بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  هارد اکسترنال

  هارد اکسترنال

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  هارد ذخیره ساز هوشمند وایرلس SSK SSM-F100

  1,599,000 تومان 1,678,000 تومان
  هارد اکسترنال وایرلس SSK SSM-F100 یکی از محصولات خوش ساخت برند SSK می باشد، ظرفیت ذخیره سازی این هارد بی سیم، 3 ترابایت می باشد. از مهمترین قابلیت های این هارد بی سیم، می توان به مدیریت هوشمند برنامه ها، دسترسی از راه دور، اتصال همزمان چند کاربر و امکان اشتراک فایل بین انها . انتقال اطلاعات با سرعت بالا اشاره کرد.

  هارد اکسترنال وایرلس SSK SSM-F200

  1,099,000 تومان 1,153,000 تومان
  در دنیای دیجیتال افراد با حجم بالایی از اطلاعات سر و کار دارند به همین دلیل برای ذخیره سازی و نگهداری اطلاعات به وسایلی با حجم و سرعت انتقال بالا نیازدارند. هارد اکسترنال وایرلس SSK SSM-F200 محصولی منحصر بفرد و خاص از برند SSK می باشد، ظرفیت ذخیره سازی این هارد یک ترابایت و سرعت آن 300 مگابیت بر ثانیه می باشد. از مهمترین قابلیت های این هارد بی سیم، می توان به مدیریت هوشمند برنامه ها، دسترسی از راه دور، اتصال همزمان چند کاربر و امکان اشتراک فایل بین انها ، انتقال اطلاعات با سرعت بالا و رمز گزاری جهت افزایش امنیت اطلاعات اشاره کرد. وجود باطری داخلی این محصول را بسیار متمایز کرده و با یک بار شارژ، حدود 10 ساعت به انتقال اطلاعات می توان پرداخت. این محصول با سیستم عامل های مختلف از جمله IOS ، اندروید ، ویندوز و ... سازگار است لذا این هارد را انتخاب بسیار مناسبی برای هر کاربری می توان دانست.

  هارد اکسترنال 4 ترابایت USB 3.1 مدل ORICO MS3540

  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال 4 ترابایتی اوریکو با مدل MS3540 دارای پورت USB 3.1 از نوع Type-C است که تا سرعت 10Gbps را پشتیبانی میکند. همچنین این حافظه خوش ساخت امکاناتی چون ویدئو های 4K HD و بازی های VR را پشتیبانی میکند. شرکت اوریکو شریک تجاری کمپانی وسترن دیجیتال میباشد و از این رو این دو شرکت با همکاری همدیگر هاردهای اکسترنال تایپ سی را برای مصرف کنندگان عزیز تولید میکنند. هارد های سری MS پوششی از جنس سیلیکون دارند که حافظه را در برابر خراشیدکی و ضربات احتمالی محافظت میکند.در نتیجه انتظار پایداری بسیار بالایی را از بدنه این محصول داشته باشید. همچنین با توجه به کوچک بودن اندازه این هارد، براحتی قابل حمل میباشد.هارد اکسترنال اوریکو دارای یه محفظه کوچک در کنار بدنه اش میباشد که میتوانید کابل را در آنجا جاسازی نمایید.هاردهای اکسترنال اوریکو با توجه به اینکه دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم هستند و در کنار آن پوششی از جنس سیلیکون دارند، نه تنها دستگاه را در برابر شوک محافظت میکند بلکه بدون نیاز به فن، گرمای داخلی را دفع میکند تا عملکری بی صدا را برایتان به ارمغان بیاورد.بدون هیچ نگرانی هارد اکسترنال را به کامپیوتر متصل نمایید . هاردهای اکسترنال اوریکو با سیستم عامل هایی مختلفی همچون Window/Linux/Mac و ... سازگار میباشد. علاوه بر این میتوانید گدجت هایی همچون Surface Pro/Smart TV/PS4/XBOX را به حافظه متصل نمایید.دارای سیستم محافظت چندگانه متشکل از over current, over voltage, leakage, short-circuit و clutter protections که انتقال داده ها را تضمین خواهند کرد.

  هارد اکسترنال 3 ترابایت USB 3.1 مدل ORICO MS3530

  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال 3 ترابایتی اوریکو با مدل MS3530 دارای پورت USB 3.1 از نوع Type-C است که تا سرعت 10Gbps را پشتیبانی میکند. همچنین این حافظه خوش ساخت امکاناتی چون ویدئو های 4K HD و بازی های VR را پشتیبانی میکند. شرکت اوریکو شریک تجاری کمپانی وسترن دیجیتال میباشد و از این رو این دو شرکت با همکاری همدیگر هاردهای اکسترنال تایپ سی را برای مصرف کنندگان عزیز تولید میکنند. هارد های سری MS پوششی از جنس سیلیکون دارند که حافظه را در برابر خراشیدکی و ضربات احتمالی محافظت میکند.در نتیجه انتظار پایداری بسیار بالایی را از بدنه این محصول داشته باشید. همچنین با توجه به کوچک بودن اندازه این هارد، براحتی قابل حمل میباشد.هارد اکسترنال اوریکو دارای یه محفظه کوچک در کنار بدنه اش میباشد که میتوانید کابل را در آنجا جاسازی نمایید.هاردهای اکسترنال اوریکو با توجه به اینکه دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم هستند و در کنار آن پوششی از جنس سیلیکون دارند، نه تنها دستگاه را در برابر شوک محافظت میکند بلکه بدون نیاز به فن، گرمای داخلی را دفع میکند تا عملکری بی صدا را برایتان به ارمغان بیاورد.بدون هیچ نگرانی هارد اکسترنال را به کامپیوتر متصل نمایید . هاردهای اکسترنال اوریکو با سیستم عامل هایی مختلفی همچون Window/Linux/Mac و ... سازگار میباشد. علاوه بر این میتوانید گدجت هایی همچون Surface Pro/Smart TV/PS4/XBOX را به حافظه متصل نمایید.دارای سیستم محافظت چندگانه متشکل از over current, over voltage, leakage, short-circuit و clutter protections که انتقال داده ها را تضمین خواهند کرد.

  هارد اکسترنال 2 ترابایت USB 3.1 مدل ORICO MS3520

  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال 2 ترابایتی اوریکو با مدل MS3520 دارای پورت USB 3.1 از نوع Type-C است که تا سرعت 10Gbps را پشتیبانی میکند. همچنین این حافظه خوش ساخت امکاناتی چون ویدئو های 4K HD و بازی های VR را پشتیبانی میکند. شرکت اوریکو شریک تجاری کمپانی وسترن دیجیتال میباشد و از این رو این دو شرکت با همکاری همدیگر هاردهای اکسترنال تایپ سی را برای مصرف کنندگان عزیز تولید میکنند. هارد های سری MS پوششی از جنس سیلیکون دارند که حافظه را در برابر خراشیدکی و ضربات احتمالی محافظت میکند.در نتیجه انتظار پایداری بسیار بالایی را از بدنه این محصول داشته باشید. همچنین با توجه به کوچک بودن اندازه این هارد، براحتی قابل حمل میباشد.هارد اکسترنال اوریکو دارای یه محفظه کوچک در کنار بدنه اش میباشد که میتوانید کابل را در آنجا جاسازی نمایید.هاردهای اکسترنال اوریکو با توجه به اینکه دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم هستند و در کنار آن پوششی از جنس سیلیکون دارند، نه تنها دستگاه را در برابر شوک محافظت میکند بلکه بدون نیاز به فن، گرمای داخلی را دفع میکند تا عملکری بی صدا را برایتان به ارمغان بیاورد.بدون هیچ نگرانی هارد اکسترنال را به کامپیوتر متصل نمایید . هاردهای اکسترنال اوریکو با سیستم عامل هایی مختلفی همچون Window/Linux/Mac و ... سازگار میباشد. علاوه بر این میتوانید گدجت هایی همچون Surface Pro/Smart TV/PS4/XBOX را به حافظه متصل نمایید.دارای سیستم محافظت چندگانه متشکل از over current, over voltage, leakage, short-circuit و clutter protections که انتقال داده ها را تضمین خواهند کرد.

  هارد اکسترنال 3.5 اینچ USB 3.1 مدل ORICO MS3510

  تماس بگیرید
  هارد اکسترنال 1 ترابایتی اوریکو با مدل MS3510 دارای پورت USB 3.1 از نوع Type-C است که تا سرعت 10Gbps را پشتیبانی میکند. همچنین این حافظه خوش ساخت امکاناتی چون ویدئو های 4K HD و بازی های VR را پشتیبانی میکند. شرکت اوریکو شریک تجاری کمپانی وسترن دیجیتال میباشد و از این رو این دو شرکت با همکاری همدیگر هاردهای اکسترنال تایپ سی را برای مصرف کنندگان عزیز تولید میکنند. هارد های سری MS پوششی از جنس سیلیکون دارند که حافظه را در برابر خراشیدکی و ضربات احتمالی محافظت میکند.در نتیجه انتظار پایداری بسیار بالایی را از بدنه این محصول داشته باشید. همچنین با توجه به کوچک بودن اندازه این هارد، براحتی قابل حمل میباشد.هارد اکسترنال اوریکو دارای یه محفظه کوچک در کنار بدنه اش میباشد که میتوانید کابل را در آنجا جاسازی نمایید.هاردهای اکسترنال اوریکو با توجه به اینکه دارای بدنه ای از جنس آلومینیوم هستند و در کنار آن پوششی از جنس سیلیکون دارند، نه تنها دستگاه را در برابر شوک محافظت میکند بلکه بدون نیاز به فن، گرمای داخلی را دفع میکند تا عملکری بی صدا را برایتان به ارمغان بیاورد.بدون هیچ نگرانی هارد اکسترنال را به کامپیوتر متصل نمایید . هاردهای اکسترنال اوریکو با سیستم عامل هایی مختلفی همچون Window/Linux/Mac و ... سازگار میباشد. علاوه بر این میتوانید گدجت هایی همچون Surface Pro/Smart TV/PS4/XBOX را به حافظه متصل نمایید.دارای سیستم محافظت چندگانه متشکل از over current, over voltage, leakage, short-circuit و clutter protections که انتقال داده ها را تضمین خواهند کرد.