دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    محصولات با برچسب 'قیمت قطعات سرور اچ پی'

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable PN:AJ836A

    تماس بگیرید
    HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable PN:AJ836A

    HP 650 mAh P-Series Battery PN:462969-B21

    تماس بگیرید
    HP 650 mAh P-Series Battery PN:462969-B21

    HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack PN:AJ716B

    تماس بگیرید
    ماژول 8G Fibre Channel SFP+ SW بطور مشخص در ارتباطات بین سوییچهای SAN و سرورها بکار می رود. ماژول AJ716B که توسط شرکت HP تولید شده است می تواند با استفاده از کابلهای فیبر OM3 Multimode نهایتا لینکی تا فاصله 300 متری را پشتییانی نماید. این ماژول برای برنامه هایی با ارتباط FC 8Gbps Short Wave طراحی شده است. طراحی این ماژول بنحوی است که میتواند با کلیه سوییچ های FC SAN شرکت HP و همچنین با کلیه سرورها و شاسی های بلید این شرکت سازگار باشد.

    HP 92MM System Fan ML310E gen8 PN: 674815-001

    تماس بگیرید
    HP 92MM System Fan ML310E gen8 PN: 674815-001

    HP BLc 10G SFP+ SR Transceiver PN:455883-B21

    تماس بگیرید
    این ماژول یک ماژول 10 گیگابیتیSFP+ می باشد که از استاندارد 10-Gigabit SR پشتیبانی می نماید و می تواند ارتباطی فیبریMultimode تا فاصله 300 متری را فراهم سازد. این ماژول با کلیه سرورهای رکمونت و بلید سازگار می باشد. این ماژول با استفاده از کابلهای فیبر OM4 multimode می تواند حتی تا 400 متر فاصله را نیز پشتبانی نماید.

    HP CABLE MANAGEMENT ARM PN:695539-B21

    تماس بگیرید
    HP CABLE MANAGEMENT ARM PN:695539-B21

    قیمت قطعات سرور اچ پی

    تولید کنندگان