بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    محصولات با برچسب 'قیمت استوریج'

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    EMC 1.2TB 10K SAS Hard Drive PN:V5-2S10-012

    تماس بگیرید
    این هارد یکی از هاردهای تولید شده برای استوریج های سری EMC VNXe می باشد که از نوع هاردهای مغناطیسی با سرعت چرخش 10000 دور در دقیقه می باشد. این هارد از نوع SAS بوده و قابل استفاده در کلیه دستگاههای استوریج سری VNXe شرکت EMC می باشد. با اضافه کردن این هارد به استوریج خود می توانید به راحتی فضای ذخیره سازی استوریج خود را افزایش دهید.

    EMC 2 C13 PWRCORDS W/ CEE7/7 PLUGS 250V 10A P/N:C13-PWR-7

    تماس بگیرید
    EMC 2 C13 PWRCORDS W/ CEE7/7 PLUGS 250V 10A P/N:C13-PWR-7

    EMC 2 C13 PWRCRD W/BSI 1363 PLUGS 250 10A PN:V13-PWR-5

    تماس بگیرید
    EMC 2 C13 PWRCRD W/BSI 1363 PLUGS 250 10A PN:V13-PWR-5

    EMC 2 C13 PWRCRD W/CEE7/7 PLUGS 250V 10A PN:VNX16K-PWR-7

    تماس بگیرید
    EMC 2 C13 PWRCRD W/CEE7/7 PLUGS 250V 10A PN:VNX16K-PWR-7

    EMC 2U DAE WITH 25 x 2.5 INCH DRIVE SLOTS PN:VNX16K-DAE-25

    تماس بگیرید
    این محفظه دیسک مخصوص دستگاههای استوریج VNXe1600 می باشد که قابلیت پشتیبانی از 25 عدد هارد 2.5 اینچی EMC را دارد. این محصول شامل یک محفظه دیسک به همراه کابلهای ارتباطی برای ارتباط با استوریج اصلی می باشد.

    EMC 3M MMF CBL LC LC PN:VNXB-OM3-3M

    تماس بگیرید
    EMC 3M MMF CBL LC LC PN:VNXB-OM3-3M

    قیمت استوریج

    تولید کنندگان