جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS 650va

  تولیدکننده: SAHIRAD
  یو پی اس 650 VA صاهیراد از مجموعه ی یو پی اس های AC با توان پایین می باشد که برای مصارف خانگی و اداری طراحی و تولید شده است. این دستگاه با توجه به قابلیتهای کلیدی و قیمت پایین آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  کد محصول: UPS 650va
  1,332,000 تومان

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS 650va

  تکنولوژی این روزها همواره در کنار ماست در هر زمان و مکانی که باشیم از طریق تکنولوژی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنیم بنابراین می توان گفت این همراه همیشگی تاثیر مستقیم با عملکرد روزانه ما خواهد داشت اما همواره موانعی هم وجود دارند که می توانند دسترسی ما را سخت و حتی غیرممکن کنند،مانند قطع جریان برق ناگفته نماند که تکنولوژی نیاز مستقیم و غیر مستقیم به اتصال جریان برق دارند، پس باید برای مواقع بی برقی چاره ایی اندیشید. بهترین روش که علاوه بر کم هزینه بودن قابل دسترس و مطمئن باشد یو پی اس است که انرژی برق را در زمان وجود جریان ذخیره و در مواقع قطعی برق قابل استفاده می‌کند با این شیوه می توان بدون نگرانی در زمان‌های بی برقی همواره فعالیت داشت. یو پی اس 650 VA صاهیراد از مجموعه ی یو پی اس های AC با توان پایین می باشد که برای مصارف خانگی و اداری طراحی و تولید شده است.

   

  ویژگی محصول:

   حفاظت اضافه بار در خروجی •

  هر دستگاهی در خروجی توانایی عبور مقدار مشخصی جریان الکتریکی را دارد.در صورت عدم وجود این قابلیت ممکن است بر اثر جریان کشی نا متعارف بار متصل شده،به دستگاه شما آسیب برسد.در اصل لازم است همواره میزان جریان عبوری از خروجی دستگاه را کنترل کنیم و اجازه ی عبور الکترون های اضافی را ندهیم.

  حفاظت در برابر افزایش ولتاژ ناگهانی •
  در شرایط مختلف ممکن است دامنه ی ولتاژ ورودی به دستگاه شما افزایش پیدا کند.اما این افزایش ناگهانی ولتاژ ورودی نباید در ثبات خروجی های دستگاه خللی ایجاد کند به این ترتیب می بایست مداری را طراحی کنیم که اگر ولتاژ ورودی به دلایل مختلف از جمله عیوب شبکه ی انتقال و یا نویز محیطی افزایش ناگهانی پیدا کرد به تجهیزات متصل شده به دستگاه آسیبی وارد نشود.

  دارا بودن آلارم صوتی و نمایشگر وضعیت سیستم •
  این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا هر لحظه از جزئی ترین اتفاقات دستگاه آگاه شوید و چنانچه امکان نظارت مستقیم را ندارید از طریق آلارم صوتی در جریان قرار بگیرید،در نمایشگر هم وضعیت دستگاه و باتری را مشاهده خواهید کرد.

  دارای استابلایزر داخلی •
  استابلایزر تثبیت کننده ولتاژ اتوماتیک است که به صورت خودکار ولتاژ را ثابت نگه می دارد و از تجهیزات در برابر هرگونه اختلالی (نویز،نوسان،شوک و ...) محافظت می کند .تمامی یو پی اس های صاهیراد مجهز به استابلایزر داخلی می باشند تا در برابر اختلال های ممکن تجهیزات حساس الکترونیکی به عنوان یک محافظ امن عمل کنند،قابلیت تحمل 190 تا 240 ولت نوسانات برقی ویژگی منحصر به فرد این دستگاه ها است که آن را از تمام نمونه های موجود مجزا میکند

  دارا بودن قابلیت راه اندازی بارهای سلفی و اهمی بدون تغییر شکل موج خروجی •
  از امتیازهای یک دستگاه توانایی راه اندازی بارهای الکتریکی است،این قابلیت باعث می‌شود در صورت اتصال باری که نیاز به جریان لحظه ایی زیاد و یا نیاز به تحمل اتصال کوتاه لحظه ایی را داشته باشیم به دستگاه آسیبی وارد نشود.

  وزن بسیار کم با توجه به توان بالای دستگاه •
  وزن دستگاه در مقابل نمونه های موجود در بازار به میزان چشمگیری کمتر می باشد در حالی که قابلیت ها و امکانات بسیار بالاتری دارد.

  بالاترین ضریب بازدهی 90 •
  کمترین میزان تلفات و بیشترین میزان بازدهی در بین تمامی یو پی اس های موجود منحصر به این سری (AC Series) می‌باشد.

   

  0.0 0
  نقد و بررسی خود را بنویسید بسته
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
  *
  *
  • بد
  • عالی
  *
  *
  *
  برچسب‌های محصول