جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  LDNIO

  مرتب‌ سازی بر اساس
  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل A2202

  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل A2202

  با گسترش استفاده از فناوری در دنیا امروزه، نیاز به شارژ مداوم باتری دستگاه ها در روز، آنهم نوبتی کاری بسیار وقت گیر است. از این استفاده از شارژرهایی که این روند را سرعت ببخشند مورد نیاز می باشد.کمپانی LDNIO با تولید شارژر دیواری A2202 توانسته این روند را برای کاربران تسهیل ببخشد. این شارژر دیواری پرقدرت ادینیو از دو درگاه USB بهره برده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر A2202 حدود 5 ولت و شدت جریان خروجی در آنها 2.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. با داشتن این شارژر دیواری، دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند.
  108,000 تومان
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A4403

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A4403

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر A4403 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن چهار درگاه خروجی USB 2.0 با مجموع شدت جریان خروجی 4.4 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان چهار دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. شارژر A4403 در ابعاد 65x 56.5 x30.4 میلی متر و وزن 87.5 گرم تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل DL-AC52 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل DL-AC52 همراه با کابل MicroUSB

  با گسترش استفاده از فناوری در دنیا امروزه، نیاز به شارژ مداوم باتری دستگاه ها در روز، کاری وقت گیر است و آنهم برای کسانی که چندین دستگاه دیجیتال را مورد استفاده قرار می دهند. درهمین راستا به کار بردن لوازمی که بتواند زمان این کار را کوتاه تر کند، بسیار مورد نیاز می باشد. شرکت LDNIO این روزها در تولید لوازم جانبی مانند شارژر تلفن های هوشمند، کارتخوان، کابل USB، باتری و ... توانسته جایگاه خوبی در میان کاربران کسب کند. شارژر دیواری DL-AC52 یکی از محصولات پرقدرتی است که می تواند در این زمینه بسیار مفید باشد.بر روی بدنه این محصول، 2 درگاه USB تعبیه شده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر DL-AC52 حدود 5 ولت و شدت جریان خروجی در آنها 2.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. شارژر DL-AC52 دارای خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS است و با داشتن این شارژر دیواری، دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC70 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC70 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDINIO را به محصولات با کیفیت می شناسیم. شارژر دیواری DL-AC70 یکی از محصولات پرقدرت و بسیار محبوب شرکت ال دینیو است که از قابلیت های ویژه ای برخورداری است.بر روی بدنه این محصول، 3 درگاه USB 2.0 تعبیه شده که امکان شارژ همزمان سه دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر DL-AC70 5ولت و جریان خروجی در آنها 3.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. با داشتن شارژر DL-AC70 دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند. این محصول در ابعاد 29.5 × 59.9 × 97.1 میلی‌ متر با وزن 95 گرم به راحتی در کیف جای گرفته و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2271 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2271 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر تلفن های هوشمند، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر دیواری A2271 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ویژگی جالبی که ال دینیو در این محصول به کار برده، خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS می باشد که با توجه به ویژگی های هر محصول در نظر گرفته شده است.شارژر A2271 در ابعاد 33.4 × 53.4 × 88.3 میلی‌ متر و وزن 95 گرم، همراه با یک کابل microUSB به طول 1متر تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2269 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2269 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDNIO یکی از برندهای موفق در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و تبلت بوده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر دیواری A2269 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ویژگی جالبی که ال دینیو در این محصول به کار برده، خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS می باشد که با توجه به ویژگی های هر محصول در نظر گرفته شده است.شارژر A2269 در ابعاد 25.2 × 53.6 × 89 میلی‌ متر، همراه با یک کابل microUSB به طول 1 متر تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2268 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2268 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر تلفن های هوشمند، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر A2268 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ،دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ویژگی جالبی که ال دینیو در این محصول به کار برده، خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS می باشد که با توجه به ویژگی های هر محصول در نظر گرفته شده است.شارژر A2268 در ابعاد 88.8x 53.2x 35.1 میلی متر و وزن 44 گرم، همراه با یک کابل microUSB به طول 1.2 متر تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC58

  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC58

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر DL-AC58 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 3.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. شارژر DL-AC58 در ابعاد 58x 77x 28 میلی متر و وزن 97.3 گرم تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 طول 0.3 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 طول 0.3 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 با طول نسبتا کوتاه 30 سانتی متری، برای استفاده از پاوربانک و یا زمان هایی که کابل های استاندارد دست و پا گیر هستند، انتخاب خوبی خواهد بود. کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 با کیفیت ساخت مطلوب و بهره مندی از استاندارد های لازم در قطعی، کشیدگی، گره خوردن مقاومت بالایی دارد. این محصول از یکسو به کانکتور USB متصل شده و در سمت دیگر خود از کانکتور MicroUSB بهره می‌گیرد. کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 شدت جریان خروجی 2.4 آمپر داشته و از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می‌کند، که برای یک کابل ارزان قیمت، مزیت محسوب می‌شود. کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS38 برای شارژ، انتقال اطلاعات، موبایل، تبلت، دستگاه های دارای درگاه MicroUSB مناسب خواهد بود.
  0 تومان
  کابل Type-C ال دینیو مدل LS63 طول 1 متر

  کابل Type-C ال دینیو مدل LS63 طول 1 متر

  کابل شارژ تایپ سی جزو الزامات دستگاه های دیجیتال جدید به حساب می آید. خرید کابل Type-C ال دینیو مدل LS63 به شما امکان می دهد انواع و اقسام گجت های روز همانند گوشی موبایل، تبلت، دوربین، هدست و پاوربانک را با شدت جریان 2.4 آمپر شارژ کنید و در وقت خود، صرفه جویی محسوسی به عمل آورید. از برجسته ترین مزایای خرید کابل شارژ Type-C ال دینیو مدل LS63 می توانیم به حفاظ های بلند آن اشاره کنیم که آسیب پذیر ترین قسمت کابل یعنی محل اتصال سیم به کانکتورها را از خم و راست شدن بیش از حد، در امان نگه می دارد. قیمت کابل Type-C ال دینیو مدل LS63 بسیار مناسب است و خرید آن را به تمام کاربرانی که از گوشی ها و تبلت های جدید استفاده می کنند، توصیه می کنیم.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل SY-03 طول 1 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل SY-03 طول 1 متر

  اگر به دنبال یک کابل مناسب و با کیفیت ساخت بالا هستید باید بگوییم که کابل MicroUSB ال دینیو (LDNIO) مدل SY-03 انتخاب مناسب و شایسته ای خواهد بود. این محصول دارای رابط MicroUSB و اتصال دهنده USB است. از این کابل کاربردی می توانید برای شارژ و انتقال اطلاعات استفاده کنید. گفتنی است که این کابل با موبایل، تبلت، هدست، پاوربانک و سایر دستگاه های دارای درگاه MicroUSB سازگار است. کابل ال دینو از شارژ سریع پشتیبانی می کند و قادر است در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات شما را به دستگاه دیگری انتقال دهد. آنچه بر اعتبار این محصول نزد کاربران افزوده، مقاومت کابل SY-03 در برابر گره خوردن، خوردگی و همچنین پارگی است. بدنه این کابل با روکشی از جنس پلاستیک PVC پوشیده شده و دارای 1 متر طول است. لازم به ذکر است که کابل ال دینو دارای شدت جریان خروجی 2.4 آمپر است و کارایی بالایی دارد. در هر صورت می توان کابل MicroUSB ال دینیو مدل SY-03 را محصولی مرغوب و مناسب برای شارژ لوازم الکترونیکی دانست که ارزش خرید بالایی دارد.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS63 طول 1 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS63 طول 1 متر

  اگر از تعویض و خرید کابل شارژ موبایل و تبلت خود خسته شده اید و خواهان یک کابل شارژر با کیفیت و مناسب هستید، خرید کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS63 را به شما توصیه می کنیم. این کابل در دو ترکیب رنگ مشکی-خاکستری و مشکی-قرمز ساخته می شود و استحکامی عالی دارد. طول کابل میکرو یو اس بی LDNIO LS63 برابر یک متر است و پوشش طرحدار آن به خوبی در برابر فشار و کشیدگی مقاومت دارد. از برجسته ترین مزایای خرید کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS63 می توانیم به حفاظ های بلند آن اشاره کنیم که حساس ترین بخش کابل یعنی محل اتصال سیم به کانکتور را از آسیب در امان نگه می دارد. قیمت کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS63 بسیار مناسب است و با کمی مراقبت، می توانید چند سال از آن برای شارژ گوشی موبایل، تبلت و پاوربانک استفاده کنید.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-07 طول 1 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-07 طول 1 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو (LDNIO) مدل XS-07 برای شارژ و انتقال اطلاعات از موبایل، تبلت، هدست، پاوربانک و سایر دستگاه های دارای درگاه MicroUSB مناسب و کاربردی است. این محصول کابلی به طول 1 متر دارد و دارای اتصال USB است. طول مناسب این کابل امکان شارژ دستگاه را از هر نقطه فراهم می کند. جنس کابل ال دینیو از فلز و پلاستیک PVC است و کابلی از نوع فلت یا تخت دارد. از این جهت در برابر گره خوردن، خوردگی و همینطور پارگی مقاوم شده است. این محصول فوق العاده با کیفیت از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و قادر است دستگاه شما را در سریع ترین زمان ممکن شارژ کند. شدت جریان خروجی آن نیز 2.4 آمپر است. از جهت دیگر با استفاده از کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-07 انتقال سریع اطلاعات را تجربه خواهید کرد. اگر قصد خرید یک کابل MicroUSB را دارید، پیشنهاد ما به شما کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-07 به طول 1 متر است.
  0 تومان
  کابل Type-C ال دینیو مدل XS-07C طول 1 متر

  کابل Type-C ال دینیو مدل XS-07C طول 1 متر

  طول این کابل 1 متر است و یک انتخاب مناسب برای استفاده در منزل و محل کارمحسوب می‌شود. این محصول به صورت تخت طراحی شده در برابر خوردگی مقاومت دارد. به دلیل طراحی تخت، کابل در برابر گره خوردن و درهم پیچیدن مقاوم بوده و رشته‌های سیمی درون آن به این سادگی‌ها قطع نخواهد شد. در یک سمت از این محصول یک کانکتور USB و در سمت دیگر آن یک کانکتور USB-C قرار دارد. این محصول با انواع گوشی‌های موبایل، دوربین دیجیتال، تبلت، موزیک پلیر و دیگر دستگا‌ه‌های مجهز به درگاه USB-C شما سازگاری دارد. شما با استفاده از مدل «XS-07» از کابل‌های «الدینیو» می‌توانید باتری گوشی موبایل یا تبلت خود را به سادگی شارژ کنید. همچنین این محصول امکان انتقال اطلاعات میان گوشی موبایل یا تبلت با کامپیوتر یا لپ‌تاپ را برای شما فراهم می‌کند.
  0 تومان
  کابل Type-C ال دینیو مدل LS-34 طول 1 متر

  کابل Type-C ال دینیو مدل LS-34 طول 1 متر

  به دنبال شارژ و انتقال دیتای سریع هستید؟ خرید کابل Type-C ال دینیو مدل LS-34 می تواند شما را با قیمتی ارزان به مقصود برساند. این کابل شارژر، طولی برابر یک متر دارد و در ساخت آن، ار طراحی فلت استفاده شده است. این طرز طراحی موجب شده است تا پس از خرید کابل تایپ سی LDNIO مدل LS-34 با مشکل گره خوردن مواجه نشوید. در یک سمت این کابل یک کانکتور Type-A مشاهده می شود. در نتیجه می توانید از آن برای شارژ پاوربانک یا انتقال اطلاعات با لپ تاپ و کامپیوتر نیز استفاده کنید.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-34 طول 1 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-34 طول 1 متر

  به دنبال شارژ و انتقال دیتای سریع هستید؟ خرید کابل ال دینیو مدل LS-34 می تواند شما را با قیمتی ارزان به مقصود برساند. این کابل شارژر، طولی برابر یک متر دارد و در ساخت آن، ار طراحی فلت استفاده شده است. این طرز طراحی موجب شده است تا پس از خرید کابل LDNIO مدل LS-34 با مشکل گره خوردن مواجه نشوید.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-33 طول 2 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-33 طول 2 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-33 از جنس روکش سیلیکونی مقاوم در برابر قطعی و کشیدگی بوده، یک سر آن مجهز به کانکتور MicroUSB و سر دیگر آن کانکتور USB تعبیه شده، که برای شارژ موبایل، تبلت و سایر دستگاه های سازگار با کانکتور MicroUSB مناسب است. این کابل MicroUSB ال دینیو همچنین دارای قابلیت شارژ سریع و پس شارژ شدن کامل دستگاه به طور خودکار جریان برق را قطع می‌کند. کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-33، برای انتقال سریع اطلاعات از حافظه انواع گوشی های هوشمند و یا تبلت به کامپیوتر یا لپ تاپ، هم مناسب است. اما نکته حائز اهمیت کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS-33 را می‌توان طول 2 متری آن دانست به راحتی مشکل فاصله را حل می‌کند. این کابل شارژ 2 متری برای استفاده از شاژر فندکی در صندلی عقب خودرو، استفاده از شاژر دیواری در فواصل دورتر یا اتصال به پورت USB در پشت کیس کامپیوتر، انتخابی مناسب با قیمت ارزان خواهد بود.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS17 طول 2 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS17 طول 2 متر

  در صورتی که کابل MicroUSB شارژر دیواری شما خراب شده و به دنبال یک نمونه باکیفیت از آن هستید پیشنهاد ما به شما کابل MicroUSB ال دینیو ( LDNIO ) مدل LS17 به طول 2 متر است. طول مناسب این کابل سبب شده که به راحتی بتوانید از آن در هر موقعیت مکانی استفاده کنید. این کابل دارای رابط MicroUSB و اتصال USB است و با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر دستگاه شما را شارژ می کند. شما می توانید از این محصول برای موبایل، تبلت و دیگر دستگاه های دارای درگاه MicroUSB استفاده کنید. این محصول از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و انتقال سریع اطلاعات را برای شما به ارمغان می آورد. طراحی مناسب و کیفیت ساخت بالای کابل MicroUSB ال دینیو مدل LS17 سبب شده تا در برابر کشیدگی و همینطور پارگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.
  0 تومان
  کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-073 طول 0.3 متر

  کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-073 طول 0.3 متر

  طول 30 سانتی متر ممکن است برای یک کابل Micro USB کمی کوتاه به نظر برسد اما وقتی بدانید هنگام شارژ با پاور بانک، طول زیاد کابل موجب کاهش راندمان شارژ می شود، برای پاوربانک خود، کابل های کوتاه خواهید خرید. کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-073 از نوع نواری است و در نتیجه هنگام قرار دادن داخل کیف، به هم گره نمی خورد. این کابل پوششی از لاستیک دارد و در نتیجه می توان به استحکام و انعطاف آن اطمینان کامل داشت. همراه کردن رنگ سفید این کابل با سوکت های سبز رنگ، ظاهر آن را از یکنواختی در می آورد و اگر عاشق رنگ سبز هستید، با سایر لوازم شما همخوانی خواهد داشت. از ویژگی های برجسته کابل MicroUSB ال دینیو مدل XS-073 می توان به قابلیت انتقال برق 2.4 آمپری اشاره کرد که استفاده از آن به عنوان کابل شارژ گوشی های مجهز به فناوری شارژ سریع را امکانپذیر می کند.
  0 تومان