بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  پازل

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پازل سه بعدی چوبی آتشکده زرتشتیان یزد

  80,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی آتشکده زرتشتیان یزد یک مدل شبیه سازی شده از این آتشکده قدیمی می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری شهر زیبای یزد محسوب می شود.این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 27 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 245*234*102 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران و جهان آشنا می سازد.

  انواع پازل ها

  پازل برای بهبود قدرت مغز شما خوب است. همچنین می تواند به شما در تقویت روحیه کمک کند. حل معماها فواید زیادی دارد. در همین حال ، انواع مختلفی از پازل وجود دارد که می توانید در بازار استفاده کنید. برای کمک به شما در انتخاب بهترین ها برای خود ، به مطالعه ادامه دهید.

  تمام پازل ها به گونه ای طراحی شده اند که سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند. همچنین با یک راه حل کاملاً مشخص همراه است. برای استفاده بیشتر از حل معماها ، ابتدا باید انواع معماها را بیاموزید.

  پازل های مکانیکی 

  پازل های مکانیکی شامل Rubik’s Cubes ، puzzles nail ، و اره منبت کاری اره مویی است. این نوع پازل را می توان از طریق آزمون و خطا حل کرد. با این حال ، مکعب Rubik’s همچنین می تواند شامل روش های منطقی و ریاضی برای حل باشد.

  پازل های چیزهای بی اهمیت

  معماهای Trivia با طراحی های سفارشی ارائه می شوند. با این کار ، بازیکن باید ایده ای در مورد موضوع داشته باشد. همچنین می تواند شامل یک پازل کلمه ای باشد.

  پازل های رمزآلود

  نمونه ای از یک معمای رمزآلود معمای "Swiper No Swiping" من است. همچنین یک معمای طراح در نظر گرفته می شود. این نوع پازل معمولاً در اتاق های فرار و شکارهای پازل استفاده می شود. پاسخ شما باید به خوبی در یک معمای رمزآلود تعریف شده باشد.

  پازل های ریاضی

  پازل های ریاضی به 2 نوع پازل ریاضی سنتی و مدرن تقسیم می شوند.

  نمونه ای از سنتی:

  با توجه به xy = 6 ، xz = 10 و yz = 15 ، مقدار zyz را پیدا کنید.

  معمای سنتی ریاضیات رقابتی و بیشتر سرگرم کننده است.

  نمونه ای از مدرن:

  شما یک بستر رسانه اجتماعی ایجاد کرده اید ؛ شما قصد دارید از 100 کاربر برای نسخه بتا خود پشتیبانی کنید. هر کاربر می تواند با هر کاربری "دوست" باشد. پایگاه داده شبکه اجتماعی شما برای ذخیره چند "دوستی" لازم است؟

  معمای مطابقت مدرن بیشتر روایی است و به یک کاربرد ریاضی نیاز دارد. پاسخ این معما 99 + 98 …… + 1 = 4950 است. بنابراین ، همه می توانند 99 دوست داشته باشند. این دوستی دوتایی است ، بنابراین باید به 2 تقسیم شود:

  100 x99 / 2 = 4950

  پازل کلمه

  پازل های کلمه ای شامل Boggle و جدول کلمات متقاطع هستند. این معما به دانش شما در مورد زبان نیاز دارد. بیشتر پازل های کلمه ای برای تعریف تعریف شده اند. این همچنین شامل منطق برای حل است.

  پازل های منطقی

  پازل های منطقی شامل پازل های شبکه ای ، Picross و سودوکو هستند. این با شبکه ای طراحی شده است که اگرچه طبق برخی قوانین باید آن را تکمیل کنید. از آنجا که راه حل آن یک تصویر می دهد ، پازل Picross به عنوان nonogram نیز شناخته می شود.

  معماها

  نمونه ای از معماها:

  یک مرد و پسرش در یک تصادف رانندگی تصادف می کنند. پدر می میرد ، اما پسر به بیمارستان منتقل می شود. دکتر از عمل امتناع ورزید و گفت: "من نمی توانم پسرم را عمل کنم!" این چگونه می تواند باشد؟

  پاسخ این معما "دکتر مادر است" یا "دکتر ناپدری است" برای حل معماها ، به تفکر جانبی نیاز دارید. همچنین معمولاً در اتاقهای فرار و شکارهای معمایی استفاده می شود.

  حدس زدن الگو

  مثال:

  چه چیزی در لیست بعدی می آید؟ 1 ، 2 ، 4 ،

  حدس الگو شامل حدس های منطقی است.

  اکنون که انواع مختلف پازل را آموختید ، می توانید بهترین مورد را که با علایق شما مطابقت دارد انتخاب کنید. حل معماها به شما امکان می دهد از وقت آزاد خود در هنگام آرامش و آموزش مغز لذت ببرید.