دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو
    تولید کننده: HP

    HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver PN:J4859C

    تماس بگیرید
    این محصول یک ماژول SFP تولید شده توسط شرکت HP ProCurve می باشد. ماژول ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC ماژولی با اندازه کوچک و از نوع گیگابیت LX می باشد که تمام دوبلکس بوده و در حالت Single-mode تا 10 کیلومتر و در حالت multimode تا 550 متر را پشتیبانی می نماید.
    کد محصول: J4859C
    مشخصات فنی
    Connectivity
    Cabling distance (maximum)
    2-550 m (multimode 62.5 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-10,000 m (single-mode fiber)
    Ports
    Ports
    1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
     
     
    مشخصات فیزیکی
    Weight 0.04 lb.
    Dimensions (W x D x H) 2.24 x 0.54 x 0.486 in.
     
     
    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *
    مشخصات فنی
    Connectivity
    Cabling distance (maximum)
    2-550 m (multimode 62.5 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 µm core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-10,000 m (single-mode fiber)
    Ports
    Ports
    1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only
     
     
    مشخصات فیزیکی
    Weight 0.04 lb.
    Dimensions (W x D x H) 2.24 x 0.54 x 0.486 in.