه این محصول با روکش سیلیکونی مقاوم پوشانده شده است . نوع رابط این محصول USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد خوش ساخت و مقاوم وزنی در حدود270 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HD710M Proاز فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . از جمله ویژگی هایی که این هارد را به محصولی پرطرفدار و خاص در میان کاربران تبدیل کرده است می توان به ضد آب ، ضد ضربه بودن و مقاومت بالای آن اشاره کرد. این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک و دو ترابایت روانه بازار شده است.
  1,365,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت

  هارددیسک‌های اکسترنال از جذاب‌ترین وسایل ذخیره‌سازی اطلاعات به‌شمار می‌روند که به ‌دلیل قیمت مناسب و قابل‌حمل‌بودن، در میان افراد مختلف ضریب نفوذ بالایی دارند. هارددیسک اکسترنال «HD720» یک محصول ضدضربه و ضدآب است که در برابر حوادث فیزیکی پیش‌بینی‌نشده مقاومت زیادی دارد و قادر است در هر شرایطی از اطلاعات شما محافظت کند. روکش بیرونی HD720 از پلاستیک نرم ساخته شده و به‌واسطه‌ی این لایه‌ی الاستیک می‌تواند سخت‌ترین ضربات را دفع کند. این هارددیسک از رابط USB 3.0 برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند و سرعت مناسبی هم دارد. این هارد در سه رنگ مشکی، سبز فسفری و آبی فیروزه‌ای تولید شده‌ است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 2 ترابایت

  هارددیسک‌های اکسترنال از جذاب‌ترین وسیله های ذخیره‌سازی اطلاعات به شمار می‌روند که به‌دلیل قیمت مناسب و قابل حمل‌بودن، ضریب نفوذ بالایی در میان اقشار مختلف جامعه دارند. هارددیسک اکسترنال HD720 یک محصول ضدضربه و ضدآب است که مقاومت بالایی در برابر حوادث فیزیکی پیش‌بینی نشده دارد و قادر است در هر شرایطی، از اطلاعات شما حفاظت کند. روکش بیرونی HD720 از جنس پلاستیک نرم ساخته شده و به‌واسطه این لایه‌ی الاستیک می‌تواند سخت‌ترین ضربات را دفع کند. این هارددیسک از رابط USB 3.0 برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کند و سرعت مناسبی هم دارد. این هارد در سه رنگ مشکی، سبز فسفری و آبی فیروزه‌ای ساخته شده‌است. مقاومت بسیار خوب این محصول شرکت ای دیتا در برابر انواع صدمات باعث شده که بتوان از آن با خیال راحت برای ذخیره‌سازی اطلاعات بهره برد. هارد HD720 می‌تواند اطلاعات را با سرعت زیاد انتقال دهد که این موضوع برای بسیاری از کاربران با اهمیت است. شرکت ای دیتا این هارد اکسترنال را به یک نشان‌گر LED تجهیز کرده است. این نشان‌گر می‌تواند به دو رنگ قرمز و آبی در دو حالت روشن ماندن به‌صورت ثابت و چشمک زن اطلاعاتی را به کاربر ارائه دهد.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 با ظرفیت 1 ترابایت با وزنی سبک در حدود 211 گرم در گروه هارد‌های اکسترنال قابل حمل قرار دارد . درگاه ارتباطی این هارد زیبا و خوش ساخت شرکت ای دیتا USB3.1 می باشد . بدنه این هارد از جنس پلاستیک و سیلیکون ساخته شده است . هارد HD725 دارای نسخه جدید حسگر G-SHOCKبرای محافظت از اطلاعات می باشد. این هارد برای کاربرانی که دنبال یک محصول مقاوم و ضد آب با طراحی ساده می باشند بسیار مناسب است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD725 با ظرفیت 2 ترابایت با وزنی سبک در حدود 211 گرم در گروه هارد‌های اکسترنال قابل حمل قرار دارد . درگاه ارتباطی این هارد زیبا و خوش ساخت شرکت ای دیتا USB3.1 می باشد . بدنه این هارد از جنس پلاستیک و سیلیکون ساخته شده است . هارد HD725 دارای نسخه جدید حسگر G-SHOCKبرای محافظت از اطلاعات می باشد. این هارد برای کاربرانی که دنبال یک محصول مقاوم و ضد آب با طراحی ساده می باشند بسیار مناسب است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HD830 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی منحصربفرد می باشد و جنس بدنه اش از آلومینیوم با یک لایه پوشش سیلیکونی می باشد. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد 2 ترابایتی وزنی در حدود 510 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HD830 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . ضد آب ، ضد ضربه بودن و مقاومت بالای هارد HD830 از جمله ویژگی هایی است که این هارد را به محصولی پرطرفدار در میان کاربران تبدیل کرده است. این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های مشکی و آبی روانه بازار شده است.
  1,410,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 4 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 4 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HD830 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی منحصربفرد می باشد و جنس بدنه اش از آلومینیوم با یک لایه پوشش سیلیکونی می باشد. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد 4 ترابایتی وزنی در حدود 600 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HD830 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . ضد آب ، ضد ضربه بودن و مقاومت بالای هارد HD830 از جمله ویژگی هایی است که این هارد را به محصولی پرطرفدار در میان کاربران تبدیل کرده است. این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های مشکی و آبی روانه بازار شده است.
  2,475,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 5 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 5 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HD830 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی منحصربفرد می باشد و جنس بدنه اش از آلومینیوم با یک لایه پوشش سیلیکونی می باشد. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد 5 ترابایتی وزنی در حدود 600 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HD830 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . ضد آب ، ضد ضربه بودن و مقاومت بالای هارد HD830 از جمله ویژگی هایی است که این هارد را به محصولی پرطرفدار در میان کاربران تبدیل کرده است. این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های مشکی و آبی روانه بازار شده است.
  2,670,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HV300 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی ساده و زیبا می باشد و جنس بدنه اش از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. یکی از ویژگی های مهم این هارد باریکی آن می باشد. همچنین وزنی در حدود 139.8 گرم دارد ، به راحتی در جیب یا کیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HV300 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . نکته قابل توجه در رابطه با این هارد این است که برای اتصال از طریق رابط USB 2.0 به دو درگاه USB نیاز می باشد که برای این کار باید از کابل Yشکل USB استفاده شود. هارد HV300 با سیستم‌عامل‌های موجود از جمله نسخه‌های مختلف ویندوز ، مک و ... سازگاری کامل دارد . این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک، دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های سفید، مشکی، آبی و قرمز روانه بازار شده است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 2 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HV300 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی ساده و زیبا می باشد و جنس بدنه اش از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. یکی از ویژگی های مهم این هارد باریکی آن می باشد. همچنین وزنی در حدود 139.8 گرم دارد ، به راحتی در جیب یا کیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HV300 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . نکته قابل توجه در رابطه با این هارد این است که برای اتصال از طریق رابط USB 2.0 به دو درگاه USB نیاز می باشد که برای این کار باید از کابل Yشکل USB استفاده شود. هارد HV300 با سیستم‌عامل‌های موجود از جمله نسخه‌های مختلف ویندوز ، مک و ... سازگاری کامل دارد . این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک، دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های سفید، مشکی، آبی و قرمز روانه بازار شده است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 4 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 4 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HV300 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی ساده و زیبا می باشد و جنس بدنه اش از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد وزنی در حدود 245.6 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HV300 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . نکته قابل توجه در رابطه با این هارد این است که برای اتصال از طریق رابط USB 2.0 به دو درگاه USB نیاز می باشد که برای این کار باید از کابل Yشکل USB استفاده شود. هارد HV300 با سیستم‌عامل‌های موجود از جمله نسخه‌های مختلف ویندوز ، مک و ... سازگاری کامل دارد . این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک، دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های سفید، مشکی، آبی و قرمز روانه بازار شده است.
  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 5 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV300 ظرفیت 5 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HV300 محصولی از شرکت ای دیتا می باشد،این هارد دارای طراحی ساده و زیبا می باشد و جنس بدنه اش از پلاستیک مقاوم در برابر شوک است. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. این هارد وزنی در حدود 245.6 گرم دارد ، به راحتی درکیف قرار می گیرد و همیشه می توان همراه داشت و از آن استفاده کرد. هارد HV300 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . نکته قابل توجه در رابطه با این هارد این است که برای اتصال از طریق رابط USB 2.0 به دو درگاه USB نیاز می باشد که برای این کار باید از کابل Yشکل USB استفاده شود. هارد HV300 با سیستم‌عامل‌های موجود از جمله نسخه‌های مختلف ویندوز ، مک و ... سازگاری کامل دارد . این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک، دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های سفید، مشکی، آبی و قرمز روانه بازار شده است.
  2,435,000 تومان
  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV320 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال ای دیتا مدل HV320 ظرفیت 1 ترابایت

  هارد اکسترنال مدل HV320 با طراحی مینیمال و شیک توسط شرکت ای دیتا تولیده شده است. سطح رویی HV320 از یک پوشش مات ضد خش ساخته شده است. نوع رابط این هارد USB3.1 می باشد که باعث می شود اطلاعات با سرعت زیاد انتقال داده شود. هارد HV320 از فرآیند رمزنگاری AESپشتیبانی می کند، بنابراین کاربران نگرانی از جهت امنیت اطلاعات ذخیره شده در هارد نخواهند داشت . از مهم ترین ویژگی های این هارد اکسترنال بهره مندی از فناوری انحصاری شوک سنسور ای دیتا می باشد. نکته قابل توجه در رابطه با این هارد این است که برای اتصال از طریق رابط USB 2.0 به دو درگاه USB نیاز می باشد که برای این کار باید از کابل Yشکل USB استفاده شود. هارد HV320 با سیستم‌عامل‌های موجود از جمله نسخه‌های مختلف ویندوز ، مک و ... سازگاری کامل دارد . این هارد توسط شرکت ای دیتا و در اندازه های یک، دو، چهار و پنج ترابایت و در رنگ های سفید، مشکی، آبی روانه بازار شده است. ظرفیت یک ترابایتی این هارد به دلیل ضخامت کم و وزن سبکی که دارد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.
  819,000 تومان