جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08

  تولیدکننده: SAHIRAD
  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08 مخصوص دوربینهای مدار بسته و دارای ده کانال خروجی برای اتصال هشت عدد دوربین، یک عدد DVR و یک عدد دستگاه آلارم می باشد.این دستگاه قابلیت اتصال به لوازم جانبی مانند کارت خوان POS و همچنین LED های روشنایی ، انواع مودم و و دزدگیر را دارد.
  کد محصول: UPS CAMERA C08
  تماس بگیرید

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08 

  یو پی اس SAHIRAD SMART UPS CAMERA C08 مخصوص دوربینهای مدار بسته و دارای ده کانال خروجی برای اتصال هشت عدد دوربین، یک عدد DVR و یک عدد دستگاه آلارم می باشد.این دستگاه قابلیت اتصال به لوازم جانبی مانند کارت خوان POS و همچنین LED های روشنایی ، انواع مودم و و دزدگیر را دارد.  

  ویژگی محصول

  • پشتیبانی از باتری خارجی

  یک عدد باتری10A/12V که با توجه به تعداد و مصرف دوربینها و خروجی DVR از یک تا چهار ساعت برق دهی و قابلیت back up دارد. ضمنا با توجه به توان 120 واتی باتری داخلی میتوان باتری خارجی را بدون محدودیت به UPS متصل کرد و بصورت همزمان از باتری داخلی و خارجی استفاده کرد.

  • 100 درصد آنلاین

  از مهمترین ویژگیهای این دستگاه فعالیت بی وقفه و به اصطلاح ONLINE است. سیستم بدون وقفه به شما مصرف کننده ی محترم این ویژگی را میدهد که همواره در مواق قطعی برق نیز بتوانید از دورینهای مدار بسته و DVR خود استفاده کنید. C08 با وصل شدن برق شهری مجددا بصورت هوشمند به سامانه برق شهر متصل می‌شود.

  • دارای استابلایزر داخلی

  کلیه ی UPS های صاهیرد مجهز به خروجی استابلایزر و فیلترهای طراحی شده مخصوص است.C08 نیز ار این قاعده مستثنی نیست. استابلایزر وظیفه از بین بردن نوسانهای موجود در برق شهری را دارد و همچنین متعادل سازی اختلاف ولتاژهایی که باعث آسیب رسیدن به دوربینهای مدار بسته و دستگاه DVR شما میشود.

   قابلیت اتصال به ماژول افزاینده •

  با توجه به اینکه در طول زمان، ممکن است کار شما گسترش پیدا کند مسلما شما نیازمند دوربینهای بیشتری میباشید. اولین راه، خرید یک دستگاه یو پی اس است اما بهترین راه حل قرار دادن یک دستگاه ماژول افزاینده در کنار یو پی اس شماست که علاوه بر افزایش تعداد خروجی دوربین نسبت به تهیه یک UPS جدید کاملا به صرفه است.

  برچسب‌های محصول