جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  مردانه

  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0101

  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0101

  انگشتر کد 0101 از جنس نقره با عیار 925 و طرحی بسیار زیبا به صورت دست ساز توسط هنرمندان خوش ذوق ایرانی ساخته شده است. سنگ عقیق به کار رفته در این انگشتر، زیبایی دو چندانی به آن بخشیده است. از دیرباز، قبایل و ملل کهن جهان، عقیق را سنگ مقدسی می دانسته اند و آن را از خود دور نمی کرده اند، عقیق سنگی است که آن را حرز و حامی انسان در مقابل بلایا و حوادث به ویژه در جنگ ها می شمارند. انگشتر عقیق برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار و آسان شدن کارها بسیار مفید است. انگشتر عقیق برای تقویت نقاط مختلف بدن و برقراری تعادل و هماهنگی در آن ها بسیار مفید است. استفاده از انگشتر عقیق اثری فراوان دارد و علاوه بر زدودن انرژی های منفی از محیط، سبب تصفیه و پاکسازی انرژی چاکراهای بدن می شود. انگشتر عقیق برای تعالی، شادابی و آرامش روح و همچنین بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثرمی باشد.
  370,000 تومان
  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0102

  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0102

  انگشتر کد 0102 از جنس نقره با عیار 925 و طرحی بسیار زیبا به صورت دست ساز توسط هنرمندان خوش ذوق ایرانی ساخته شده است. سنگ عقیق به کار رفته در این انگشتر، زیبایی دو چندانی به آن بخشیده است. از دیرباز، قبایل و ملل کهن جهان، عقیق را سنگ مقدسی می دانسته اند و آن را از خود دور نمی کرده اند، عقیق سنگی است که آن را حرز و حامی انسان در مقابل بلایا و حوادث به ویژه در جنگ ها می شمارند. انگشتر عقیق برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار و آسان شدن کارها بسیار مفید است. انگشتر عقیق برای تقویت نقاط مختلف بدن و برقراری تعادل و هماهنگی در آن ها بسیار مفید است. استفاده از انگشتر عقیق اثری فراوان دارد و علاوه بر زدودن انرژی های منفی از محیط، سبب تصفیه و پاکسازی انرژی چاکراهای بدن می شود. انگشتر عقیق برای تعالی، شادابی و آرامش روح و همچنین بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثرمی باشد.
  410,000 تومان
  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0201

  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0201

  انگشتر کد 0201 از جنس نقره با عیار 925 و طرحی بسیار زیبا به صورت دست ساز توسط هنرمندان خوش ذوق ایرانی ساخته شده است. سنگ به کار رفته در این انگشتر، فیروزه می باشد و جلوه خاصی به آن بخشیده است. از خواص سنگ فیروزه می توان به چشم زخم، محافظت در برابر حوادث و بلايا، از بين برنده ترس، استرس و افسردگي، ايجاد شادي و خوش شانسي، رونق كسب و كار اشاره کرد.
  520,000 تومان
  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0202

  انگشتر نقره مردانه طرح درج کد 0202

  انگشتر کد 0202 از جنس نقره با عیار 925 و طرحی بسیار زیبا به صورت دست ساز توسط هنرمندان خوش ذوق ایرانی ساخته شده است. سنگ به کار رفته در این انگشتر، فیروزه می باشد و جلوه خاصی به آن بخشیده است. از خواص سنگ فیروزه می توان به چشم زخم، محافظت در برابر حوادث و بلايا، از بين برنده ترس، استرس و افسردگي، ايجاد شادي و خوش شانسي، رونق كسب و كار اشاره کرد.
  490,000 تومان
  کالج مردانه Rulin مدل SM 2021

  کالج مردانه Rulin مدل SM 2021

  کالج مردانه Rulin مدل SM 2021 توسط تولید کنندگان خوش ذوق ایرانی با طراحی ساده و شیک در رنگبندی مشکی ، قهوه ای و کاراملی تولید و به بازار عرضه شده است. تولیدکنندگان ایرانی در ساخت این کفش زیبا از مواد با کیفیت استفاده کرده اند. زیره این کفش از PVC و رویه کفش از چرم با کیفیت ساخته شده است . این کالج مردانه در سایزهای 40 الی 44 موجود می باشد. کفی طبی این کفش خوش ساخت راحتی بسیار زیادی به این محصول بخشیده است.
  تماس بگیرید
  کفش مردانه Marco مدل PS 3030

  کفش مردانه Marco مدل PS 3030

  کفش مردانه Marco مدل PS 3030 با طراحی ساده و شیک در رنگبندی مشکی ، قهوه ای و عسلی توسط تولید کنندگان خوش ذوق ایرانی تولید و به بازار عرضه شده است. در ساخت این کفش زیبا از مواد با کیفیت استفاده شده است. زیره این کفش از PVC و رویه کفش از چرم با کیفیت ساخته شده است . این محصول در سایزهای 40 الی 44 موجود می باشد.
  تماس بگیرید