دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    تجهیزات سرور

    سرور

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    HP BLc 10G SFP+ SR Transceiver PN:455883-B21

    تماس بگیرید
    این ماژول یک ماژول 10 گیگابیتیSFP+ می باشد که از استاندارد 10-Gigabit SR پشتیبانی می نماید و می تواند ارتباطی فیبریMultimode تا فاصله 300 متری را فراهم سازد. این ماژول با کلیه سرورهای رکمونت و بلید سازگار می باشد. این ماژول با استفاده از کابلهای فیبر OM4 multimode می تواند حتی تا 400 متر فاصله را نیز پشتبانی نماید.

    HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver PN:J9150A

    تماس بگیرید
    این ماژول 10 گیگابیت SFP+می باشد و استاندارد10-Gigabit SR را پشتیبانی می نماید. ماژول HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiverمی تواند ارتباطی به سرعت 10 گیگابیت را تا 300 متر و در حالت فیبر multimode پشتیبانی نماید.

    HP X121 1G SFP LC SX Transceiver PN:J4858C

    تماس بگیرید
    با استفاده از این ماژول براحتی می توانید دستگاههای سرور خود را به همدیگر و به سوییچ های پیشرفته متصل نمایید. با استفاده از ماژولهای ارتباطی فیبر شما می توانید ارتباط به مراتب امن تری به نسبت ارتباط معمولی شبکه داشته باشید. این ماژول SFP از نوع گیگابیت SX می باشد که ارتباطی تمام دوبلکس در حالتMultimode فیبر و تا فاصله 550 متر را فراهم می سازد.

    HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver PN:J4859C

    تماس بگیرید
    این محصول یک ماژول SFP تولید شده توسط شرکت HP ProCurve می باشد. ماژول ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC ماژولی با اندازه کوچک و از نوع گیگابیت LX می باشد که تمام دوبلکس بوده و در حالت Single-mode تا 10 کیلومتر و در حالت multimode تا 550 متر را پشتیبانی می نماید.

    HPE 1.2TB SAS 6G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC HDD

    تماس بگیرید
    HPE 1.2TB SAS 6G Enterprise 10K SFF (2.5in) SC HDD ، این هارد که ظرفیت 1200 گیگابایتی دارد مخصوص سرورهای نسل هشتم پرولیانت شرکت اچ پی می باشد. این هارد Dual Port بوده و با توجه به اینکه 2.5 اینچی است بر روی سرورهای SFF قابل نصب می باشد.

    HP Smart Array P440ar/2G FIO Controller PN:749974-B21

    تماس بگیرید
    HP Smart Array P440ar/2G FIO Controller PN:749974-B21 ،اگر شما به دنبال محافظت از داده های خود با ذخیره سازی در داخل سرور هستید یا میخواهید داده های خود را بدون اشغال حتی یک اسلات PCIe سرور رمزگذاری کنید شما یک کنترلر HP Smart Array P440ar نیاز دارید.