جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  Hoco

  مرتب‌ سازی بر اساس
  شارژر دیواری هوکو مدل C6A

  شارژر دیواری هوکو مدل C6A

  روز به روز به شمار گجت های هوشمند ما افزوده می شود. شاید بتوانیم بگوییم زندگی ما وابسته به این گجت ها شده است و زندگی خود همین گجت ها هم به شارژر های خود وابسته می باشد و عملا بدون شارژ گجت شما با یک پاره سنگ تفاوتی ندارد. حالا تصور کنید شارژرتان به هر دلیلی از کار بیافتد، این وظیفه شما است که گجت خود را از خطر پاره سنگ شدن نجات دهید.در همین رابطه شارژر دیواری Hoco مدل C6A یک محصول سبک و بسیار مقاوم در برابر شدت جریان و ولتاژ اضافی ، اتصال کوتاه و ... است، تا خیال شما از بابت یک شارژر قدرتمند راحت باشد. این شارژر دیواری از دو درگاه USB با مجموع شدت جریان 2.1 آمپر بهره برده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را به شما خواهد داد. طراحی این محصول هوکو به صورتی است که تیغه های آن به دو شاخه تبدیل خواهند شد. همچنین روکش C6A قابلیت جدا شدن و شستشو دارد. اگر به دنبال یک شارژر دیواری با کیفیت و کارایی بالا هستید، C6A انتخابی ممتاز برای شماست.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C11B همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری هوکو مدل C11B همراه با کابل MicroUSB

  در شارژر دیواری Hoco مدل C11B ، یک درگاه خروجی USB تعبیه شده که امکان اتصال و شارژ انواع باتری تبلت ‌ها و گوشی‌های موبایل را برای شما فراهم می‌کند. این محصول 33 گرم وزن داشته و ابعاد آن به ترتیب 65x 40 x 18 میلی متر است. شارژر C11B هوکو با ولتاژ ورودی 100 تا 240 ولت و جریان خروجی 1.0 آمپر امکان شارژ راحتی را برای دستگاه های شما فراهم خواهد کرد. هوکو این شارژر خود را به ویژگی شارژ سریع مجهز کرده که توسط آن، در زمان کوتاه تری نسبت به سایر شارژرهای دیواری می توانید دستگاه خود را شارژ کنید. از ویژگی های شارژر دیواری C11B می توان به کیفیت روکش عالی و محافظت شده بودن آن در برابر افزایش یاکاهش ولتاژ، جریان، دما، توان و اتصالات کوتاه و سریع اشاره کرد.
  0 تومان
  شارژر دیواری دو پورت هوکو مدل C12B همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری دو پورت هوکو مدل C12B همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری Hoco همراه با کابل MicroUSB مدل C12B می تواند با استاندارد شارژ سریع خود، گجت شما را در مدت زمان کوتاهی شارژ کند. جنس بدنه این شارژر پلاستیک سخت است که مقاومت بالایی در برابر ضربه های احتمالی از خود نشان می دهد. می توانید از این شارژر برای شارژ باتری انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB استفاده کنید. روی بدنه این شارژر دو پورت تعبیه شده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. اگر در جستجوی یک شارژر دیواری مناسب هستید، شارژر دیواری هوکو انتخابی مناسب برای شماست.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل UH102

  شارژر دیواری هوکو مدل UH102

  امروزه اطراف ما پر شده از دستگاه های دیجیتال که همگی آنها نیاز به شارژ دارند.ممکن است شما هم با مشکل کندی عمل شارژ و یا توقف ناگهانی شارژ تلفن همراه، تبلت و سایر گجت های خود روبرو شده باشید، اما دلیل این مشکل همیشه از دستگاه و باتری آن نیست،گاهی نیاز است تا شارژر خود را تعویض کنیم.شرکت Hoco این نیاز کاربران را دیده و اقدام به تولید شارژر دیواری UH102 با کیفیت ساخت عالی کرده است. روی بدنه این محصول یک درگاه USB با شدت جریان 1.0 آمپر تعبیه شده که امکان شارژ دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین این محصول بسیار سبک و کوچک در برابر شدت جریان، ولتاژ و ... محافظت شده است.این محصول قادر است انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB را به راحتی شارژ کند.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C6B

  شارژر دیواری هوکو مدل C6B

  روز به روز به شمار گجت های هوشمند ما افزوده می شود. شاید بتوانیم بگوییم زندگی ما وابسته به این گجت ها شده است و زندگی خود همین گجت ها هم به شارژر های خود وابسته می باشد و عملا بدون شارژ گجت شما با یک پاره سنگ تفاوتی ندارد. حالا تصور کنید شارژرتان به هر دلیلی از کار بیافتد، این وظیفه شما است که گجت خود را از خطر پاره سنگ شدن نجات دهید.در همین رابطه شارژر دیواری Hoco مدل C6B یک محصول سبک و بسیار مقاوم در برابر شدت جریان و ولتاژ اضافی ، اتصال کوتاه و ... است، تا خیال شما از بابت یک شارژر قدرتمند راحت باشد. این شارژر دیواری از دو درگاه USB با مجموع شدت جریان 2.1 آمپر بهره برده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را به شما خواهد داد. طراحی این محصول هوکو به صورتی است که تیغه های آن به دو شاخه تبدیل خواهند شد. همچنین روکش C6B قابلیت جدا شدن و شستشو دارد. اگر به دنبال یک شارژر دیواری با کیفیت و کارایی بالا هستید، C6B انتخابی ممتاز برای شماست.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C11A با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری هوکو مدل C11A با کابل MicroUSB

  شرکت چینی هوکو (Hoco) از سال 2009 میلادی تاکنون در حال تولید قطعات جانبی دیجیتال است. شارژر دیواری هوکو مدل C11A یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی به شمار می رود. این شارژر به همراه یک کابل MicroUSB عرضه می شود و با شدت جریان خروجی 1.0 آمپر و ولتاژ خروجی 5 ولت در کمترین زمان ممکن گوشی، تبلت، دوربین و هر دستگاه دیجیتال که دارای درگاه USB باشد را شارژ می کند. روی بدنه پلاستیکی این شارژر درگاه USB وجود دارد و شما می توانید سیم شارژ مخصوص گوشی خود را به آن متصل کنید. از مهم ترین ویژگی های این شارژر توانایی آن در محافظت از گوشی در برابر تغییرات شدت جریان، ولتاژ، دما و اتصال کوتاه است.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C12

  شارژر دیواری هوکو مدل C12

  ممکن است گاهی اوقات با مواردی مانند عدم شارژ مناسب موبایل یا تبلت خود روبرو شده باشیم. در بسیاری از مواقع این مشکل از باتری دستگاه نیست بلکه ممکن است شارژر دچار مشکل شده باشد. در این راستا، شرکت Hoco شارژر دیواری C12 را که با انواع موبایل، تبلت و سایر دستگاه های دارای درگاه microUSB برای شارژ سازگار می باشد را تولید و روانه بازار کرده است. شارژر دیواری C12 هوکو، با برخورداری از دو درگاه خروجی و مجموع شدت جریان 2.4 آمپر، امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. به عبارتی، با داشتن C12 دیگر نیازمند صرف وقت برای شارژ نوبتی دستگاه های خود نخواهید بود. C12 دارای دوشاخه سازگار با برق کشور ماست و می توانید با خیال راحت در هر شرایطی برای شارژ گجت های خود از آن استفاده کنید.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C12 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری هوکو مدل C12 همراه با کابل MicroUSB

  ممکن است گاهی اوقات با مواردی مانند عدم شارژ مناسب موبایل یا تبلت خود روبرو شده باشیم. در بسیاری از مواقع این مشکل از باتری دستگاه نیست بلکه ممکن است شارژر دچار مشکل شده باشد. در این راستا، شرکت Hoco شارژر دیواری C12 را که با انواع موبایل، تبلت و سایر دستگاه های دارای درگاه microUSB برای شارژ سازگار می باشد را تولید و روانه بازار کرده است. شارژر دیواری C12 هوکو، با برخورداری از دو درگاه خروجی و مجموع شدت جریان 2.4 آمپر، امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. به عبارتی، با داشتن C12 دیگر نیازمند صرف وقت برای شارژ نوبتی دستگاه های خود نخواهید بود. C12 دارای دوشاخه سازگار با برق کشور ماست و همراه با یک کابل MicroUSB ارائه شده که می توانید با خیال راحت در هر شرایطی برای شارژ گجت های خود از آن استفاده کنید.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل UH101

  شارژر دیواری هوکو مدل UH101

  شارژر دیواری Hoco مدل UH101 با قابلیت شارژ سریعی که دارد می تواند در مدت زمان کوتاهی دستگاه شما را شارژ کند. ولتاژ ورودی این شارژر، 100 تا 240 ولت و ولتاژ خروجی آن 5 ولت است. شدت جریان خروجی این شارژر نیز 1.0 آمپر است که به راحتی می تواند دستگاه های دیجیتال شما را با سرعت بالایی شارژ کند. هوکو شارژر دیواری UH101 را از جنس پلاستیک سخت ساخته تا بیشترین مقاومت را در برابر ضربات احتمالی داشته باشد. از ویژگی های این محصول می توان به مواردی همچون برخورداری از استاندارد HPQS و محافظت شده بودن آن در برابر افزایش یاکاهش ولتاژ، جریان، دما، توان و اتصالات کوتاه و سریع اشاره کرد.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C11

  شارژر دیواری هوکو مدل C11

  شرکت Hoco در ساخت لوازم جانبی موبایل و تبلت بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد. شارژر دیواری هوکو مدل C11 با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن یک درگاه خروجی با شدت جریان خروجی 1.0 آمپر تعبیه شده است. از سایر ویژگی های شارژر دیواری C11 می توان به مواردی مانند دو شاخه سازگار با پریز برق ایران اشاره کرد.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C11 همراه با کابل لایتنینگ

  شارژر دیواری هوکو مدل C11 همراه با کابل لایتنینگ

  امروزه اطراف ما پر شده از دستگاه های دیجیتال که همگی آنها نیاز به شارژ دارند.ممکن است شما هم با مشکل کندی عمل شارژ و یا توقف ناگهانی شارژ تلفن همراه، تبلت و سایر گجت های خود روبرو شده باشید، اما دلیل این مشکل همیشه از دستگاه و باتری آن نیست،گاهی نیاز است تا شارژر خود را تعویض کنیم.شرکت Hoco این نیاز کاربران را دیده و اقدام به تولید شارژر دیواری C11 با کیفیت ساخت عالی کرده است. به همراه این محصول یک کابل لایتنینگ عرضه شده که امکان شارژ دستگاه های دارای این درگاه را با شدت جریان 1.0 آمپر ممکن می سازد. همچنین این محصول بسیار سبک و کوچک در برابر شدت جریان، ولتاژ و ... محافظت شده است.شارژر دیواری C11 هوکو قادر است انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB را به راحتی شارژ کند.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C12A با کابل Lightning

  شارژر دیواری هوکو مدل C12A با کابل Lightning

  کمپانی چینی هوکو (Hoco) یکی از معروف ترین تولیدکنندگان قطعات جانبی دیجیتال در دنیا به شمار می رود. شارژر دیواری هوکو مدل C12A به همراه کابل لایتنیگ عرضه می شود. این شارژر برای تمام گوشی ها، تبلت ها و دستگاه هایی که دارای پورت لایتنینگ هستند قابل استفاده است. بر روی بدنه این شارژر که از پلاستیک سخت ساخته شده، دو درگاه USB وجود دارد و شما می توانید سیم شارژ مخصوص گوشی خود را به آن متصل کنید. دو درگاه خروجی روی این شارژر باعث می شود که بتوانید به صورت همزمان دو دستگاه مختلف را با آن شارژ کنید. شدت جریان خروجی 2.4 آمپر باعث می شود که گوشی شما در کمترین زمان ممکن شارژ شود. شارژر Hoco C12A به گونه ای طراحی شده که در برابر تغییرات شدت جریان، ولتاژ و اتصالات کوتاه از گوشی شما محافظت می کند.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C12A با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری هوکو مدل C12A با کابل MicroUSB

  شرکت هوکو در زمینه تولید قطعات جانبی دیجیتال بسیار شناخته شده است. این شرکت چینی شارژر دیواری مدل C12A خود را به همراه کابل MicroUSB عرضه کرده است. این محصول هوکو با شدت جریان خروجی 2.4 آمپر و ولتاژ خروجی 5 ولت در کمترین زمان ممکن گوشی، تبلت، دوربین و هرگونه دستگاه دیجیتال که دارای پورت USB باشد را شارژ می کند. بر روی بدنه این شارژر که از پلاستیک سخت ساخته شده، دو درگاه USB وجود دارد و شما می توانید به صورت همزمان دو دستگاه مختلف را به آن متصل کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های شارژر Hoco C12A توانایی آن در محافظت از گوشی در برابر تغییرات ولتاژ، جریان، دما و اتصال کوتاه است.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C11 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری هوکو مدل C11 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت Hoco در ساخت لوازم جانبی موبایل و تبلت بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد. شارژر دیواری هوکو مدل C11 با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن یک درگاه خروجی با شدت جریان خروجی 1.0 آمپر تعبیه شده است. از سایر ویژگی های شارژر دیواری C11 می توان به مواردی مانند به همراه داشتن کابل microUSB و دو شاخه سازگار با پریز برق ایران اشاره کرد.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل UH202

  شارژر دیواری هوکو مدل UH202

  امروزه اطراف ما پر شده از دستگاه های دیجیتال که همگی آنها نیاز به شارژ دارند.ممکن است شما هم با مشکل کندی عمل شارژ و یا توقف ناگهانی شارژ تلفن همراه، تبلت و سایر گجت های خود روبرو شده باشید، اما دلیل این مشکل همیشه از دستگاه و باتری آن نیست،گاهی نیاز است تا شارژر خود را تعویض کنیم.شرکت Hoco این نیاز کاربران را دیده و اقدام به تولید شارژر دیواری UH202 با کیفیت ساخت عالی کرده است. روی بدنه این محصول دو درگاه USB هریک با شدت جریان 1.0 آمپر تعبیه شده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین این محصول بسیار سبک و کوچک در برابر شدت جریان، ولتاژ و ... محافظت شده است.شارژر دیواری UH202 هوکو قادر است انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB را به راحتی شارژ کند.
  0 تومان
  شارژر دیواری هوکو مدل C12 همراه با کابل لایتنینگ

  شارژر دیواری هوکو مدل C12 همراه با کابل لایتنینگ

  با شارژر دیواری دو پورت C12 از برند Hoco می توانید به راحتی دو دستگاه خود را به طور همزمان شارژ کنید.این شارژر به راحتی می تواند برق با ولتاژ 100 تا 240 ولت را گرفته و به ولتاژ 5 ولت که برای شارژ موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال مناسب است، تبدیل کند. هوکو به همراه شارژر C12 یک کابل لایتنینگ هم عرضه کرده که امکان شارژ دستگاه های با درگاه لایتنینگ را نیز برای شما فراهم می کند. روی بدنه این شارژر 2 درگاه خروجی USB تعبیه شده که مجموع شدت جریان 2.4 آمپر را ارائه خواهد داد. برخورداری از دو درگاه به میزان قابل توجهی در زمان مورد نیاز برای شارژ صرفه جویی خواهد کرد. دیگر نیازی نیست زمان صرف کنید و دستگاه های خود را نوبتی شارژ کنید. شارژر دیواری هوکو C12 این مشکل شما را برطرف خواهد کرد. هوکو به ساخت و تولید محصولات باکیفیت خود مشهور است، اگر در جستجوی یک شارژر دیواری با کیفیت با کارایی عالی هستید ما به شما شارژر دیواری C12 را پیشنهاد می کنیم.
  0 تومان