بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  هارد Seagate IronWolf 510 SSD عرضه شد

  هارد Seagate IronWolf 510 SSD عرضه شد

  هارد Seagate IronWolf 510 SSD عرضه شد

  شرکت Seagate Technology خبر از گسترش لاین محصولات IronWolf SSD خود داد. این کمپانی حالا قصد عرضه SSDSeagate IronWolf 510 را دارد. این SSD جدید از نوع M.2 NVMe است و مخصوص دستگاه‌های NAS طراحی شده که نیاز به فضای ذخیره برای کشینگ دارند. Seagate اعلام کرده که این هارد اینترنال قادر است سرعت کشینگ را تا 3 گیگابایت بر ثانیه افزایش دهد و آماده استفاده‌های چند کاربری به صورت شبانه روزی است.
  در حال حاضر SSD کشینگ تبدیل به یکی از امکانات نسبتاً متداولی شده که توسط فروشندگان NAS عرضه می‌شود. با توجه به اینکه روزبروز کاربران بیشتری به دنبال استفاده از این تکنولوژی هستند، این عده با مشکل کمبود خشاب برای SSD روبرو شده در نتیجه قادر به استفاده از ظرفیت‌های چندان بالا نیستند. راهکاری که برای این مسئله ارائه شد، افزودن خشاب‌های M.2 به سیستم‌های NAS بود تا امکان کشینگ بدون استفاده از خشاب هارد فراهم شود. با توجه به این موضوع Seagate هم Seagate IronWolf 510 را برای نصب در خشاب و رفع نیازهای کشینگ ارائه کرده است.

  هارد Seagate IronWolf 510 SSD عرضه شد
  Seagate IronWolf 510 داخل خشاب M.2 نصب می‌شود و نوع هارد مناسب برای نیازهای کشینگ در سیستم‌های NAS را تامین می‌کند. با توجه به اینکه این هاردها جهت کاربردهای شبانه روزی طراحی شده اند باید مقاومت بیشتری داشته باشند. این هارد دارای یک DWPD (حداکثر تعداد نوشتن‌ها روی کل هارد SSD در طول یک روز) و 1.8 میلیون MTBF (میانگین زمان بین خرابی) است. گارانتی 5 ساله محدود این هارد همراه 2 سال سرویس بازیابی داده‌ها عرضه می‌شود. همچنین این هاردها همراه ابزار IronWolf Health Management عرضه می‌شوند.

  دسترس پذیری و قیمت‌ها

  در حال حاضر هارد Seagate IronWolf 510 SSD با ظرفیت و قیمت‌های زیر عرضه می‌شود:
  • 240 گیگابایتی – 119.99 دلار
  • 480 گیگابایتی – 169.99 دلار
  • 960 گیگابایتی – 319.99 دلار
  • 1.92 ترابایتی – 539.99 دلار

   

   

  منبع : Storagereview

  نظر خود را وارد نمایید.