جستجو
تمام دسته‌ها
  منو بسته

  زنانه

  مرتب‌ سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کفش زنانه مدل نیکتا

  کفش زنانه مدل نیکتا

  کفش زنانه مدل نیکتا توسط تولید کنندگان ایرانی با طراحی شیک و زیبا و به صورت دست دوز تولید شده است. در ساخت کفش مدل نیکتا از مواد با کیفیت استفاده شده است. زیره این کفش از PU و رویه کفش از چرم مصنوعی ساخته شده است . کفش مدل نیکتا در سایزهای 37 الی 41 به بازار عرضه شده است.این صندل زیبا و با کیفیت 5 سانتی متر لژ دارد . این محصول انتخاب بسیار مناسبی برای ماه های گرم سال است. به دلیل ظاهر شیک و راحتی که دارد بانوان می توانند در فعالیت های روزمره در فصل تابستان از این کفش استفاده کنند.
  150,000 تومان
  کفش پیاده روی زنانه مدل سورنا

  کفش پیاده روی زنانه مدل سورنا

  کفش پیاده روی زنانه مدل سورنا توسط تولید کنندگان ایرانی با طراحی ساده و زیبا و به صورت دست دوز در رنگ سورمه ای تولید شده است. در ساخت این کفش زیبا از مواد با کیفیت استفاده شده است. زیره این کفش از PU و رویه کفش از استرچ ساخته شده است . کفش مدل سورنا در سایزهای 37 الی 40 به بازار عرضه شده است. این کفش با کیفیت به دلیل ساختار نرم و راحت برای پیاده روی و همچنین برای افرادی که روزمره فعالیت های ایستاده دارند و به صورت مداوم در حال راه رفتن هستند انتخاب مناسبی است.
  180,000 تومان
  کفش زنانه مدل توریست

  کفش زنانه مدل توریست

  کفش زنانه مدل توریست توسط تولید کنندگان ایرانی با طراحی فانتزی و زیبا و به صورت دست دوز تولید شده است. در ساخت این کفش زیبا از مواد با کیفیت استفاده شده است. زیره این کفش از PVC و رویه کفش از الیاف پارچه ساخته شده است . کفش مدل توریست در سایزهای 37 الی 40 به بازار عرضه شده است. این محصول زیبا و با کیفیت برای افرادی که به دنبال یک کفش اسپورت و با طراحی فانتزی و زیبا هستند گزینه بسیار مناسبی است.
  تماس بگیرید
  کفش زنانه مدل گلد استار

  کفش زنانه مدل گلد استار

  کفش زنانه مدل گلد استار توسط تولید کنندگان ایرانی با طراحی شیک و زیبا و به صورت دست دوز در رنگ طلایی تولید شده است. در ساخت این کفش زیبا از مواد با کیفیت استفاده شده است. زیره این کفش از PVC و رویه کفش از لمه و ورنی ساخته شده است . کفش مدل گلد استار در سایزهای 37 الی 40 به بازار عرضه شده است. این محصول زیبا و با کیفیت برای افرادی که به دنبال یک کفش اسپرت و با طراحی شیک و زیبا هستند گزینه بسیار مناسبی است.
  تماس بگیرید