بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  کیبورد

  کیبورد

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کیبورد تسکو مدل TK 8026 با حروف فارسی

  تماس بگیرید
  با پیشرفت تکنولوژی برای بالا بردن سرعت، صفحه کلید(KEYBOARD)به عنوان جایگزین ماشین های تحریر طراحی و ارائه شدند. کیبوردها به دو صورت معمولی (با سیم) و وایرلسی (بدون سیم) در بازار موجود می باشد. یکی از این کیبوردهای تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TK 8026 می باشد. این کیبورد توسط سیم از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود . کیبورد TK 8026 دارای 115 کلید است که برای انجام سریعتر فعالیت های کامپیوتری 11 کلید میانبر در قسمت بالایی کیبورد قرار گرفته است. جنس کليدهاي اين کيبورد از پلاستيک معمولي و مات مي‌باشد. فاصله مناسب کلیدهای های کیبورد باعث می شود کاربر به راحتی بتواند از کیبورد استفاده کند و سرعت بالایی درتایپ کردن داشته باشد . بر روی کلیدهای این کیبورد حروف فارسی وجود دارد، به همین دلیل این کیبورد محصولی ایده آل برای کاربران فارسی زبان می باشد.

  کیبورد و ماوس بی‌سیم تسکو مدل TKM 7110W

  تماس بگیرید
  TKM 7110W محصولی از شرکت تسکو می باشد که شامل یک کیبورد و یک ماوس بی سیم است. کیبورد و ماوس مدل TKM 7110W با استفاده از دانگل USB به لپ تاپ یا کامپیوتر متصل می شوند. انرژی آن ها توسط باتری تامین می شود. کیبورد شامل 120 عدد کلید می باشد. بر روی ماوس این محصول نیز 6 عدد کلید تعبیه شده است. ماوس دارای DPI قابل تنظیم بین 800 تا 1600می باشد. این محصول به دلیل ویژگی های خاص خود گزینه مناسبی برای هر فردی با هر سلیقه ای می تواند باشد.

  کیبورد تسکو مدل TK 8006 با حروف فارسی

  تماس بگیرید
  با پیشرفت تکنولوژی برای بالا بردن سرعت، صفحه کلید(KEYBOARD)به عنوان جایگزین ماشین های تحریر قدیمی استفاده می شود. کیبوردها به دو صورت معمولی (با سیم) و وایرلسی (بدون سیم) در بازار موجود می باشد. یکی از این کیبوردهای تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TK 8006می باشد. این کیبورد توسط سیم از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود . کیبورد TK 8006 دارای 104 کلید است . بر روی کلیدهای این کیبورد حروف فارسی حک شده است، به همین دلیل این کیبورد محصولی ایده آل برای کاربران فارسی زبان می باشد.

  کیبورد تسکو مدل TK 8018 با حروف فارسی

  تماس بگیرید
  یکی از کیبوردهای تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TK 8018 می باشد. این کیبورد توسط کابل از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود . این کیبورد مناسب برای علاقه مندان بازی می باشد. کیبورد TK 8018 دارای 120 کلید است که برای انجام وظایف مالتی مدیا 16 کلید در نظر گرفته شده است. از جمله ویژگی های این کیبورد به طراحی کلیدهای جهت دار وکلید های WASD به رنگ قرمز اشاره کرد که کار بازی بازها را جهت پیدا کردن آنها بر روی صفحه کلید آسان تر می کند.

  کیبورد تسکو مدل TK 8024‏‏ با حروف فارسی

  تماس بگیرید
  کیبوردها به دو صورت معمولی (با سیم) و وایرلسی (بدون سیم) در بازار موجود می باشند. شرکت تسکو مدل های مختلفی از کیبورد را طراحی و تولید کرده است. یکی از این کیبوردهای تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TK 8024 می باشد. این کیبورد توسط سیم از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود . کیبورد TK 8024 دارای 117 کلید است که برای انجام سریعتر فعالیت های کامپیوتری 14 کلید میانبر در قسمت بالایی کیبورد قرار گرفته است. جنس کليدهاي اين کيبورد از پلاستيک معمولي و مات مي‌باشد. فاصله مناسب کلیدهای های کیبورد باعث می شود کاربر به راحتی بتواند از کیبورد استفاده کند و سرعت بالایی درتایپ کردن داشته باشد . بر روی کلیدهای این کیبورد حروف فارسی وجود دارد، به همین دلیل این کیبورد محصولی ایده آل برای کاربران فارسی زبان می باشد.

  کیبورد تسکو مدل TK 8120N با حروف فارسی

  تماس بگیرید
  با پیشرفت تکنولوژی برای بالا بردن سرعت، صفحه کلید(KEYBOARD)به عنوان جایگزین ماشین های تحریر طراحی و ارائه شدند و به ابزارهای کاربردی برای انجام فعالیت‌های کامپیوتری تبدیل شده اند . کیبوردها به دو صورت معمولی (با سیم) و وایرلسی (بدون سیم) در بازار موجود می باشد. یکی از این کیبوردهای تولید شده توسط شرکت تسکو مدل TK 8120N می باشد. این کیبورد توسط کابل از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود . کیبورد TK 8120N دارای 104 کلید با حروف حک شده فارسی می باشد. در طراحی این کیبورد چراغ پس زمینه صفحه کلید در نظر گرفته شده است. این کیبورد با دارا بودن ویژگی های منحصر بفرد برای تمام کاربران مخصوصا افرادی که بازی های رایانه ای انجام می دهند مناسب می باشد.