بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  اسباب بازی و سرگرمی

  اسباب بازی و سرگرمی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس

  پازل سه بعدی چوبی زیگورات اور عراق

  49,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی زیگورات اور عراق یک مدل شبیه سازی شده از این بنا می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت دانش تاریخی در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگی به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 65 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 214*184*76 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران و جهان آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی آتشکده زرتشتیان یزد

  72,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی آتشکده زرتشتیان یزد یک مدل شبیه سازی شده از این آتشکده قدیمی می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری شهر زیبای یزد محسوب می شود.این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 27 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 245*234*102 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران و جهان آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی مسجد جمکران

  94,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی مسجد جمکران یک مدل شبیه سازی شده از این مکان مقدس محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى، مذهبی و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 104 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1750 گرم و در ابعاد 250*197*227 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی گنبد جبلیه

  69,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی گنبد جبلیه یک مدل شبیه سازی شده از این بنای تاریخی می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری ایران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 82 قطعه چوبی می باشد و در ابعاد پازل 177*177*164 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران و جهان آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی کاخ چهلستون اصفهان

  79,000 تومان
  پازل سه‌ بعدی چوبی کاخ چهلستون اصفهان یک مدل شبیه سازی شده از کاخ چهلستون می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در اصفهان محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 91 قطعه چوبی می باشد و با وزن 1600 گرم و در ابعاد 106*300*200 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان، نوجوانان و جوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.

  پازل سه بعدی چوبی دروازه ملل

  94,000 تومان
  پازل سه بعدی چوبی دروازه ملل یک مدل شبیه سازی شده از این بنا می باشد. این بنا یکی از نقاط جذاب دیدنی و گردشگری در ایران محسوب می شود. این محصول توسط تولیدکنندگان خوش ذوق ایرانی به منظور تقویت هویت فرهنگي در کودکان و نوجوانان و همچنین معرفى اماکن تاریخى و فرهنگ و تمدن این مرز و بوم به جهانیان و در نهایت جذب گردشگر تولید و به بازار عرضه شده است. این پازل سه بعدی شامل 105 قطعه چوبی می باشد و با وزن 2100 گرم و در ابعاد 215*180*180 میلی متر طراحی و تولید شده است. این محصول یک انتخاب و هدیه مناسب برای کودکان، نوجوانان و جوانان می باشد که علاوه بر سرگرمی ، آنها را با فرهنگ و تمدن ایران آشنا می سازد.