جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  philips

  مرتب‌ سازی بر اساس
  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Circle ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Circle ظرفیت 32 گیگابایت

  قبول دارید که فلش مموری ها امروز دیگر جز ضروریات زندگی ما شده اند؟ تقریبا همه افراد حداقل به یک فلش مموری برای ذخیره و یا انتقال اطلاعات خود نیاز دارند. با در نظر گرفتن اهمیتی که این وسیله در زندگی ما دارد عاقلانه و منطقی ست که آنها را از برند معتبر و شناخته شده ای تهیه کنیم. کمپانی Philips یکی از برندهای معتبر با سابقه درخشان در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و تبلت بوده که با ارائه محصولات با کیفیت توانسته مورد اعتماد کاربران قرار گیرد. فلش مموری Circle یکی از محصولات با کیفیت و عملکرد عالی فیلیپس است که می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران باشد. این محصول با ظرفیت 32 گیگابایت فضای مناسبی را جهت ذخیره و انتقال اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد داد. رابط استفاده شده در Circle از نوع USB 3.0 بوده و سرعت خواندنی برابر 60 مگابایت برثانیه و سرعت نوشتن اطلاعات 40 مگابایت برثانیه ارائه می دهد. فیلیپس فلش مموری Circle را از جنس فلز ساخته که آن را در برابر ضربه مقاوم می سازد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت در برابر شوک و ضد آب بودن آن اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 64 گیگابایت

  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 64 گیگابایت

  فلش مموری ها راه حل بسیار عالی برای انتقال و ذخیره اطلاعات و همچنین پشتیبان گیری به شمار می آیند. کمپانی Philips با تولید فلش مموری Snow با ظرفیت 64 گیگابایت و کیفیت ساخت عالی توانسته به خوبی این نیاز کاربران را پاسخ دهد.با این فلش مموری به راحتی می‌توانید از اطلاعات مهم خود پشتیبان تهیه کنید . این فلش مموری از رابط USB 3.0 برخوردار است که سرعت بالایی را در انتقال اطلاعات به شما ارائه خواهد داد. از سایر ویژگی های فلش مموری Snow می توان به مواردی چون مناسب برای انتقال انواع متفاوت اطلاعات و جنس بدنه پلاستیکی اشاره کرد
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Mr.Power ظرفیت 8 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Mr.Power ظرفیت 8 گیگابایت

  فلش های با طرح کارتونی و انیمیشنی برای کودکان و نوجوانان همیشه جذابیت خاصی داشته است. کمپانی Philips با دانستن این موضوع ، فلش مموری Mr.Power را با طرحی جالب و زیبا تولید و در اختیار کاربران گذاشته است. ظرفیت فلش مموری فیلیپس مدل Mr.Power با ظرفیت 8 گیگابایت فضای مناسبی را جهت ذخیره و انتقال اطلاعات برای شما فراهم خواهد آورد. فیلیپس این محصول خود را به رابط USB 2.0 مجهز کرده که قادر است اطلاعات را با سرعت بالایی انتقال دهد. همچنین روی بدنه این فلش مموری یک چراغ LED تعبیه شده که جهت نمایش عملکرد آن به کار می رود.
  تماس بگیرید
  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 8 گیگابایت

  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 8 گیگابایت

  کمپانی Philips مدت هاست تمرکز خود را بر روی تولید ماژول های حافظه قرار داده تا با ارائه فلش مموری های با کیفیت بتواند رضایت کاربران را جلب کرده و نیاز آنان را برطرف کند. فلش مموری Pico با ظرفیت 8 گیگابایت یکی از محصولات بسیار کاربردی این کمپانی است که طرفداران بسیاری دارد. این فلش مموری با ارائه ظرفیت مناسب و همچنین برخورداری از رابط USB 2.0 ظرفیت و سرعت مناسبی را جهت انتقال و نگهداری اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. این فلش مموری در برابر ضربه ، گرد و خاک و آب مقاوم می باشد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری ها راه حل بسیار عالی برای انتقال و ذخیره اطلاعات و همچنین پشتیبان گیری به شمار می آیند. کمپانی Philips با تولید فلش مموری Snow با ظرفیت 32 گیگابایت و کیفیت ساخت عالی توانسته به خوبی این نیاز کاربران را پاسخ دهد.با این فلش مموری به راحتی می‌توانید از اطلاعات مهم خود پشتیبان تهیه کنید . این فلش مموری از رابط USB 3.0 برخوردار است که سرعت بالایی را در انتقال اطلاعات به شما ارائه خواهد داد. از سایر ویژگی های فلش مموری Snow می توان به مواردی چون مناسب برای انتقال انواع متفاوت اطلاعات و جنس بدنه پلاستیکی اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری OTG فیلیپس مدل Mono ظرفیت 64 گیگابایت -

  فلش مموری OTG فیلیپس مدل Mono ظرفیت 64 گیگابایت

  فلش مموری ها از راه های ساده و ارزان برای پشتیبان گیری از اطلاعات و انتقال داده ها به شمار می آیند. تقریبا کمتر کسی وجود دارد که از این محصولات استفاده نکرده باشد و یا برای انتقال بعضی از فایل ها که به دلیل حجم بالا، امکان اشتراک گذاری از طریق سرویس های ابری و یا ایمیل و .. وجود ندارد، از فلش مموری استفاده نکرده باشد.فلش مموری Philips مدل Mono با ظرفیت 8 گیگابایت فضای مناسبی را جهت ذخیره اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین این فلش مموری به دلیل برخورداری از رابط USB 3.0 قادر است با سرعت بالایی اطلاعات را منتقل کند. سرعت خواندن اطلاعات 80 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن اطلاعات برابر 18 مگابایت بر ثانیه از ویژگی های فلش مموری Mono محسوب می شود. فیلیپس این فلش مموری را در ظرفیت های مختلف از 8 گیگابایت تا 64 گیگابایت تولید و روانه بازار کرده است. از ویژگی های این محصول می توان به پشتیبانی از OTG و همچنین قابلیت اتصال به تبلت ها اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 16 گیگابایت

  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Snow ظرفیت 16 گیگابایت

  فلش مموری ها راه حل بسیار عالی برای انتقال و ذخیره اطلاعات و همچنین پشتیبان گیری به شمار می آیند. کمپانی Philips با تولید فلش مموری Snow با ظرفیت 16 گیگابایت و کیفیت ساخت عالی توانسته به خوبی این نیاز کاربران را پاسخ دهد.با این فلش مموری به راحتی می‌توانید از اطلاعات مهم خود پشتیبان تهیه کنید . این فلش مموری از رابط USB 3.0 برخوردار است که سرعت بالایی را در انتقال اطلاعات به شما ارائه خواهد داد. از سایر ویژگی های فلش مموری Snow می توان به مواردی چون مناسب برای انتقال انواع متفاوت اطلاعات و جنس بدنه پلاستیکی اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 32 گیگابایت

  کمپانی فیلیپس همیشه به تولید محصولات باکیفیت معروف بوده و فلش مموری های این کمپانی همواره از لحاظ کیفیت و عملکرد رضایت مخاطبین را بدست آورده اند. فلش مموری Philips Pico با ظرفیت 32 گیگابایت انتخابی بسیار مناسب به عنوان یک فلش مموری همراه و مقاوم است. Pico به دلیل برخورداری از رابط USB 2.0 قادر است اطلاعات را با سرعت بالایی به سیستم شما منتقل و یا از آن دریافت کند. فیلیپس برای افزایش امنیت اطلاعات در این فلش مموری، امکان کد گذاری را در این محصول قرار داده است. از سایر ویژگی های فلش مموری Pico می توان به جنس بدنه پلاستیک ، مقاومت در برابر آب و ضربه و انتقال با سرعت بالا اطلاعات اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Mr.Power ظرفیت 4 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Mr.Power ظرفیت 4 گیگابایت

  این روزها با افزایش حجم اطلاعات و نیاز به نگهداری از آنها و گاها الزام به همراه داشتن برخی از اطلاعات، کمتر کسی هست که از فلش مموری استفاده نکند. انتقال و پشتیبان گیری از اطلاعات، ذخیره تصاویر، موسیقی و اشتراک گذاری آنها و .... حضور فلش مموری را در زندگی روزمره بسیاری از افراد ضروری کرده است. کمپانی فیلیپس که در زمینه تولید فلش مموری های با کیفیت بسیار موفق عمل کرده با تولید فلش مموری Mr.Power توانسته بیش از پیش جایگاه خود را در میان کاربران تثبیت کند. فلش مموری Philips مدل Mr.Power با میزان حافظه 4 گیگابایت فضای مناسبی جهت ذخیره اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین این فلش مموری به دلیل برخورداری از رابط USB 2.0 قادر است با سرعت بالایی اطلاعات را منتقل کند. از سایر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت رمزگذاری و همچنین برخورداری از لام LED جهت نمایش عملکرد آن اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل پیکو ادیشن ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل پیکو ادیشن ظرفیت 32 گیگابایت

  امروزه در جهانی زندگی می کنیم که اطلاعات ارزشمند ترین دارایی بشر می‌باشد. پس لزوم حفظ و نگهداری از این اطلاعات ما را مجبور به استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها میکند تا به راحتی اطلاعات خود را ذخیره کنیم و بتوانیم در کمترین زمان از آنها استفاده نماییم. شرکت Philips با سالها تجربه در زمینه تولید ابزارهای ذخیره اطلاعات یکی از قابل اعتمادترین نام ها برای انتخاب محصول و ذخیره کردن اطلاعات مهمتان می باشد. فیلیپس Pico با طراحی زیبا و تکنولوژی بالا تمامی نیازهای شما برطرف خواهد کردPico با پشتیبانی از قابلیت OTG امکان اتصال فلش مموری به گوشی موبایل را نیز برای شما فراهم خواهد کرد که به راحتی می‌توانید اطلاعات را بین فلش مموری و گوشی موبایل منتقل کنید. پورت ورودی این فلش مموری از تکنولوژی USB 2.0 استفاده می‌کند که از سرعت انتقال اطلاعات خوبی نسبت به سایر رقبا برخوردار است و با ظرفیت 8 تا 32 گیگابایت پاسخ گوی ذخیره سازی اطلاعات شما خواهد بود.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Waltz ظرفیت 4 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Waltz ظرفیت 4 گیگابایت

  فلش‌‌مموری Waltz شرکت Philips یک فلش‌مموری کارآمد و بسیار کاربردی بوده که طرفداران بسیاری دارد. وجود درگاه USB 2.0 باعث شده که Waltz بتواند اطلاعات را با سرعت بالایی به سیستم شما منتقل و یا از آن دریافت کند. از طرفی ظرفیت 4 گیگابایت این فلش مموری فضای مناسبی جهت ذخیره اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. نگران آسیب رسیدن به Waltz نباشید. فیلیپس جنس این محصول را از تیتانیوم ساخته و آن را در برابر ضربه و آب و همچنین گرد و غبار مقاوم کرده است. نگران سایز کوچک Waltz نباشید،اگر به کناره این فلش مموری نگاه کنید، یک منفذ برای آویزان کردن بند وجود دارد که از گم شدن این فلش مموری جلوگیری خواهد کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل پیکو ادیشن ظرفیت 8 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل پیکو ادیشن ظرفیت 8 گیگابایت

  امروزه در جهانی زندگی می کنیم که اطلاعات ارزشمند ترین دارایی بشر می‌باشد. پس لزوم حفظ و نگهداری از این اطلاعات ما را مجبور به استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها میکند تا به راحتی اطلاعات خود را ذخیره کنیم و بتوانیم در کمترین زمان از آنها استفاده نماییم. شرکت Philips با سالها تجربه در زمینه تولید ابزارهای ذخیره اطلاعات یکی از قابل اعتمادترین نام ها برای انتخاب محصول و ذخیره کردن اطلاعات مهمتان می باشد. فیلیپس Pico با طراحی زیبا و تکنولوژی بالا تمامی نیازهای شما برطرف خواهد کردPico با پشتیبانی از قابلیت OTG امکان اتصال فلش مموری به گوشی موبایل را نیز برای شما فراهم خواهد کرد که به راحتی می‌توانید اطلاعات را بین فلش مموری و گوشی موبایل منتقل کنید. پورت ورودی این فلش مموری از تکنولوژی USB 2.0 استفاده می‌کند که از سرعت انتقال اطلاعات خوبی نسبت به سایر رقبا برخوردار است و با ظرفیت 8 تا 32 گیگابایت پاسخ گوی ذخیره سازی اطلاعات شما خواهد بود.از دیگر ویژگی های این محصول می توان به استفاده از فناوری COB اشاره کرد که از مزایای آن می‌توان به کوچکتر بودن، وزن کمتر و مقاومت بالای محصول به گرد و غبار و آب اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Circle ظرفیت 64 گیگابایت

  فلش مموری USB 3.0 فیلیپس مدل Circle ظرفیت 64 گیگابایت

  قبول دارید که فلش مموری ها امروز دیگر جز ضروریات زندگی ما شده اند؟ تقریبا همه افراد حداقل به یک فلش مموری برای ذخیره و یا انتقال اطلاعات خود نیاز دارند. با در نظر گرفتن اهمیتی که این وسیله در زندگی ما دارد عاقلانه و منطقی ست که آنها را از برند معتبر و شناخته شده ای تهیه کنیم. کمپانی Philips یکی از برندهای معتبر با سابقه درخشان در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و تبلت بوده که با ارائه محصولات با کیفیت توانسته مورد اعتماد کاربران قرار گیرد. فلش مموری Circle یکی از محصولات با کیفیت و عملکرد عالی فیلیپس است که می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران باشد. این محصول با ظرفیت 64 گیگابایت فضای مناسبی را جهت ذخیره و انتقال اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد داد. رابط استفاده شده در Circle از نوع USB 3.0 بوده و سرعت خواندنی برابر 60 مگابایت برثانیه و سرعت نوشتن اطلاعات 40 مگابایت برثانیه ارائه می دهد. فیلیپس فلش مموری Circle را از جنس فلز ساخته که آن را در برابر ضربه مقاوم می سازد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به مقاومت در برابر شوک و ضد آب بودن آن اشاره کرد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Eject ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Eject ظرفیت 32 گیگابایت

  کمپانی Philips یکی از کمپانی های معروف و خوشنام در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و البته ماژول های حافظه است. این کمپانی با تولید و عرضه محصولات باکیفیت توانسته جایگاه قابل قبولی میان کاربران بدست آورد. فلش مموری Eject یکی از محصولات فیلیپس، با ظرفیت 32 گیگابایت ظرفیت و سرعت قابل قبولی را جهت ذخیره و انتقال اطلاعات برای شما ارائه خواهد داد. جنس بدنه این محصول از پلاستیک بوده و دارای لامپ LED جهت نمایش عملکرد فلش مموری می باشد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Strong ظرفیت 16 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Strong ظرفیت 16 گیگابایت

  کمپانی Philips را همگی به کیفیت عالی می‌شناسیم. این روزها فیلیپس در زمینه تولید فلش مموری های با کیفیت بالا فعالیت دارد و Strong یکی از محصولات با عملکرد عالی این کمپانی می‌باشد. فیلیپس در ارائه فلش مموری های با کیفیت بالا، طراحی زیبا و شیک توانسته محبویت بسیاری بدست آورد. این محصول با ظرفیت 16 گیگابایت و رابط USB 2.0 فضای مناسب همراه با سرعتی بالا برای ذخیره و انتقال اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. در خصوص استحکام فلش مموری Strong باید بگوییم که این محصول از جنس پاک کنی بوده و از تکنولوژی COB بهره مند است. همانطور که اطلاع دارید تکنولوژی COB علاوه بر کاهش حجم ، آن را در برابر آب و ضربه مقاوم می سازد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Waltz ظرفیت 16 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Waltz ظرفیت 16 گیگابایت

  این روزها با افزایش حجم اطلاعات و نیاز به نگهداری از آنها و گاها الزام به همراه داشتن برخی از آنها، کمتر کسی هست که از فلش مموری استفاده نکند. انتقال و پشتیبان گیری از اطلاعات، ذخیره تصاویر، موسیقی و اشتراک گذاری آنها و .... حضور فلش مموری را در زندگی روزمره بسیاری از افراد ضروری کرده است. فلش مموری Philips مدل Waltz با میزان حافظه 16 گیگابایت و رابط USB 2.0 قادر است به خوبی پاسخگوی این نیاز کاربران باشد. این محصول در ابعاد 30x18x5.8 میلی متر و وزن 8.7 گرم، دارای منفذ جهت اتصال بند بوده و قابلیت حمل بسیار آسانی دارد. فلش مموری فیلیپس مدل Waltz با طراحی بسیار زیبا و سبک، از جنس تیتانیوم مقاومت بالایی در برابر ضربه از خود نشان می‌دهد. همچنین این محصول در برابر آب ، ضربه و گرد و غبار مقاوم خواهد است.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Eject ظرفیت 4 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Eject ظرفیت 4 گیگابایت

  کمپانی Philips یکی از کمپانی های معروف و خوشنام در زمینه تولید لوازم جانبی موبایل و البته ماژول های حافظه است. این کمپانی با تولید و عرضه محصولات باکیفیت توانسته جایگاه قابل قبولی میان کاربران بدست آورد. فلش مموری Eject یکی از محصولات فیلیپس، با ظرفیت 4 گیگابایت ظرفیت و سرعت قابل قبولی را جهت ذخیره و انتقال اطلاعات برای شما ارائه خواهد داد. جنس بدنه این محصول از پلاستیک بوده و دارای لامپ LED جهت نمایش عملکرد فلش مموری می باشد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری OTG فیلیپس مدل Mono ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری OTG فیلیپس مدل Mono ظرفیت 32 گیگابایت

  فلش مموری Philips مدل Mono یکی از فلش مموری های پرقدرت و سریع موجود در بازار است که قادر است به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشد. این فلش مموری از رابط USB 3.0 بهره برده و از سرعت خواندن اطلاعات 80 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن اطلاعات برابر 18 مگابایت بر ثانیه برخوردار است. فیلیپس این فلش مموری را در ظرفیت های مختلف از 8 گیگابایت تا 64 گیگابایت تولید و روانه بازار کرده است. از ویژگی های برجسته می توان فلش مموری فیلیپس مدل Mono به پشتیبانی از OTG و همچنین قابلیت اتصال به تبلت ها می توان اشاره کرد. این قابلیت به کاربران اجازه می دهد که فلش مموری را به گوشی یا تبلت متصل کنند.
  تماس بگیرید
  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 16 گیگابایت

  فلش مموری OTG فیلیپس مدل پیکو ظرفیت 16 گیگابایت

  کمپانی Philips یکی از برندهای معروف در زمینه تولید ماژول های حافظه و فلش مموری است که با تولید و عرضه محصولات با کیفیت توانسته اعتماد بسیاری از کاربران را به سمت خود جذب کند. فلش مموری Pico با ظرفیت 16 گیگابایت یکی از محصولات بسیار کاربردی این کمپانی است که طرفداران بسیاری دارد. این فلش مموری با ارائه ظرفیت مناسب و همچنین برخورداری از رابط USB 2.0 ظرفیت و سرعت مناسبی را جهت انتقال و نگهداری اطلاعات برای شما فراهم خواهد کرد. این فلش مموری در برابر ضربه ، گرد و خاک و آب مقاوم می باشد.
  تماس بگیرید
  فلش مموری فیلیپس مدل Vivid ظرفیت 2 گیگابایت

  فلش مموری فیلیپس مدل Vivid ظرفیت 2 گیگابایت

  یکی از مشکلاتی که با آن درگیر هستیم بدون درب بدون فلش و یا گم شدن درب آنهاست. کمپانی Philips با تولید فلش مموری Vivid این مشکل را برطرف کرده است. فلش مموری Vivid درب چرخشی داشته و نگرانی شما را در خصوص گم شدن درب فلش برطرف خواهد کرد. این محصول ازرابط USB 2.0 بهره بردهع که سرعت مناسبی برای انتقال اطلاعات به شما ارائه می دهد. ظرفیت Vivid دو گیگابایت است که فضای مناسبی برای ذخیره موسیقی و تصاویر کم حجم در اختیار شما خواهد گذاشت.
  تماس بگیرید