بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو
    تولید کننده: HP

    HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack PN:AJ716B

    تماس بگیرید
    ماژول 8G Fibre Channel SFP+ SW بطور مشخص در ارتباطات بین سوییچهای SAN و سرورها بکار می رود. ماژول AJ716B که توسط شرکت HP تولید شده است می تواند با استفاده از کابلهای فیبر OM3 Multimode نهایتا لینکی تا فاصله 300 متری را پشتییانی نماید. این ماژول برای برنامه هایی با ارتباط FC 8Gbps Short Wave طراحی شده است. طراحی این ماژول بنحوی است که میتواند با کلیه سوییچ های FC SAN شرکت HP و همچنین با کلیه سرورها و شاسی های بلید این شرکت سازگار باشد.
    کد محصول: AJ716B

    ماژول 8G Fibre Channel SFP+ SW بطور مشخص در ارتباطات بین سوییچهای    SAN و سرورها بکار می رود.

    ماژول AJ716B که توسط شرکتHP تولید شده است می تواند با استفاده از کابلهای فیبر OM3 Multimode نهایتا لینکی تا فاصله300 متری را پشتییانی نماید. این ماژول برای برنامه هایی با ارتباط FC 8Gbps Short Wave طراحی شده است. طراحی این ماژول بنحوی است که میتواند با کلیه سوییچ هایFC SAN شرکت HP  و همچنین با کلیه سرورها و شاسی های بلید این شرکت سازگار باشد.

    Specification

      OEM Part Number

    AJ716B

      Form Factor

    SFP+

      Wavelength

    850 nm

      Max Distance

    300 m

      Transmitter Power

    -6 ~ -1 dBm

      Receiver Sensitivity

    < -10 dBm

      Connector

    Duplex LC

      Environment

    Operating: 0°C to 70°C

    Storage: -40°C to 85°C

      Application

    High-speed storage area networks

    − Switches and hubs

    − Network interface cards

    − Mass storage systems

    − Host bus adapters

    2G/4G/8G Fibre Channel

      Optcore Part Number

    OSP8G-8503DCR-HP

      Data Rate

    8Gb/s

      Fiber Type

    MMF

      Optical Components

    VCSEL/PIN

      Extinction ratio

    > 3.5 dB

      Receiver Overload

    > 0.5 dBm

      Digital Diagnostic Monitoring

    Yes

      Weight

    0.03 kg

      Compliance

    IEC/EN 61000-4-2,IEC-60825

    FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11

    RoHS

     

     

     

     

    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    ماژول 8G Fibre Channel SFP+ SW بطور مشخص در ارتباطات بین سوییچهای    SAN و سرورها بکار می رود.

    ماژول AJ716B که توسط شرکتHP تولید شده است می تواند با استفاده از کابلهای فیبر OM3 Multimode نهایتا لینکی تا فاصله300 متری را پشتییانی نماید. این ماژول برای برنامه هایی با ارتباط FC 8Gbps Short Wave طراحی شده است. طراحی این ماژول بنحوی است که میتواند با کلیه سوییچ هایFC SAN شرکت HP  و همچنین با کلیه سرورها و شاسی های بلید این شرکت سازگار باشد.

    Specification

      OEM Part Number

    AJ716B

      Form Factor

    SFP+

      Wavelength

    850 nm

      Max Distance

    300 m

      Transmitter Power

    -6 ~ -1 dBm

      Receiver Sensitivity

    < -10 dBm

      Connector

    Duplex LC

      Environment

    Operating: 0°C to 70°C

    Storage: -40°C to 85°C

      Application

    High-speed storage area networks

    − Switches and hubs

    − Network interface cards

    − Mass storage systems

    − Host bus adapters

    2G/4G/8G Fibre Channel

      Optcore Part Number

    OSP8G-8503DCR-HP

      Data Rate

    8Gb/s

      Fiber Type

    MMF

      Optical Components

    VCSEL/PIN

      Extinction ratio

    > 3.5 dB

      Receiver Overload

    > 0.5 dBm

      Digital Diagnostic Monitoring

    Yes

      Weight

    0.03 kg

      Compliance

    IEC/EN 61000-4-2,IEC-60825

    FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11

    RoHS