بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  اسباب بازی و سرگرمی

  اسباب بازی و سرگرمی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس

  پازل سه بعدی چوبی چهلستون قزوین

  69,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی چهلستون قزوین یک مدل شبیه سازی شده از بنای تاریخی چهلستون قزوین می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در قزوین محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 98 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 215*254*232 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی برج گنبد قابوس

  39,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی برج گنبد قابوس یک مدل شبیه سازی شده از بنای گنبد قابوس می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در استان گلستان محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 53 قطعه چوبی می باشد و با وزن 710 گرم و در ابعاد 330*80*80 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی کاخ تچر

  75,000 تومان
  پازل سه‌ بعدی چوبی کاخ تچر یک مدل شبیه سازی شده از این بنا می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در ایران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 84 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1350 گرم و در ابعاد 120*120*235 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی

  95,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی سردر باغ ملی یک مدل شبیه سازی شده از بنای سردر باغ ملی می باشد. این بنا یکی از نقاط دیدنی و گردشگری در تهران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 131 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1750 گرم و در ابعاد 260*105*275 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای نوجوانان و جوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی آرامگاه فردوسی

  49,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی آرامگاه فردوسی یک مدل شبیه سازی شده از آرامگاه فردوسی می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در ایران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 80 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 178*178*112 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی مقبره الشعراء

  59,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی مقبره الشعراء یک مدل شبیه سازی شده از این بنا می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در تبریز محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 113 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 230*227*100 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.