دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    محصولات با برچسب 'فروش قطعات سرورhp'

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack PN:AJ716B

    تماس بگیرید
    ماژول 8G Fibre Channel SFP+ SW بطور مشخص در ارتباطات بین سوییچهای SAN و سرورها بکار می رود. ماژول AJ716B که توسط شرکت HP تولید شده است می تواند با استفاده از کابلهای فیبر OM3 Multimode نهایتا لینکی تا فاصله 300 متری را پشتییانی نماید. این ماژول برای برنامه هایی با ارتباط FC 8Gbps Short Wave طراحی شده است. طراحی این ماژول بنحوی است که میتواند با کلیه سوییچ های FC SAN شرکت HP و همچنین با کلیه سرورها و شاسی های بلید این شرکت سازگار باشد.

    HP BLc 10G SFP+ SR Transceiver PN:455883-B21

    تماس بگیرید
    این ماژول یک ماژول 10 گیگابیتیSFP+ می باشد که از استاندارد 10-Gigabit SR پشتیبانی می نماید و می تواند ارتباطی فیبریMultimode تا فاصله 300 متری را فراهم سازد. این ماژول با کلیه سرورهای رکمونت و بلید سازگار می باشد. این ماژول با استفاده از کابلهای فیبر OM4 multimode می تواند حتی تا 400 متر فاصله را نیز پشتبانی نماید.

    HP IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable PN:263474-B23

    تماس بگیرید
    HP IP CAT5 Qty-8 12ft/3.7m Cable PN:263474-B23

    HP KVM Console PS2/USB Virtual Media CAC Interface Adapter PN:AF624A

    تماس بگیرید
    HP KVM Console PS2/USB Virtual Media CAC Interface Adapter PN:AF624A

    HP KVM USB Adapter PN:AF628A

    تماس بگیرید
    HP KVM USB Adapter PN:AF628A

    HP KVM USB VM CAC Adapter PN:AF629A

    تماس بگیرید
    HP KVM USB VM CAC Adapter PN:AF629A

    فروش قطعات سرورhp

    تولید کنندگان