بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  ورود مایکروسافت به عرصه مراقبت های بهداشتی

  ورود مایکروسافت به عرصه مراقبت های بهداشتی

  مایکروسافت با ثبت یک قرارداد همکاری جدید با شرکت والگرینز، وارد عرصه مراقبت‌های بهداشتی شد
  هدف مایکروسافت از این همکاری، رقابت با آمازون است
  مایکروسافت با همکاری جدیدش با شرکت والگرینز بوتز آلینس قصد ورود به عرصه مراقبت‌های بهداشتی را دارد. والگرینز بوتز آلینس، کمپانی مادر شرکت‌های Walgreens، Duane Reed و داروسازی زنجیره‌ای Boots و کمپانی Alliance Healthcare است که در زمینه تولید محصولات مربوط به مراقبت‌های بهداشتی فعالیت می‌کند.
  طبق اعلامیه منتشر شده، هدف توافقنامه هفت ساله‌ای که بین این دو کمپانی امضاء شده "توسعه مدل‌های جدید برای ارائه مراقبت‌های بهداشتی و ابداع راهکارهایی در حوزه تکنولوژی و خرده فروشی برای پیشرفت آینده مراقبت‌های بهداشتی" ذکر شده است.
  این دو کمپانی در زمینه تحقیق و توسعه‌ی تکنولوژی‌های مراقبت بهداشتی جدید همکاری خواهند کرد و حتی ممکن است در آینده مراکز تحقیق و توسعه مشترکی ایجاد کنند.
  به عنوان بخشی از این همکاری، امسال والگرینز بوتز آلینس یک طرح آزمایشی برای ارائه جایگاه‌هایی تحت عنوان "مراقبت دیجیتال" در فروشگاه‌ها اجرا خواهد کرد.

  مایکروسافت

  رقابت با آمازون
  این قرارداد نمونه دیگری از رقابت شرکت مایکروسافت با آمازون است که این شرکت هم اخیراً با ثبت توافقنامه همکاری با شرکت‌های JP Morgan Chase و Berkshire Hathaway قصد ارائه راهکارهای مراقبت بهداشتی جدید برای کارمندان هر سه شرکت را دارد.
  ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت همراه با استفانو پسینا مدیرعامل والگرینز بوتز آلینس در CNBC حضور پیدا کرد و توضیح داد که مذاکرات این دو کمپانی از 3 سال پیش آغاز شده و افزود:
  "آنها پروسه بسیار سختی را برای پیدا کردن یک شریک مناسب طی کردند که هم قادر به ارائه تکنولوژی در سطح کلاس جهانی باشد و هم بتوانند برای ساخت این اکوسیستم به آن اعتماد کنند. چون به هر حال این یک همکاری بزرگ است و والگرینز جهت ارائه سرویس‌هایی که در نظر دارد باید بر این همکاری کنترل کامل داشته باشد. آنها نیاز به پیدا کردن شریکی در حوزه تکنولوژی داشتند که هم قادر به ساخت اکوسیستم مورد نظرشان باشد و هم بتوانند به آنها اعتماد کنند." قرار است والگرینز بوتز آلینس، بخش بزرگی از زیرساخت IT خودش را به پلتفرم ابر Azure مایکروسافت منتقل کند .

   

   

  منبع : Techradar

  نظر خود را وارد نمایید.