بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
    فیلترها
    ترجیحات
    جستجو

    تجهیزات ذخیره سازی و بکاپ

    تجهیزات ذخیره سازی و بکاپ

    نمایش به عنوان گرید لیست
    مرتب سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    EMC VNX HDD 1.2TB 10K SAS Hard Drive V4-VS10-012

    0 تومان
    با استفاده از این هاردها می توانید به راحتی ظرفیت و کارایی استوریج EMC VNX SAN خود را افزایش دهید. شماره فنی EMC V4-VS10-012 متعلق به هارد EMC 1.2TB SAS 10K می باشد. کلیه هاردهای EMC قبل از فروخته شدن ، بطور کامل تست می شوند. هارد V4-VS10-012 همچنین با پارت نامبرهای 005050826, 005050082, 005051946 و ... نیز ارائه می شود.

    EMC VNX 600GB 10K SAS 25X2.5 Hard Drive V4-2S10-600

    '
    برنامه های کاربردی هارد EMC V3-2S10-600, 005049294 2.5″ 600GB 10K SAS HDD استفاده از هارد EMC 2.5″ SAS با شماره فنی V3-2S10-600, 005049294 برای برنامه های کاربردی که از بلاکهای کوچک با Random I/O استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد. این برنامه ها گرایش خوبی برای حداقل سازی هرگونه مزیت Caching در سیستم استوریج می شود. در این گونه برنامه های کاربردی ، دسترسی فیزیکی به داده های روی دیسک تاثیر مستقیم و بسزایی در Performance کلی استوریج دارد. برنامه هایی که از بلاک های کوچک با Random I/O استفاده می کنند بالاترین Performance مورد نیاز را از سیستم استوریج دریافت می کند و زمان Seek و Latency کلی را کاهش می دهد.

    EMC HDD 200GB SSD EFD 15X3.5 Hard Drive V3-VS6F-200

    '
    با استفاده از این هارد می توانید به ماکزیمم Performance لازم در یک استوریج سری EMC VNX برسید. هارد EMC V3-VS6F-200 یک هارد 3.5 اینچی SSD با ظرفیت 200 گیگابایت می باشد. همه هاردهای EMC بصورت تست شده به فروش می رسند. هارد EMC V3-VS6F-200 همچنین با پارتهای 005049185, 005049298, 005049884 و ... نمایش داده می شود.

    EMC VNX2 600GB 15K SAS Drive 15×3.5 V4-VS15-600

    0 تومان
    EMC VNX2 600GB 15K SAS Drive 15×3.5 V4-VS15-600

    EMC VNXe1600 600GB 15K SAS 25×2.5 V5-2S15-600

    '
    EMC VNXe1600 600GB 15K SAS 25×2.5 V5-2S15-600

    EMC 5M MMF CBL LC LC P/N:VNXB-OM3-5M

    '
    EMC 5M MMF CBL LC LC P/N:VNXB-OM3-5M