جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  LDNIO

  نمایش به عنوان گرید فهرست
  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل A2202

  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل A2202

  با گسترش استفاده از فناوری در دنیا امروزه، نیاز به شارژ مداوم باتری دستگاه ها در روز، آنهم نوبتی کاری بسیار وقت گیر است. از این استفاده از شارژرهایی که این روند را سرعت ببخشند مورد نیاز می باشد.کمپانی LDNIO با تولید شارژر دیواری A2202 توانسته این روند را برای کاربران تسهیل ببخشد. این شارژر دیواری پرقدرت ادینیو از دو درگاه USB بهره برده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر A2202 حدود 5 ولت و شدت جریان خروجی در آنها 2.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. با داشتن این شارژر دیواری، دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند.
  108,000 تومان
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A4403

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A4403

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر A4403 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن چهار درگاه خروجی USB 2.0 با مجموع شدت جریان خروجی 4.4 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان چهار دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. شارژر A4403 در ابعاد 65x 56.5 x30.4 میلی متر و وزن 87.5 گرم تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل DL-AC52 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری دو پورت ال دینیو مدل DL-AC52 همراه با کابل MicroUSB

  با گسترش استفاده از فناوری در دنیا امروزه، نیاز به شارژ مداوم باتری دستگاه ها در روز، کاری وقت گیر است و آنهم برای کسانی که چندین دستگاه دیجیتال را مورد استفاده قرار می دهند. درهمین راستا به کار بردن لوازمی که بتواند زمان این کار را کوتاه تر کند، بسیار مورد نیاز می باشد. شرکت LDNIO این روزها در تولید لوازم جانبی مانند شارژر تلفن های هوشمند، کارتخوان، کابل USB، باتری و ... توانسته جایگاه خوبی در میان کاربران کسب کند. شارژر دیواری DL-AC52 یکی از محصولات پرقدرتی است که می تواند در این زمینه بسیار مفید باشد.بر روی بدنه این محصول، 2 درگاه USB تعبیه شده که امکان شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر DL-AC52 حدود 5 ولت و شدت جریان خروجی در آنها 2.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. شارژر DL-AC52 دارای خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS است و با داشتن این شارژر دیواری، دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC70 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل DL-AC70 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDINIO را به محصولات با کیفیت می شناسیم. شارژر دیواری DL-AC70 یکی از محصولات پرقدرت و بسیار محبوب شرکت ال دینیو است که از قابلیت های ویژه ای برخورداری است.بر روی بدنه این محصول، 3 درگاه USB 2.0 تعبیه شده که امکان شارژ همزمان سه دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ولتاژ درگاه های خروجی شارژر DL-AC70 5ولت و جریان خروجی در آنها 3.4 آمپر است که در برابر تغییرات جریان محافظت شده می باشند. با داشتن شارژر DL-AC70 دیگر نگران اتمام شارژ گجت های هوشمند خود نباشید زیرا این محصول از انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ پشتیبانی می کند. این محصول در ابعاد 29.5 × 59.9 × 97.1 میلی‌ متر با وزن 95 گرم به راحتی در کیف جای گرفته و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2271 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2271 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDNIO در ساخت لوازم جانبی مانند شارژر تلفن های هوشمند، کارتخوان، کابل USB، باتری و .. بسیار موفق عمل کرده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر دیواری A2271 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ویژگی جالبی که ال دینیو در این محصول به کار برده، خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS می باشد که با توجه به ویژگی های هر محصول در نظر گرفته شده است.شارژر A2271 در ابعاد 33.4 × 53.4 × 88.3 میلی‌ متر و وزن 95 گرم، همراه با یک کابل microUSB به طول 1متر تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید
  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2269 همراه با کابل MicroUSB

  شارژر دیواری ال دینیو مدل A2269 همراه با کابل MicroUSB

  شرکت LDNIO یکی از برندهای موفق در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و تبلت بوده و با تولید محصولات با کیفیت، توانسته جایگاه خوبی میان کاربران به دست آورد.شارژر دیواری A2269 از سری محصولات شرکت ال دینیو، با کارایی عالی و کیفیت ساخت بالا با انواع موبایل، تبلت ، دوربین دیجیتال و دیگر دستگاه های دیجیتال دارای درگاه USB برای شارژ سازگار می باشد.این محصول بسیار پرقدرت بوده و روی بدنه آن دو درگاه خروجی USB 2.0 با شدت جریان خروجی 2.1 آمپر تعبیه شده که قابلیت شارژ همزمان دو دستگاه را برای شما فراهم خواهد کرد. ویژگی جالبی که ال دینیو در این محصول به کار برده، خروجی جداگانه برای محصولات اندرویدی و iOS می باشد که با توجه به ویژگی های هر محصول در نظر گرفته شده است.شارژر A2269 در ابعاد 25.2 × 53.6 × 89 میلی‌ متر، همراه با یک کابل microUSB به طول 1 متر تولید شده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد.
  تماس بگیرید