بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    محصولات با برچسب 'خرید ای ام سی'

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    EMC 2 C13 PWRCRD W/BSI 1363 PLUGS 250 10A PN:V13-PWR-5

    تماس بگیرید
    EMC 2 C13 PWRCRD W/BSI 1363 PLUGS 250 10A PN:V13-PWR-5

    EMC 2U DAE WITH 25 x 2.5 INCH DRIVE SLOTS PN:VNX16K-DAE-25

    تماس بگیرید
    این محفظه دیسک مخصوص دستگاههای استوریج VNXe1600 می باشد که قابلیت پشتیبانی از 25 عدد هارد 2.5 اینچی EMC را دارد. این محصول شامل یک محفظه دیسک به همراه کابلهای ارتباطی برای ارتباط با استوریج اصلی می باشد.

    EMC 3M MMF CBL LC LC PN:VNXB-OM3-3M

    تماس بگیرید
    EMC 3M MMF CBL LC LC PN:VNXB-OM3-3M

    EMC DOCUMENTATION KIT FOR VSS P/N: VSS-KIT

    تماس بگیرید
    EMC DOCUMENTATION KIT FOR VSS P/N: VSS-KIT

    EMC ENHANCED HARDWARE WARRANTY P/N:W-ENHHW-001

    تماس بگیرید
    EMC ENHANCED HARDWARE WARRANTY P/N:W-ENHHW-001

    EMC Enhanced Software Support PN:M-ENHSWE-001

    تماس بگیرید
    EMC Enhanced Software Support PN:M-ENHSWE-001

    خرید ای ام سی

    تولید کنندگان